Прогнози за събота, 27 януари 2018 година

Предложения на нашите типстъри за мачовете, които ще се играят днес

0
105

Избор сред 95 прогнози

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 95 мача от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Купа на Англия: Питърбро – Лестър 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Бирмингам 1 (2:1), Хъл Сити – Нотингам 1 (2:0), Мидълзбро – Брайтън X (0:0), Милуол – Рочдейл 1 (3:0), Милтън Кийнс Донс – Ковънтри 2 (0:1), Нотс Каунти – Суонси 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Престън 1 (2:0), Саутхямптън – Уотфорд 2 (0:1), Уигън – Уест Хям X (1:1), Нюпорт – Тотнъм 2 (0:4), Ливърпул – Уест Бромич Албион 1 (3:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Фулъм 2 (1:3), Брентфорд – Норич 2 (0:1), Бристол Сити – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Ипсуич – Улвърхямптън 2 (1:4).

Лига 1: Блякбърн – Нортхямптън 1 (1:0), Блякбърн – Чарлтън X (0:0), Брадфорд – Уимбълдън 1 (1:0), Донкастър – Бристол Роувърс 2 (0:2), Джилингам – Флийтууд Таун 1 (2:1), Олдъм – Плимут 1 (2:1), Портсмут – Шрюсбъри 2 (0:1), Саутенд – Скънторп 1 (2:0).

Лига 2: Карлайл – Форест Грийн 1 (2:1), Челтнъм – Барнет 1 (1:0), Честърфийлд – Стивънидж 2 (0:2), Кроули Таун – Акрингтън 1 (2:0), Гримзби Таун – Лутън 2 (0:1), Моркамб – Мансфийлд 1 (2:1), Порт Вейл – Колчестър 2 (0:2), Суиндън – Крю 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Бароу – Сътън X (2:2), Бромли – Халифакс 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Солихъл Мурс 2 (1:2), Дувър – Гайзли 1 (4:1), Ийстлий – Хартлипул 2 (1:2), Ебсфлийт – Боръм Ууд 2 (0:1), Гейтсхед – Мейдстън 1 (2:1), Лейтън Ориент – Алдършот 2 (0:1), Макълсфийлд – Торки 1 (2:1), Мейдънхед – Честър 1 (2:1), Уокинг – Файлд 1 (2:0), Рексъм – Транмиър 2 (0:2).

Германия

Първа Бундеслига: Байерн – Хофенхайм 1 (5:0), Борусия Дортмунд – Фрайбург 1 (3:0), ФК Кьолн – Аугсбург 2 (1:2), РБ Лайпциг – Хамбургер 1 (4:0), Щутгарт – Шалке 2 (1:2), Вердер Бремен – Херта Берлин 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Хайденхайм 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Холщайн Кил 2 (0:2), Кайзерслаутерн – Фортуна Дюселдорф 2 (1:3).

Трета Лига: Аален – Кемницер 1 (2:0), Ханза Рощок – Ерфурт 1 (1:0), Кайзерслаутерн – Вердер Бремен II 1 (1:0), Магдебург – Мепен 1 (3:0), Падерборн – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Унтерхахинг – Веен 2 (0:3), Оснабрюк – Фортуна Кьолн 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2), Дрохтерсен/Асел – Еутин X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Мойселвиц – Локомотив Лайпциг 2 (1:3).

Италия

Серия А: Сасуоло – Аталанта 2 (0:2), Киево – Ювентус 2 (1:4).

Серия B: Авелино – Кремонезе 2 (1:2), Бари – Емполи 1 (2:0), Карпи – Специя 1 (2:1), Виртус Ентела – Фоджа 1 (2:0), Палермо – Бреша 1 (2:1), Парма – Новара 2 (0:1), Про Верчели – Асколи X (0:0), Венеция – Чезена X (1:1).

Серия C, група B: Местре – Фермана 1 (2:1), Порденоне – Басано Виртус 1 (2:0), Сантарканджело – Албинолефе 2 (0:2), Судтирол – Триестина 1 (2:0), Фано – Фералпи Сало 2 (1:2), Равена – Терамо 1 (2:1), Самбенедетезе – Губио 1 (3:0), Виченца – Падова 1 (1:0).

Испания

Ла Лига: Депортиво Ла Коруня – Леванте X (0:0), Валенсия – Реал Мадрид 2 (0:4), Малага – Хирона 1 (2:0), Виляреал – Реал Сосиедад 2 (0:1).

Ла Лига 2: Барселона Б – Гранада 2 (1:3), Райо Валекано – Ла Хоя Лорка 1 (4:0), Реус Депортиу – Реал Овиедо X (1:1), Албасете Баломпи – Алкоркон 1 (2:1), Кадис – Луго X (1:1).

Приятелски мачове

Клубни отбори: Маркранщад – Сандерсдорф 2 (0:2), Майнц II – ФСВ Франкфурт 1 (2:0), Швайнфурт – Елверсберг 1 (2:1), Динамо Киев – ЦСКА-София 1 (2:1), Марица Пловдив – Асеновец 2 (1:2).

Prognozi: Liverpool – WBA 1 (3:1), Stuttgart – Schalke 2 (1:2), Villarreal – Real Sociedad 2 (0:1), Sassuolo – Atalanta 2 (0:2).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.