РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 150 мача от Висша Лига, Чемпиъншип , Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Тотнъм 1 (2:1), Арсенал – Суонси 1 (5:1), Кристъл Палас – Уест Хям 2 (0:2), Ливърпул – Хъдърсфийлд 1 (3:1), Уотфорд – Сток Сити X (1:1), Уест Бромич Албион – Манчестър Сити 2 (0:3), Борнемут – Челси 2 (1:3).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Барнзли 1 (3:1), Бъртън Албион – Ипсуич 2 (0:1), Кардиф – Милуол 1 (3:1), Фулъм – Болтън X (1:1), Норич – Дарби 2 (0:1), Престън – Брентфорд 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Улвс 2 (0:1), Рединг – Мидълзбро 2 (0:1), Съндърланд – Бристол Сити 1 (2:0), Хъл Сити – Нотингам 1 (1:0).

Лига 1: Нортхямптън – Блякпул 1 (2:0), Бристол Роувърс – Милтън Кийнс Донс 1 (1:0), Бери – Донкастър 2 (1:3), Чарлтън – Уимбълдън 1 (1:0), Флийтууд Таун – Оксфорд Юнайтед X (0:0), Олдъм – Скънторп 2 (0:1), Питърбро – Шрюсбъри 1 (1:0), Плимут – Рочдейл 1 (2:1), Портсмут – Брадфорд 2 (1:2), Родъръм – Джилингам 1 (3:0), Уолсол – Саутенд 1 (2:1), Уигън – Блякбърн 2 (0:1).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Барнет X (0:0), Честърфийлд – Карлайл 2 (1:3), Колчестър – Крю 2 (0;1), Форест Грийн – Моркамб 1 (2:1), Гримзби Таун – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Линкълн Сити – Кроули Таун 1 (3:1), Лутън – Ковънтри 1 (2:0), Мансфийлд – Ексетър 1 (1:0), Нотс Каунти – Нюпорт Каунти 1 (2:1), Порт Вейл – Суиндън 2 (1:3), Уикъмб – Челтнъм 1 (2:0), Йоувил – Стивънидж 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Бароу – Олдършот 1 (2:1), Боръм Ууд – Бромли X (0:0), Гейтсхед – Дувър 1 (2:0), Макълсфийлд – Ийстлий 1 (1:0), Мейдънхед – Дагенам & Редбридж 2 (0:3), Мейдстън – Честър 2 (1:2), Солихъл Мурс – Файлд 1 (2:0), Сътън – Ебсфлийт 1 (2:1), Торки – Хартлипул 2 (0:1), Транмиър – Халифакс 1 (2:0), Уокинг – Гайзли 1 (2:0), Рексъм – Лейтън Ориент 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – ФК Кьолн 1 (4:0), Хановер – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Херта Берлин – Хамбургер 2 (0:1), Хофенхайм – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0), Шалке – Волфсбург 1 (3:1), Байерн – РБ Лайпциг X (1:1).

Втора Бундеслига: Дармщад – Холщайн Кил 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Зандхаузен 2 (0:2), Ян Регенсбург – Кайзерслаутерн X (0:0).

Трета Лига: Аален – Вердер Бремен II 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Вюрцбургер Кикерс X (1:1), Халешер – Мепен 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Падерборн 2 (0:1), Шпортфройнде Лоте – Зоненхоф Гросаспах 1 (1:0), Оснабрюк – Цвикау X (1:1).

Регионална Лига Север: Алтона – Еутин 1 (2:0), Вайше Фленсбург – Дрохтерсен/Асел X (0:0), Айнтрахт Брауншвайг II – Волфсбург II 1 (2:1), Люнебургер Ханза – Хановер II X (1:1), Германия Егесторф-Лангредер – Борусия Хилдесхайм 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Бабелсберг 2 (0:1), Кеми Лайпциг – Алтглинике 2 (0:2), Енерги Котбус – Люкенвалде 1 (4:1), Оберлаусиц Нойгерсдорф – Виктория Берлин 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Верл 1 (1:0), Бонер – Ерндтебрюк 2 (0:2), Кьолн II – Фортуна Дюселдорф II 2 (0:3), Рот-Вайс Есен – Оберхаузен 1 (2:0), Юрдинген – Борусия Дортмунд II 2 (1:2), Ватеншайд – Виктория Кьон 2 (2:3), Вегберг-Беек – Аалемания Аахен X (1:1), Вестфалия Ринерн – Рьодингхаузен 2 (1:4), Вайденбрюк – Вуперталер 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Саарбрюкен 1 (2:1), Рьохлинг Вьолклинген – Майнц II 2 (0:4), Улм – Астория Валдорф 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Зелингенпортен 1 (4:1), Вакер Бургхаузен – Бухбах 2 (0:1), Айхщат – Гархинг X (1:1), Нюрнберг II – Унтерфьоринг X (1:1), Пипинсрид – Инголщад II X (1:1), Швайнфурт – Гройтер Фюрт II 1 (3:1), Байройт – Палдинг-Хайнинг X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Милан – Ювентус 2 (1:2), Рома – Болоня 1 (2:1).

Серия Б: Бари – Асколи 2 (0:1), Чезена – Новара 2 (0:2), Кремонезе – Перуджа 2 (0:1), Палермо – Виртус Ентела 1 (3:1), Пескара – Бреша 1 (1:0), Салернитана – Емполи 2 (0:2), Специя – Читадела X (0:0), Венеция – Фрозиноне X (1:1).

Серия C, група Б: Триестина – Сантарканджело 2 (0:2).

Серия C, група C: Паджанезе – Монополи 1 (2:1), Сикула Леонцио – Акрагас 2 (0:1), Сиракуза – Виртус Франкавила 2 (1:2), Бишелие – Трапани 2 (1:2), Катандзаро – Фиделис Андрия 1 (2:0), Юве Стабия – Ренде 1 (2:1), Фонди – Касертана 1 (1:0), Реджина – Катания 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Алавес – Валенсия 2 (0:1), Атлетико Мадрид – Виляреал 1 (1:0), Атлетик Билбао – Барселона 2 (0:5), Севиля – Леганес 1 (2:1).

Ла Лига 2: Луго – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Албасете – Уеска 2 (0:2), Кадис – Райо Валекано 2 (1:2), Спортинг Хихон – Алмерия 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: ЦСКА-София – Славия 1 (3:1).

Втора Лига: Локомотив София – Царско село 1 (2:1), Ботев Враца – Струмска слава 1 (3:1), Монтана – Ботев Гълъбово 1 (1:0), Марица Пловдив – Созопол 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:2), Черноморец Балчик – Литекс X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Калиакра – Ботев Нови пазар X (1:1), Хитрино – Светкавица Търговище 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Сливнишки герой – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Банско – Марек 1 (2:1), Балкан Ботевград – Септември Симитли 2 (1:3), Хебър – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0), Миньор Перник – Рилски спортист 1 (2:1), Чавдар Етрополе – ЦСКА 1948 2 (1:2), Пирин Разлог – Свобода Пещера 1 (2:0), Германея – Беласица 2 (1:2), Елин Пелин – Вихрен Сандански 2 (0:2).

Югоизточна Трета Лига: Миньор Раднево – Верея II 1 (3:0), Загорец – Левски Карлово 1 (2:1), Сокол Марково – Тунджа Ягода 1 (3:0), Атлетик Куклен – Свиленград 1 (2:0), Розова долина – Асеновец X (1:1), Гигант Съединение – Борислав Първомай 2 (1:2), Димитровград – Ямбол 1915 1 (2:1), Евроколеж – Раковски 2011 X (1:1), Арда – Карнобат 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.