РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 139 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Бърнли – Манчестър Сити 2 (0:3), Хъл Сити – Уест Бромич Албион X (1:1), Лестър – Мидълзбро 1 (2:0), Ливърпул – Съндърланд 1 (3:0), Суонси – Кристъл Палас X (1:1), Челси – Тотнъм 1 (3:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Кардиф 1 (2:0), Брентфорд – Бирмингам 1 (2:1), Брайтън – Фулъм 1 (3:1), Дарби – Норич 1 (2:1), Ипсуич – Куинс Парк Рейнджърс 1 (1:0), Нюкясъл – Блякбърн 1 (3:0), Престън – Бъртън Албион 1 (2:1), Рединг – Бристол Сити X (1:1), Улвс – Шефилд Уензди X (0:0), Родъръм – Лийдс 2 (1:2).

Лига 1: Уимбълдън – Флийтууд Таун 1 (2:1), Бери – Милуол 2 (1:2), Чарлтън – Шефилд Юнайтед 2 (0:1), Честърфийлд – Бристол Роувърс 2 (0:2), Ковънтри – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Джилингам – Рочдейл X (1:1), Нортхямптън – Болтън 2 (0:1), Олдъм – Питърбро X (0:0), Скънторп – Оксфорд Юнайтед 1 (2:0), Шрюсбъри – Порт Вейл 1 (1:0), Суиндън – Брадфорд 2 (1:2), Уолсол – Саутенд X (1:1).

Лига 2: Акрингтън – Йоувил 1 (2:1), Барнет – Нотс Каунти 1 (1:0), Блякпул – Нюпорт 1 (3:1), Кеймбридж Юнайтед – Челтнъм 1 (2:1), Карлайл – Мансфийлд 1 (2:0), Колчестър – Крю 1 (2:1), Кроули Таун – Гримзби 2 (1:2), Донкастър – Лейтън Ориент 1 (2:0), Ексетър – Лутън X (1:1), Моркамб – Плимут 2 (0:2), Портсмут – Стивънидж 1 (3:1), Уикъмб – Хартлипул 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Бромли – Йорк 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Бароу 1 (2:1), Ийстлий – Честър 1 (2:0), Гайзли – Боръм Ууд 2 (1:2), Линкълн Сити – Мейдстън 1 (3:0), Макълсфийлд – Дувър Атлетик X (1:1), Солихъл Мурс – Норт Ферибай 1 (1:0), Саутпорт – Брейнтрий 1 (2:1), Сътън – Олдършот 1 (2:1), Транмиър – Торки 1 (3:0), Уокинг – Гейтсхед X (1:1), Рексъм – Форест Грийн 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Аугсбург 1 (3:1), Борусия Мьонхенгладбах – Хофенхайм 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Хамбургер – Вердер Бремен X (1:1), Инголщад – Волфсбург X (0:0), Байерн – Байер Леверкузен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Санкт Паули 1 (3:1), Динамо Дрезден – Бохум 1 (2:0).

Трета Лига: Дуисбург – Аален 1 (2:0), Ерфурт – Кемницер 2 (1:2), Холщайн Кил – Ян Регенсбург 1 (2:0), Магдебург – Халешер X (0:0), Падерборн – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Вердер Бремен II – Зоненхоф Гросаспах X (1:1), Оснабрюк – Шпортфройнде Лоте 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Германия Егесторф-Лангредер – Санкт Паули II 2 (1:2), Хановер II – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:0), Реден – Дрохтерсен/Асел X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Бабелсберг – Мойселвиц 1 (2:0), Енерги Котбус – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Ален – Оберхаузен 2 (0:2), Борусия Дортмунд II – ФК Кьолн II 1 (3:0), Рьодингхаузен – Шпрокхьофел 1 (3:0), Шалке II – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:2), Верл – Ватеншайд X (1:1), Виктория Кьолн – Вуперталер 1 (3:0).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Нотинген 1 (2:0), Щутгарт II – Астория Валдорф 1 (1:0), Кобленц – Пирмасенс 1 (2:1), Улм – Тевтония Ваценборн-Щайнберг 1 (3:1), Ворматия Вьормс – Хофенхайм II 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Бухбах – Аугсбург II X (1:1), Вакер Бургхаузен – Шалдинг 1 (3:0), Илертисен – Нюрнберг II X (0:0), Розенхайм – Байерн Хоф 1 (3:1), Зелингенпортен – Швайнфурт 1 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Киево 1 (2:0), Емполи – Милан 2 (1:2).

Серия Б: Бреша – Асколи Пикио X (1:1), Карпи – Читадела 1 (2:0), Чезена – Авелино 1 (3:1), Фрозиноне – Тернана 1 (2:0), Перуджа – Новара 1 (1:0), Пиза – Трапани 1 (2:1), Спал – Латина 1 (2:0), Виченца – Беневенто X (1:1).

Лига Про, група Б: Басано Виртус – Фералпи Сало 1 (3:1), Самбенедетезе – Албинолефе 1 (2:0), Сантарканджело – Модена 1 (2:1), Судтирол – Лумецане 1 (2:1), Анкона – Парма 2 (1:2), Мантова – Губио 2 (0:1), Порденоне – Фано 1 (3:0), Макератезе – Форли 1 (3:1), Реджана – Терамо 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Малага – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Реал Мадрид – Спортинг Хихон 1 (3:0), Еспаньол – Леганес 1 (3:1), Севиля – Валенсия 1 (2:0).

Ла Лига 2: Луго – Тенерифе 1 (2:1), Алкоркон – Реал Овиедо 1 (2:1), УКАМ Мурсия – Нумансия 1 (1:0), Валядолид – Алмерия 1 (2:0), Реал Сарагоса – Реус Депортиу 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Монтана – Черно море 2 (1:2), Левски – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Ботев Пловдив – Лудогорец 2 (0:2).

Втора Лига: Витоша Бистрица – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Созопол – Ботев Враца 1 (2:1), Царско село – Етър 2 (1:2), Несебър – Локомотив София 1 (2:1), Банско – Поморие 1 (0:1), Левски Карлово – Септември София 2 (0:3), Оборище – Спартак Плевен X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Светкавица Търговище – Хитрино 1 (2:1), Спартак Варна – Суворово 1 (2:1), Добруджа – Локомотив Русе 1 (2:0), Ботев Нови пазар – Доростол X (1:1).

Югоизточна Трета Лига: Свиленград – Асеновец 1 (1:0), Карнобат – Атлетик Куклен 1 (2:0), Елхово – Гигант Съединение 2 (1:2), Миньор Раднево – Розова долина 2 (0:3), Ураган Бояджик – Арда 1 (2:1), Любимец – Димитровград 2 (0:2), Раковски 2011 – Загорец 2 (0:2), Евроколеж – Верея II 1 (2:1), Марица Пловдив – Борислав Първомай 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.