РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 94 мача от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Лига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Ливърпул – Улвърхямптън 1 (5:1), Блякбърн – Блякпул 1 (2:1), Бърнли – Бристол Сити 1 (2:0), Челси – Брентфорд 1 (2:1), Кристъл Палас – Манчестър Сити 2 (1:4), Линкълн Сити – Брайтън X (1:1), Мидълзбро – Акрингтън Стенли 1 (3:1), Оксфорд Юнайтед – Нюкасъл 2 (1:2), Рочдейл – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Тотнъм – Уикъмб 1 (2:1), Саутхямптън – Арсенал 2 (0:3).

Чемпиъншип: Норич – Бирмингам 2 (0:1), Престън – Ипсуич 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Бъртън Албион 2 (1:2), Рединг – Кардиф 1 (2:1), Родъръм – Барнзли 1 (2:0).

Лига 1: Бристол Роувърс – Суиндън 1 (2:0), Болтън – Чарлтън X (1:1), Бери – Уолсол 2 (0:1), Флийтууд Таун – Саутенд 2 (0:2), Джилингам – Шрюсбъри 1 (2:0), Нортхямптън – Ковънтри 2 (0:1), Олдъм – Брадфорд 1 (2:0), Питърбро – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Скънторп – Порт Вейл 1 (4:0).

Лига 2: Карлайл – Барнет X (1:1), Крю – Челтнъм 2 (1:2), Лутън – Кеймбридж Юнайтед X (0:0), Мансфийлд – Лейтън Ориент X (1:1), Нюпорт Каунти – Хартлипул 2 (1:2), Нотс Каунти – Кроули Таун 1 (2:0), Портсмут – Ексетър 2 (1:2), Стивънидж – Гримзби 2 (0:2), Йоувил – Донкастър 2 (1:3).

Нейшънал Лига: Олдършот – Йорк 1 (1:0), Бароу – Форест Грийн 2 (0:2), Бромли – Саутпорт X (0:0), Дувър – Честър 1 (1:0), Ийстлий – Уокинг 1 (3:0), Норт Ферибай – Макълсфийлд 2 (1:2), Солихъл Мурс – Мейдстън 1 (2:1), Торки – Гейтсхед 1 (2:1), Транмиър – Дагенам & Редбридж 2 (0:1), Рексъм – Боръм Ууд X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Дармщад – ФК Кьолн X (1:1), Инголщад – Хамбургер 2 (1:2), РБ Лайпциг – Хофенхайм 1 (2:0), Вердер Бремен – Байерн 2 (0:3), Волфсбург – Аугсбург X (1:1), Байер Леверкузен – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Хайденхайм 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Айнтрахт Брауншвайг 1 (1:0).

Трета Лига: Аален – Веен X (0:0), Фортуна Кьолн – Магдебург 1 (2:0), ФСВ Франкфурт – Холщайн Кил 2 (0:2), Халешер – Ерфурт 1 (2:0), Ханза Рощок – Ян Регенсбург 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Вердер Бремен II 1 (2:1), Падерборн – Дуисбург X (1:1), Зоненхоф Гросаспах – Кемницер 2 (0:2), Оснабрюк – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Цвикау – Майнц II X (1:1).

Регионална Лига Север: Санкт Паули II – Борусия Хилдесхайм 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Карл Цайс Йена – Мойселвиц 1 (5:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Лацио – Киево X (1:1), Интер – Пескара 1 (5:0).

Серия Б: Авелино – Виртус Ентела 1 (1:0), Бари – Перуджа 1 (2:0), Беневенто – Карпи 1 (1:0), Чезена – Асколи X (1:1), Новара – Пиза 2 (0:1), Про Верчели – Трапани 1 (2:0), Тернана – Читадела 1 (2:0), Виченца – Спал 2 (1:3).

Лига Про, група А: Лукезе – Тутокуойо X (0:0).

Лига Про, група C: Акрагас – Фонди 2 (0:2), Мелфи – Козенца 1 (2:1), Месина – Юве Стабия 2 (1:3), Монополи – Сиракуза 2 (1:2), Паджанезе – Фиделис Андрия 2 (0:2), Таранто – Касертана X (1:1), Матера – Вибонезе 1 (2:1), Фоджа – Виртус Франкавила X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Виляреал – Гранада 1 (2:0), Алавес – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Ейбар – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Леганес – Селта Виго 1 (2:1).

Ла Лига 2: Севиля Б – Тенерифе X (1:1), Алкоркон – Леванте X (1:1), Химнастик де Тарагона – Уеска 2 (1:2), Мирандес – Реус Депортиу 1 (2:1), Валядолид – Райо Валекано 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Поморие – Несебър X (1:1), Добруджа – Созопол 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.