РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания и евроквалификации, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Евроквалификации[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 1: Брадфорд – Олдъм 1 (2:0), Бристол Сити – Барнзли 1 (3:1), Честърфийлд – Уолсол 1 (2:0), Кроули Таун -Джилингам X (1:1), Лейтън Ориент – Порт Вейл 1 (2:0), Нотс Каунти – Скънторп X (0:0), Питърбро – Ковънтри 1 (2:0), Рочдейл – Йовуил 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Крю 1 (3:0).

Лига 2: Бери – Саутенд X (1:1), Челтнъм – Плимут 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Уикъмб 2 (0:1), Екзитър – Моркамб 1 (2:1), Хартлипул – Кеймбридж Юнайтед X (0:0), Мансфийлд – Йорк X (1:1), Нортхямптън – Лутън 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Карлайл 1 (3:1), Портсмут – Шросбъри 2 (1:2), Транмиър – Уимбълдън X (1:1).

Конфърънс – Премиър: Макълсфийлд – Бристол Роувърс 2 (1:2), Олфритън – Барнет 2 (0:2), Честър – Уокинг X (1:1), Дартфорд – Олтринкам 2 (1:2), Дувър Атлетик – Телфорд 1 (3:1), Гейтсхед – Ийстлий 1 (2:1), Кидърминстър – Брейнтрий 1 (1:0), Линкълн Сити – Форест Грийн 2 (1:2), Нънийтън – Халифакс 2 (0:1), Саутпорт – Торки 1 (2:1), Уелинг – Гризмби 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Динамо Берлин X (1:1), Германия Халберщад – Херта Берлин Ам X (0:0), Цвикау – Нойстерлиц 1 (2:0), Вакер Нордхаузен – Магдебург 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Виктория Кьолн 2 (0:2), Хенеф – Верл 2 (0:3), Шпортфройнде Лоте – Борусия Мьонхенгладбах Ам X (1:1), Юрдинген – Бохум Ам 1 (2:1), Ватеншайд – Зиген X (1:1), Вайденбрюк – Край 1 (1:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Кикерс Офенбах 2 (0:3), Елверсберг – Хесен Касел 1 (3:0), Фрайбург Ам – Некарелц 1 (2:1), Кобленц – Саарбрюкен 2 (0:3), Цвайбрюкен – Айнтрахт Трир 2 (1:3).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Нюрнберг Ам X (1:1), Гархинг – Меминген X (1:1), Илертисен – Байерн Ам 2 (0:1), Инголщад Ам – Шалдинг 1 (2:0), 1860 Мюнхен Ам – Вюрцбургер Ам 2 (0:2), Бухбах – Хаймщетен 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия B: Болоня – Ливорно 1 (2:0), Специя – Пескара 1 (1:0), Виченца – Карпи 1 (2:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Судтирол X (1:1), Басано Виртус – Алесандрия 1 (1:0), Кремонезе – Комо 2 (0:1), Арецо – Про Патрия 1 (3:1), Джана Ерминио – Павия 2 (1:2), Албинолефе – Венеция X (1:1).

Лига Про, група B: Сан Марино – Савона 1 (2:1), Гросето – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Реджана – Терамо X (1:1).

Лига Про, група C: Аверса Нормана – Месина 1 (2:1), Иския Изолаверде – Лупа Рома X (1:1), Савоя – Матера 2 (1:2), Катандзаро – Лече 2 (1:2), Салернитана – Реджина 1 (3:0), Мелфи – Барлета 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Сегунда Дивисион: Леганес – Нумансия 1 (2:1), Алавес – Расинг Сантандер 1 (3:0), Лагостера – Луго 1 (2:1), Валядолид – Албасете Баломпи 1 (3:1), Рекреативо Уелва – Бетис 2 (0:2), Лас Палмас – Понферадина 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Квалификации за Евро 2016: Казахстан – Исландия 2 (0:2), Азербайджан – Малта 1 (3:1), Хърватия – Норвегия 1 (2:0), Чехия – Латвия 1 (3:0), Израел – Уелс 1 (2:1), Андора – Босна и Херцеговина 2 (0:3), Белгия – Кипър 1 (2:0), България – Италия 2 (1:2), Холандия – Турция 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.