Прогнози за събота, 28 април 2018 година

Днес получавате избор от 154 мача от пет първенства в Европа, за да опитате да спечелите

0
191

Днес избор от 154 мача за залагане

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 154 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B, Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. За да видите прогнозите за отделните първенства използвайте бутоните „Обратно“ и „Следваща“ или падащото меню.

Обратно
Следваща

Прогноза за Германия

Байер Леверкузен - Щутгарт
Байер Леверкузен – Щутгарт

Първа Бундеслига: Байерн – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:2), Фрайбург – ФК Кьолн 1 (2:1), Херта Берлин – Аугсбург 1 (2:1), Шалке – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Волфсбург – Хамбургер 2 (0:2), Байер Леверкузен – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Дармщад – Юнион Берлин 1 (1:0), Динамо Дрезден – Фортуна Дюселдорф 2 (0:1), Санкт Паули – Гройтер Фюрт 1 (2:1).

Трета Лига: Фортуна Кьолн – Ханза Рощок X (0:0), Халешер – Магдебург 1 (2:0), Карлсруе – Падерборн 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:2), Оснабрюк – Карл Цайс Йена 1 (2:0), Веен Висбаден – Цвикау X (1:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Реден 1 (2:0), Сакт Паули II – Олденбург 1 (1:0), Хавелсе – Волфсбург II 2 (0:2), Еутин – Алтона 2 (0:2), Хилдесхайм – Германия Егещорф-Лангредер 1 (2:0), Люнебургер Ханза – Хановер II 2 (1:2), Йедело – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2), Дрохтерсен/Асел – Вайше Фленсбург X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Нойстерлиц 1 (2:1), Бабелсберг – Германия Халберщад 1 (2:0), Люкенвалде – Ауербах 2 (0:3).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Вегберг-Беек 1 (4:1), Фортуна Дюселдорф II – ФК Кьолн II X (1:1), Ерндтебрюк – Бонер 2 (0:1), Рьодингхаузен – Вестфалия Ринерн 1 (5:1), Верл – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:2), Виктория Кьолн – Ватеншайд 1 (4:0), Вуперталер – Вайденбрюк 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Хофенхайм II – Валдхоф Майнхайм 2 (0:3), Хесен Касел – Астория Валдорф X (0:0), Рьохлинг Вьолклинген – ФСВ Франкфурт X (1:1), Шот Майнц – Саарбрюкен 2 (0:5), Улм – Кобленц X (0:0).

Регионална Лига Бавария: Аугсбург II – Илертисен 1 (2:1), Гархинг – Швайнфурт 2 (1:2), Байройт – Розенхайм 1 (1:0), Унтерфьоринг – Гройтер Фюрт II 2 (0:4).

Обратно
Следваща

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.