Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Уотфорд X (1:1), Борнемут – Евертън 2 (1:2), Кристъл Палас – Нюкясъл 1 (2:0), Манчестър Сити – Саутхямптън 1 (3:1), Съндърланд – Сток Сити (1:2), Лестър – Манчестър Юнайтед 2 (0:2).

Чемпиъншип: Чарлтън – Ипсуич 2 (1:2), Блякпул – Шефилд Уензди 1 (2:1), Брайтън – Бирмингам 1 (3:1), Кардиф – Бърнли X (1:1), Фулъм – Престън 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Мидълзбро 2 (1:2), Нотингам – Рединг X (0:0), Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс 1 (2:1), Родъръм – Бристол Сити 2 (1:2), Уулвс – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0).

Лига 1: Барнзли – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Блякпул – Флийтууд 2 (0:1), Бъртън Албион – Колчестър 1 (3:1), Честърфийлд – Суиндън 1 (2:0), Ковънтри – Донкастър 1 (2:0), Крю – Олдъм 2 (1:2), Милуол – Бери 1 (2:0), Рочдейл – Порт Вейл 1 (1:0), Скънторп – Питърбро X (1:1), Шросбъри – Джилингам X (1:1), Саутенд – Уигън 2 (1:2), Уолсол – Брадфорд 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Мансфийлд X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Нотс Каунти 2 (1:2), Карлайл – Кроули 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Плимут 2 (0:2), Екзитър – Бристол Роувърс 2 (1:2), Хартлипул – Оксфорд Юнайтед 2 (0:3), Лейтън Ориент – Уимбълдън 1 (2:1), Нюпорт – Лутън 2 (1:2), Нортхямптън – Йоувил 1 (3:1), Стивънидж – Моркамб X (1:1), Уикъмб – Портсмут X (1:1), Йорк – Акрингтън 2 (1:3).

Нейшънал Лига: Ийстлий – Саутпорт 1 (2:0), Олдършот – Челтнъм 2 (0:2), Бароу – Уокинг X (1:1), Боръм Ууд – Транмиър 2 (1:2), Брейнтрий – Торки 1 (2:0), Форест Грийн – Олтринкам 1 (3:0), Гейтсхед – Chester 2 (1:2), Гримзби – Кидърминстър 1 (3:0), Гизли – Бромли X (1:1), Халифакс – Дувър 2 (1:2), Линкълн Сити – Уелинг 1 (3:1), Рексъм – Макълсфийлд 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Херта Берлин 1 (3:0), Хановер – Инголщад X (1:1), Хофенхайм – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Майнц – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Вердер Бремен – Хамбургер 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Падерборн – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Юнион Берлин – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Халешер X (0:0), Динамо Дрезден – Пройсен Мюнстер 1 (3:0), Енерги Котбус – Ерфурт 1 (1;0), Ханза Рощок – Майнц Ам X (1:1), Холщайн Кил – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:1), Магдебург – Щутгарт Ам 1 (3:1), Щутгартер Кикерс – Вердер Бремен Ам 1 (3:0), Оснабрюк – Кемницер 1 (2:0), Веен – Зоненхоф X (1:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:0), Госларер – Мепен 2 (0:2), Реден – Санкт Паули Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Нойстерлиц 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Ерндтебрюк – Рьодингхаузен 2 (0:2), Вегберг-Беек – Вайденбрюк 2 (1:3), Верл – Шалке Ам X (1:1), Виктория Кьолн – Алемания Аахен 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Пирмасенс – Астория Валдорф X (1:1), Шпилберг – Некарелц X (0:0), Щайнбай – Балингер 1 (2:0), Саар Саарбрюкен – Хофенхайм Ам 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Виктория Ашафенбург 1 (2:1), Аугсбург Ам – Инголщад Ам X (1:1), Бухбах – Байерн Ам 2 (0:2), Илертисен – Нюрнберг Ам 1 (1:0), 1860 Мюнхен Ам – Меминген 1 (2:0), Рейн ам Лех – Шалдинг X (1:1), Унтерхахинг – Вакер Бургхаузен 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Болоня 1 (3:1), Милан – Сампдория 1 (3:0).

Серия B: Авелино – Перуджа 1 (2:1), Бреша – Каляри 2 (0:2), Комо – Бари 2 (0:1), Ланчано – Латина 1 (2:1), Ливорно – Новара 1 (1:0), Модена – Виртус Ентела 1 (2:0), Тернана – Виченца X (1:1).

Лига Про, група A: Про Пиаченца – Басано Виртус X (1:1), Алесандрия – Джана Ерминио 1 (3:1), Кунео – Лумецане 1 (2:0), Павия – Мантова 1 (3:0), Про Патрия – Падова 2 (1:2), Читадела – Реджана 1 (2:1).

Лига Про, група B: Анкона – Чита ди Понтедера 1 (1:0), Тутокуойо – Макератезе X (1:1), Савона – Римини 1 (1:0), Арецо – Лупа Рома 1 (3:1), Карарезе – Пистойезе 1 (2:0).

Лига Про, група C: Лупа Кастели Романа – Катания 2 (0:2), Беневенто – Козенца 1 (2:1), Паджанезе – Катандзаро 1 (1:0), Мелфи – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Реал Сосиедад 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Еспаньол 1 (3:0), Малага – Гранада 1 (2:0), Лас Палмас – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Селта Виго – Спортинг Хихон 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Алмерия – Нумансия 1 (2:1), Леганес – Атлетик Билбао Б 1 (3:1), Лагостера – Уеска X (1:1), Осасуна – Алкоркон 1 (2:1), Алавес – Майорка 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Черно море 1 (2:1), Литекс – Ботев Пловдив 1 (3:0).

Б група: Септември Симитли – Верея 2 (0:2), Пирин Разлог – Спартак Плевен 1 (2:1), Дунав Русе – Лудогорец II 1 (2:0), Локомотив Мездра – Нефтохимик Бургас X (1:1), Банско – Созопол 2 (1:2), Оборище – Поморие 2 (0:2), Локомотив Горна Оряховица – Ботев Гълъбово 1 (2:1).

Югоизточна В група: Черноморец Бургас – Левски Карлово 1 (2:1), Димитровград – Гигант Съединение X (1:1), Евроколеж Пловдив – Миньор Раднево 1 (2:0), Раковски – Ураган Бояджик 1 (1:0), Несебър – Асеновец 1 (3:0), Борислав Първомай – Сливен 2 (1:2), Марица Пловдив – Розова долина 2 (0:1), Спартак Пловдив – Загорец 2 (0:2), Свиленград – Карнобат X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.