РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 126 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 2 и Нейшъанл Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Саутхямптън – Хъл Сити 2 (0:2), Сток Сити – Уест Хям 1 (2:0), Съндърланд – Борнемут 2 (1:3), Уест Бромич Албион – Лестър X (1:1), Кристъл Палас – Бърнли 1 (1:0).

Championship: Барнзли – Бъртън Албиън X (0:0), Бирмингам – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Блякбърн – Астън Вила 1 (2:1), Дарби – Улвърхямптън X (0:0), Фулъм – Брентфорд X (1:1), Ипсуич – Шефилд Уензди X (1:1), Лийдс – Норич X (1:1), Престън – Родъръм 1 (4:1), Куинс Парк Рейнджърс – Нотингам 2 (0:1), Рединг – Уигън 1 (2:1), Брайтън – Бристол Сити 1 (2:0).

League Two: Акрингтън Стенли – Лутън 2 (0:2), Барнет – Гримзби 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Кроули Таун X (1:1), Карлайл – Нюпорт Каунти X (1:1), Челтнъм – Хартлипул 2 (0:2), Донкастър – Ексетър 1 (1:0), Лейтън Ориент – Колчестър 2 (1:2), Мансфийлд – Портсмут X (1:1), Моркамб – Уикъмб X (2:2), Нотс Каунти – Блякпул 1 (2:1), Плимут – Крю 1 (2:1), Йоувил – Стивънидж 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Брейнтрий 1 (2:0), Бароу – Дувър 2 (0:2), Честър – Боръм Ууд 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Уокинг 2 (0:1), Ийстлий – Рексъм 1 (1:0), Гейтсхед – Бромли 1 (2:1), Гайзли – Солихъл Мурс X (0:0), Макълсфийлд – Сътън 2 (0:1), Мейдстън – Транмиър 2 (1:3), Саутпорт – Линкълн Сити 2 (1:2), Торки – Норт Ферибай 1 (3:0), Йорк – Форест Грийн 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0), Дармщад – Фрайбург 1 (2:1), Борусия Дортмунд – ФК Кьолн 1 (3:1), РБ Лайпциг – Инголщад 1 (4:0), Вердер Бремен – Херта Берлин 2 (0:2), Волфсбург – Байерн 2 (1:3).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Гройтер Фюрт X (0:0), Карлсруе – Кайзерслаутерн 2 (2:3), Нюрнберг – Щутгарт X (2:2).

Трета Лига: Аален – Дуисбург 2 (1:2), Кемницер – Ерфурт 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Майнц II X (1:1), Халешер – Магдебург 2 (0:2), Ханза Рощок – Веен 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Оснабрюк 2 (0:3), Ян Регенсбург – Холщайн Кил 2 (0:2), Зоненхоф Гросаспах – Вердер Бремен II 2 (0:3).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Айшеде 1 (4:0), Любек – Лупо-Мартини Волфсбург 1 (3:1), Айнтрахт Нордерщед – Хавелсе 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Будиса Бауцен – Шьонберг X (1:1), Мойселвиц – Динамо Берлин 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Алемания Аахен 2 (1:2), Бонер – Вайденбрюк X (0:0), Рьодингхаузен – ФК Кьолн II 1 (1:0), РВ Есен – Шпортфройнде Лоте 1 (3:0), Верл – Борусия Дортмунд II 2 (1:3), Виктория Кьолн – Оберхаузен 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Пирмасенс 1 (3:1), Хофенхайм II – Кобленц X (1:1), Кайзерслаутерн II – Саарбрюкен 2 (1:2), Хесен Касел – Щутгарт II X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Тевтония Ватценборн-Щайнберг 1 (5:0), Улм – Кикерс Офенбах 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Шалдинг-Хейнинг – Гройтер Фюрт II 1 (2:0), Зелингенпортен – 1860 Мюнхен II 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Сампдория 1 (2:0).

Серия Б: Бари – Пиза 2 (0:2), Читадела – Чезена 1 (1:0), Латина – Асколи X (0:0), Про Верчели – Перуджа 2 (0:3), Специя – Спал 1 (2:1), Тернана – Карпи 2 (0:2), Трапани – Виртус Ентела 1 (2:1).

Лига Про, група А: Ливорно – Кремонезе 2 (0:3), Лукезе – Карарезе X (0:0), Лупа Рома – Алесандрия 2 (2:3), Олбия – Сиена X (1:1), Понтедера – Пиаченца 1 (1:0), Прато – Джана Ерминио 1 (1:0), Про Пиаченца – Тутокуойо 1 (2:1), Расинг Рома – Пистойезе 2 (0:1), Ренате – Комо 1 (1:0), Витербезе – Арецо 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Реал Сосиедад – Гранада 1 (4:1), Реал Мадрид – Валенсия 1 (2:0), Лас Палмас – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Еспаньол – Барселона 2 (0:2).

Ла Лига 2: УКАМ Мурсия – Тенерифе 1 (2:0), Леванте – Реал Овиедо 1 (2:1), Валядолид – Нумансия 1 (2:0), Реал Сарагоса – Хетафе 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Левски – ЦСКА-София 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Берое 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Септември Тервел – Черноморец Балчик 2 (1:2), Калиакра – Ботев Нови пазар X (1:1), Добруджа – Локомотив Русе 1 (2:0), Светкавица Търговище – Хитрино 1 (1:0).

Югозападна Трета Лига: Септември Симитли – Свобода Пещера 1 (2:0), Пирин Гоце Делчев – Балкан Ботевград 1 (2:1), Сливнишки герой – Велбъжд 1 (3:0), Вихрен – Чепинец 1 (2:0), Рилски спортист – Струмска слава 2 (0:2), Хебър – Марек X (1:1), Миньор Перник – Германея 1 (3:0), Пирин Разлог – Беласица 2 (1:2), Ботев Ихтиман – Чавдар Етрополе 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Раковски – Асеновец X (0:0), Любимец – Евроколеж 2 (1:2), Ураган Бояджик – Марица Пловдив 2 (0:2), Миньор Раднево – Борислав Първомай 2 (1:3), Елхово – Верея II X (1:1), Карнобат – Загорец X (1:1), Свиленград – Димитровград 1 (2:1), Атлетик Куклен – Арда 1 (2:1), Гигант Съединение – Розова долина 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.