Прогнози за събота, 27 април 2013 година

0
66

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Блу Скуеър в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Уест Хям 1 (2:0), Евертън – Фулъм 1 (2:0), Саутхямптън – Уест Бромич Албиън 1 (2:0), Сток – Норич 1 (2:1), Уигън – Тотнъм 2 (1:2), Нюкясъл – Ливърпул 2 (0:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Хъл X (1:1), Блякбърн – Кристъл Палас 2 (1:2), Блякпул – Дарби 1 (2:1), Бристол Сити – Хъдърсфийлд X (1:1), Кардиф – Болтън 1 (2:1), Ипсуич – Бирмингам 1 (1:0), Лийдс – Брайтън 2 (1:2), Мидълзбро – Чарлтън 1 (1:0), Милуол – Нотингам 2 (1:2), Уулвс – Бърнли 1 (2:1), Питърбро – Шефилд Уензди 1 (2:1).

Лига 1: Брентфорд – Донкастър 1 (2:0), Бери – Йоувил 2 (0:1), Карлайл – Колчестър X (0:0), Кроули – Хартлипул 1 (2:0), Крю – Уолсол 2 (0:2), Лейтън Ориент – Олдъм 1 (2:0), Нотс Каунти – Ковънтри 1 (2:1), Скънторп – Суиндън X (1:1), Шефилд Юнайтед – Престън 1 (2:1), Шросбъри – Портсмут X (1:1), Стивънидж – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Транмиър – Борнемут 2 (0:3).

Лига 2: Акрингтън – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Уимбълдън – Флийтууд 1 (3:1), Бъртън Албиън – Джилингам 1 (1:0), Челтнъм – Брадфорд 1 (2:0), Честърфийлд – Екзитър 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Йорк 1 (2:1), Нортхямптън – Барнет X (1:1), Рочдейл – Плимут 1 (2:1), Родъръм – Алдършот 1 (3:0), Саутенд – Моркамб 1 (2:0), Торки – Бристол Роувърс 1 (2:0), Уикъмб – Порт Вейл 2 (0:1).

Блу Скуеър – Север: Алтринкам – Дройлздън 1 (3:0), Бостън – Бракли X (1:1), Брадфорд Парк Авеню – Хистън 1 (2:1), Колуин Бей – Глостър 1 (2:0), Корби – Гейнзбъро 1 (2:1), Гизли – Хинкли X (1:1), Оксфорд Сити – Бишъпс Стортфорд X (1:1), Солихъл Моорс – Уоркингтън 1 (1:0), Стейлибридж Селтик – Халифакс 2 (0:1), Воксхол Моорс – Харогейт X (1:1), Устър – Честър 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Щутгарт 1 (2:1), Байер Леверкузен – Вердер Бремен 1 (3:0), Байерн – Фрайбург 1 (3:0), Хофенхайм – Нюрнберг 1 (2:1), Волфсбург – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф – Борусия Дортмунд 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Дуисбург X (1:1), ФСВ Франкфурт – Динамо Дрезден 1 (2:1).

Трета Лига: Алемания Аахен – Хайденхайм 2 (0:3), Арминия Билефелд – Халешер 1 (3:0), Вакер Бургхаузен – Унтерхахинг 1 (2:0), Борусия Дортмунд Ам – Веен Висбаден 1 (2:1), Ерфурт – Пройсен Мюнстер 2 (1:2), Саарбрюкен – Ханза Рощок 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Бабелсберг 1 (2:0), Оснабрюк – Щутгарт Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Волфсбург Ам 2 (1:2), Хановер Ам – Реден 1 (3:1), Обернойланд – Госларер X (1:1), Виктория Хамбург – Любек 1 (2:0), Вайше – Санкт Паули Ам X (1:1).

Регионална Лига – Северозапад: Ауербах – Унион Берлин Ам 1 (2:1), Германия Халберщад – Нойстерлиц 1 (1:0), Херта Берлин Ам – Цвикау X (0:0), Мойселвиц – Берлинер Анкараспор X (1:1), Оптик Ратенов – Локомотив Лайпциг 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Зиген X (1:1), Бохум Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Дуисбург Ам – РВ Есен 2 (0:2), Край – Фортуна Кьолн 2 (0:3), Хюлс – Бергиш Гладбах X (1:1), Байер Леверкузен Ам – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (1:0).

Регионална Лига – Югозапад: Байерн Алцнау – Пфюлендорф X (1:1), Елверсберг – Фрайбург Ам 1 (2:0), Ешборн – Улм X (0:0), Кайзерслаутерн Ам – Айнтрахт Трир 1 (1:0), Хесен Касел – Майнц Ам 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Айнтрахт Франкфурт Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Виктория Ашафенбург 1 (2:0), Фронлах – Рейн ам Лех X (1:1), Инголщад Ам – Байерн Хоф 1 (2:0), Исманинг – Илертисен 2 (0:2), Нюрнберг Ам – Вюрцбургер Кикерс 1 (3:0), Розенхайм – Аугсбург Ам 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Болоня 1 (2:1), Каляри – Удинезе 2 (1:2), Пескара – Наполи 2 (0:3).

Серия Б: Асколи – Верона 2 (0:2), Бари – Специя 1 (3:1), Юве Стабия – Тернана 1 (2:1), Ланчано – Кротоне 1 (1:0), Ливорно – Виченца 1 (3:1), Падова – Новара 2 (1:2), Про Верчели – Гросето 1 (2:0), Реджина – Бреша X (1:1), Варезе – Читадела 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Селта Виго 1 (2:1), Атлетик Билбао – Барселона 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Реал Мадрид X (1:1), Реал Сарагоса – Реал Майорка 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Луго – Виляреал 2 (0:2), Алкоркон – Херес 1 (3:0), Кордоба – Лас Палмас 1 (2:1), Спортинг Хихон – Еркулес Аликанте 1 (3:1), Уеска – Понферадина 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Левски – ЦСКА 1 (2:1), Лудогорец – Ботев Враца 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.