Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете във Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Съндърланд 1 (3:1), Лестър – Норич 1 (3:0), Саутхямптън – Челси X (1:1), Сток Сити – Астън Вила 1 (2:0), Уотфорд – Борнемут 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Кристъл Палас X (1:1).

Чемпиъншип: Улвс – Дарби 2 (1:2), Блякбърн – Милтън Кийнс Донс 1 (3:0), Болтън – Бърнли 2 (1:3), Кардиф – Престън 1 (2:1), Чарлтън – Рединг 2 (0:2), Фулъм – Мидълзбро 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Ипсуич 1 (2:1), Нотингам – Бристол Сити 1 (1:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бирмингам 1 (2:0), Родъръм – Брентфорд X (1:1).

Лига 1: Блякпул – Брадфорд 2 (1:2), Бъртън Албион – Уолсол 1 (2:1), Колчестър – Шросбъри 1 (1:0), Ковънтри – Флийтууд Таун 1 (2:0), Крю – Барнзли 2 (1:2), Донкастър – Милуол 2 (1:2), Джилингам – Честърфийлд 1 (2:0), Питърбро – Суиндън 1 (2:0), Рочдейл – Шефилд Юнайтед X (1:1), Скънторп – Олдъм 1 (1:0), Уигън – Бери 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Барнет 1 (3:1), Уимбълдън – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Дагенам & Редбридж – Йоувил X (0:0), Хартлипул – Нортхямптън 2 (1:3), Лейтън Ориент – Кроули Таун 1 (3:0), Моркамб – Карлайл X (1:1), Нюпорт – Мансфийлд X (1:1), Плимут – Нотс Каунти 1 (3:1), Портсмут – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:0), Стивънидж – Екзитър X (1:1), Уикъмб – Бристол Роувърс X (0:0), Йорк – Лутън 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Бароу – Форест Грийн 2 (0:2), Гизли – Брейнтрий X (1:1), Кидърминстър – Бромли X (0:0), Макълсфийлд – Рексъм 2 (1:2), Саутпорт – Боръм Ууд 1 (2:1), Уелинг – Олдършот 2 (1:2).

ФА Трофи: Богнър – Торки X (1:1), Гримзби – Уокинг 1 (3:0), Халифакс – Гейтсхед X (1:1), Нантуич – Дувър Атлетик 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Инголщад 1 (2:1), Щутгарт – Хановер 1 (3:0), Вердер Бремен – Дармщад 1 (1:0), Волфсбург – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Бохум – Зандхаузен 1 (3:0), Фрайбург – Кайзерслаутерн 1 (3:1), 1860 Мюнхен – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Фортуна Кьолн 1 (3:0), Енерги Котбус – Ханза Рощок 1 (2:1), Холщайн Кил – Аален 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Кемницер X (1:1), Зоненхоф – Вердер Бремен Ам 1 (3:1), Веен Висбаден – Оснабрюк X (1:1), Вюрцбургер Кикерс – Майнц Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Хановер Ам 1 (3:0), Госларер – Санкт Паули Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Ауербах 1 (3:0), Германия Халберщад – Будиса Бауцен X (1:1), РБ Лайпциг Ам – Нойщад 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Мойселвиц 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Ален – Вайденбрюк X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Оберхаузен 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Ерндтебрюк 1 (2:0), Велберт – Вегнерг-Беек 1 (3:0), Виктория Кьолн – Рьодингхаузен 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Валдорф 1 (3:1), Валдхоф Майнхайм – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Пирмасенс – Балингер 1 (2:0), Шпилберг – Кайзерслаутерн Ам 2 (1:2), Саар Саарбрюкен – Некарелц 2 (1:3).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Илертисен 2 (1:2), Нюрнберг Ам – Оберфтанкен Байройт 1 (2:0), Ян Регенсбург – Аугсбург Ам 1 (3:1), Шалдинг – Вакер Бургхаузен 2 (1:3), Швайнфурт – Унтерхахинг 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Рома 2 (1:3), Милан – Торино 1 (2:0).

Серия Б: Авелино – Ливорно 1 (2:1), Бреша – Комо 1 (1:0), Кротоне – Виченца 1 (2:0), Виртус Ентела – Перуджа 1 (2:1), Ланчано – Бари 2 (1:2), Латина – Модена 1 (1:0), Пескара – Асколи Пикио 1 (3:0), Тернана – Специя X (1:1), Трапани – Салернитана 1 (2:0).

Лига Про, група А: Кунео – Про Патрия 1 (3:0), Падова – Ренате 1 (2:0), Алесандрия – Басано Виртус 1 (2:1), Про Пиаченца – Павия X (1:1), Реджана – Фералпи Сало X (1:1).

Лига Про, група Б: Анкона – Лукезе 1 (2:1), Л`Акуила – Тутокуойо 1 (3:1), Пистойезе – Римини 1 (2:1), Чита ди Понтедера – Лупа Рома 1 (3:1), Прато – Арецо X (0:0).

Лига Про, група С: Иския Изолаверде – Лече 2 (1:3), Катания – Касертана 1 (3:0), Беневенто – Матера 1 (3:1), Мартина Франка – Катандзаро X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Атлетико Мадрид 1 (2:0), Хетафе – Селта Виго X (1:1), Спортинг Хихон – Еспаньол 1 (2:1), Реал Бетис – Райо Валенано 1 (2:1), Реал Сосиедад – Малага 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Атлетик Билбао Б – Понферадина 1 (2:1), Уеска – Майорка 1 (1:0), Лагостера – Хирона 2 (1:2), Нумансия – Алкоркон 1 (2:1), Кордоба – Осасуна 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Левски 2 (1:2).

Б група: Септември Симитли – Спартак Плевен 2 (1:2), Дунав Русе – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Добруджа – Созопол 2 (1:2), Локомотив Мездра – Поморие 2 (0:2), Банско – Ботев Гълъбово X (1:1), Оборище – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:1).

Североизточна В група: Ботев Нови пазар – Бенковски Бяла 1 (2:1).

Северозападна В група: Ювентус Малчика – Етър 2 (0:2).

Югозападна В група: София 2010 – Чико Бяга 2 (1:2), ЦСКА – Септември София 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.