Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нешънъл Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А, Б и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Арсенал 2 (1:2), Астън Вила – Съндърланд 1 (2:0), Борнемут – Лестър 1 (2:1), Челси – Кристъл Палас 1 (3:0), Ливърпул – Уест Хям 1 (2:0), Манчестър Сити – Уотфорд 1 (3:0), Сток Сити – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Тотнъм – Евертън 1 (1:0).

Чемпиъншип: Дарби – Лийдс 1 (2:0), Брентфорд – Рединг 1 (2:1), Бристол Сити – Бърнли X (1:1), Хъдърсфийлд – Куинс Парк Рейнджърс X (0:0), Хъл Сити – Престън 1 (1:0), Ипсуич – Брайтън 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Бирмингам 1 (2:1), Нотингам – Кардиф 1 (2:1), Родъръм – Фулъм X (1:1), Шефилд Уензди – Мидълзбро 2 (1:2), Уулвс – Чарлтън 1 (2:0).

Лига 1: Блякпул – Уолсол 2 (0:2), Брадфорд – Порт Вейл 1 (2:1), Бери – Олдъм 1 (2:0), Колчестър – Скънторп X (0:0), Донкастър – Флийтууд 1 (2:1), Милуол – Честърфийлд X (1:1), Питърбро – Джилингам 1 (2:1), Рочдейл – Барнзли 1 (1:0), Шросбъри – Бъртън Албион 1 (2:1), Суиндън – Шефилд Юнайтед X (1:1), Уигън – Крю 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Нортхямптън 2 (1:2), Уимбълдън – Екзитър X (1:1), Барнет – Кеймбридж Юнайтед X (0:0), Кроули – Уикъмб 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Стивънидж 2 (1:2), Хартлипул – Карлайл 1 (2:1), Лейтън Ориент – Бристол Роувърс 1 (2:0), Лутън – Портсмут X (1:1), Моркамб – Нотс Каунти X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Йоувил 1 (3:1), Плимут – Нюпорт 1 (2:0), Йорк – Мансфийлд 1 (1:0).

Нешънъл Лига: Олдършот – Ийстлий X (1:1), Олтринкам – Транмиър 2 (1:3), Бароу – Саутпорт 1 (2:0), Боръм Ууд – Уокинг X (1:1), Бромли – Дувър 2 (0:1), Гизли – Гейтсхед X (0:0), Кидърминстър – Форест Грийн 2 (0:2), Линкълн Сити – Гримзби 2 (1:2), Макълсфийлд – Честър X (1:1), Торки – Челтнъм 2 (1:2), Уелинг – Брейнтрий X (1:1), Рексъм – Халифакс 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Инголщад 1 (3:1), Дармщад – Хофенхайм X (1:1), Кьолн – Хамбургер 1 (2:0), Майнц – Хановер 1 (2:1), Щутгарт – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Байерн – Байер Леверкузен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Гройтер Фюрт 2 (1:2), Падерборн – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Динамо Дрезден 2 (1:2), Кемницер – Веен 1 (2:0), Ерфурт – Щутгарт Ам 1 (2:0), Халешер – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Енерги Котбус 1 (1:0), Оснабрюк – Холщайн Кил 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Санкт Паули Ам – Госларер 1 (2:0), Реден – Люнебургер Ханза 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Вакер Нордхаузен 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Борусия Дортмунд Ам – Алемания Аахен 2 (1:2), Ерндтебрюк – Фортуна Дюселдорф Ам 2 (0:2), Вегберг-Беек – Велберт 2 (0:3), Кьолн Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Рьодингхаузен – Виктория Кьолн 2 (1:2), Вайденбрюк – Ален 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Саарбрюкен X (1:1), Пирмасенс – Кикерс Офенбах 2 (1:3), Щайнбах – Хомбург 2 (0:2), Ворматия Вьормс – Фрайбург Ам 1 (2:1), Саар Саарбрюкен – Балингер 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Бухбах X (1:1), Нюрнберг Ам – Рейн ам Лех 1 (3:0), Гройтер Фюрт Ам – Вакер Бургхаузен 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Сасуоло 1 (2:1), Милан – Емполи 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Спортинг Хихон 1 (3:1), Барселона – Малага 1 (3:0), Селта Виго – Райо Валекано 1 (3:1), Реал Мадрид – Реал Бетис 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Луго – Лагостера 1 (2:1), Албасете Баломпи – Уеска 1 (3:1), Хирона – Нумансия 1 (2:0), Леганес – Кордоба 1 (2:1), Реал Сарагоса – Алмерия 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Черно море X (1:1), Литекс – Берое 1 (2:0).

Б група: Септември Симитли – Банско X (1:1), Локомотив Мездра – Оборище 2 (1:2), Добруджа – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1), Дунав Русе – Ботев Гълъбово 1 (1:0), Пирин Разлог – Поморие 1 (2:1), Верея – Созопол 1 (2:0), Спартак Плевен – Нефтохимик Бургас 1 (3:1).

Североизточна В група: Шумен – Суворово 1 (2:1), Светкавица Търговище – Калиакра X (1:1).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Евроколеж 2 (0:2), Раковски – Димитровград X (1:1), Несебър – Черноморец Бургас 1 (2:1), Борислав Първомай – Гигант 1 (2:1), Марица Пловдив – Миньор Раднево 1 (2:0), Спартак Пловдив – Ураган 1 (2:1), Свиленград – Асеновец 2 (1:2), Карнобат – Сливен 1 (2:0), Загорец – Розова долина 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]
[/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.