РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Кристъл Палас 1 (2:0), Бърнли – Суонси X (1:1), Манчестър Юнайтед – Съндърланд 1 (3:0), Нюкясъл – Астън Вила 1 (2:0), Сток Сити – Хъл Сити 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Саутхямптън 2 (1:2).

Чемпиъншип: Бирмингам – Брентфорд X (1:1), Блякпул – Уигън 2 (1:2), Болтън – Брайтън X (1:1), Борнемут – Блякбърн 1 (3:1), Кардиф – Уулвс X (0:0), Чарлтън – Хъдърсфийлд X (1:1), Фулъм – Дарби 2 (0:2), Лийдс – Уотфорд 2 (1:2), Рединг – Нотингам 1 (2:1), Родъръм – Милуол 1 (1:0), Шефилд Уензди – Мидълзбро 2 (0:2).

Лига 1: Бристол Сити – Рочдейл 1 (3:1), Честърфийлд – Флийтууд Таун 1 (1:0), Ковънтри – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Кроули Таун – Шефилд Юнайтед 2 (0:3), Крю – Суиндън 2 (0:2), Донкастър – Колчестър 1 (2:0), Джилингам – Барнзли X (1:1), Нотс Каунти – Порт Вейл X (0:0), Олдъм – Престън 2 (1:2), Питърбро – Брадфорд X (1:1), Скънторп – Йоувил 1 (1:0), Уолсол – Лейтън Ориент X (1:1).

Лига 2: Бъртън Албион – Нюпорт 1 (2:0), Челтнъм – Транмиър X (0:0), Хартлипул – Уимбълдън X (1:1), Лутън – Акрингтън Стенли 1 (2:0), Мансфийлд – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Моркамб – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Плимут – Бери 1 (1:0), Портсмут – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Шросбъри – Нортхямптън 1 (2:1), Саутенд – Карлайл 1 (2:0), Уикъмб – Стивънидж 1 (2:1), Йорк – Екзитър 1 (1:0).

Конфърънс Премиър: Ийстлий – Макълсфийлд 1 (2:1), Олдършот – Дартфорд 1 (3:1), Олтринкам – Барнет 2 (1:2), Форест Грийн – Саутпорт 1 (3:0), Гейтсхед – Бристол Роувърс X (1:1), Гримзби – Брейнтрий 1 (3:0), Кидърминстър – Халифакс X (1:1), Линкълн – Уокинг 2 (1:2), Нънийтън – Уелинг X (1:1), Телфорд – Олфритън 1 (1:0).

ФА Трофи: Норт Ферибай – Бат Сити 1 (2:1), Торки – Рексъм 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Фрайбург 1 (3:0), Борусия Дортмунд – Шалке 1 (3:1), Хановер – Щутгарт 1 (2:1), Херта Берлин – Аугсбург X (1:1), Хофенхайм – Майнц 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Нюрнберг – Карлсруе X (1:1), Зандхаузен – Аален 1 (2:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Унтерхахинг 1 (3:0), Кемницер – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Щутгартер Кикерс X (1:1), Халешер – Ханза Рошок 1 (2:1), Майнц Ам – Щутгарт Ам 1 (2:1), Ян Регенсбург – Динамо Дрезден 2 (1:2), Зоненхоф – Енерги Котбус 2 (1:2), Оснабрюк – Дуисбург X (0:0), Веен – Пройсен Мюнстер X (1:1).

Регионална Лига – Север: Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2), Любек – Вайше X (1:1), Санкт Паули Ам – Реден 1 (2:1), Ноймюнстер – Клопенбург X (0:0).

Регионална Лига – Запад: Юрдинген – Вайденбрюк 2 (1:2), Верл – Рьодингхаузен 1 (2:1), Ватеншайд – Шалке Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Валдхоф Майнхайм 2 (0:2), Елверсберг – Саарбрюкен X (1:1), Фрайбург Ам – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Некарелц – Пирмасенс 1 (2:0), Астория Валдорф – Кайзерслаутерн Ам 2 (0:1), Ворматия Вьормс – Хесен Касел 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Киево – Милан 2 (1:2).

Серия B: Авелино – Тернана 1 (2:0), Катания – Фрозиноне 1 (2:1), Кротоне – Ливорно X (1:1), Виртус Ентела – Пескара 1 (1:0), Ланчано – Читадела 1 (2:0), Модена – Бари 1 (2:1), Перуджа – Специя 1 (2:1), Про Верчели – Карпи X (1:1), Варезе – Бреша 1 (1:0).

Лига Про, група A: Сасари Торес – Джана Ерминио 1 (2:1), Порденоне – Арецо 2 (0:1), Басано Виртус – Новара X (1:1), Монца Брианца – Унионе Венеция 1 (2:1), Ренате – Судтирол X (1:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Л`Акуила X (1:1), Прато – Про Пиаченца 1 (2:1), Анкона – Форли 1 (3:1), Губио – Карарезе X (1:1), Сан Марино – Пистойезе X (1:1).

Лига Про, група C: Мартина Франка – Лупа Рома 1 (2:1), Беневенто – Барлета 1 (3:0), Реджина – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Гранада – Барселона 2 (0:3), Райо Валекано – Леванте 1 (3:1), Алмерия – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Малага – Хетафе 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Осасуна – Луго 1 (2:0), Сабадел – Алавес X (1:1), Валядолид – Спортинг Хихон 1 (2:1), Барселона Б – Майорка X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Берое – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Литекс – Лудогорец 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.