Прогнози за събота, 26 април 2014 година

0
39

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Саутхямптън – Евертън X (1:1), Фулъм – Хъл Сити 1 (2:1), Сток Сити – Тотнъм 2 (1:2), Суонси – Астън Вила 1 (2:0), Уест Бромич Албиън – Уест Хям 1 (3:1), Манчестър Юнайтед – Норич 1 (3:0).

Чемпиъншип: Бърнли – Ипсуич 1 (2:1), Бирмингам – Лийдс 1 (2:1), Борнемут – Нотингам 1 (1:0), Чарлтън – Блякбърн X (1:1), Дарби – Уотфорд 1 (2:0), Донкастър – Рединг 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Лестър 2 (0:1), Мидълзбро – Барнзли 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Милуол 1 (2:0), Шефилд Уензди – Болтън 1 (2:1), Уигън – Блякпул 1 (3:0).

Лига 1: Брадфорд – Кроули Таун X (1:1), Бристол Сити – Крю 1 (2:1), Карлайл – Олдъм X (1:1), Колчестър – Брентфорд 2 (1:2), Ковънтри – Уулвс 2 (0:2), Лейтън Ориент – Транмиър 1 (3:1), Нотс Каунти – Суиндън X (1:1), Престън – Джилингам 1 (3:0), Родъръм – Милтън Кийнс Донс 1 (3:1), Шросбъри – Питърбро 2 (0:2), Стивънидж – Уолсол X (1:1).

Лига 2: Уимбълдън – Моркамб 1 (2:1), Бери – Портсмут 1 (1:0), Дагенам & Редбридж – Нортхямптън X (1:1), Екзитър – Скънторп 2 (1:2), Флийтууд – Саутенд 1 (1:0), Мансфийлд – Торки X (0:0), Оксфорд Юнайтед – Акрингтън 1 (2:1), Плимут – Хартлипул X (1:1), Рочдейл – Челтнъм 1 (3:0), Уикъмб – Бристол Роувърс X (1:1), Йорк – Нюпорт 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Херефорд X (1:1), Олфритън – Макълсфийлд 1 (1:0), Брейнтрий – Гримзби 1 (2:1), Честър – Солзбъри 1 (2:0), Форест Грийн – Рексъм 1 (2:0), Гейтсхед – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Халифакс – Кидърминстър 1 (2:0), Хайд – Лутън 2 (0:3), Линкълн – Барнет 1 (2:1), Нънийтън – Дартфорд 1 (2:0), Тамуърт – Уокинг 2 (1:2), Уелинг – Саутпорт 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Вердер Бремен 1 (3:1), Херта Берлин – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:0), Хофенхайм – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Майнц – Нюрнберг 1 (3:0), Волфсбург – Фрайбург 1 (3:1), Байер Леверкузен – Борусия Дортмунд 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Ерцгебирге Ауе 1 (2:0), ФСВ Франкфурт – Енерги Котбус 1 (2:0).

Трета Лига: Кемницер – Холщайн Кил X (1:1), Халешер – Дуисбург 1 (2:1), Ханза Рощок – РБ Лайпциг 2 (0:2), Хайденхайм – Щутгарт Ам 1 (3:1), Ян Регенсбург – Елверсберг 1 (2:0), Саарбрюкен – Вакер Бургхаузен 1 (3:0), Щутгартер Кикерс – Пройсен Мюнстер 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Вайше – Санкт Паули Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Магдебург – Мойселвиц 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:3), Оберхаузен – Алемания Аахен 1 (2:0), Шалке Ам – Виктория Кьолн X (1:1), Юрдинген – Фортуна Дюселдорф Ам X (1:1), Велберт – Байер Леверкузен Ам 2 (1:3), Верл – Бохум Ам X (1:1), Ватеншайд – Вайденбрюк X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Майнц Ам X (1:1), Фрайбург Ам – Хомбург 1 (2:0), Кайзерслаутерн Ам – Зоненхоф X (1:1), Некарелц – Айнтрахт Франкфурт Ам 1 (1:0), Ворматия Вьормс – Баунатал 1 (3:0), Пфюлендорф – Улм 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Виктория Ашафенбург 1 (3:0), Хаймщетен – Инголщад Ам X (0:0), Илертисен – Байерн Хоф 1 (3:0), 1860 Мюнхен Ам – Нюрнберг Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Фиорентина 2 (1:2), Интер – Наполи 1 (2:1).

Серия Б: Авелино – Кротоне 1 (2:1), Чезена – Бреша 1 (1:0), Емполи – Специя 1 (3:1), Латина – Палермо 2 (1:2), Падова – Бари 1 (2:1), Реджина – Читадела X (1:1), Сиена – Карпи 1 (2:0), Трапани – Юве Стабия 1 (3:0), Варезе – Ланчано 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Гранада – Райо Валекано 1 (2:1), Хетафе – Малага 1 (2:1), Реал Мадрид – Осасуна 1 (3:0), Реал Бетис – Реал Сосиедад 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Алавес – Майорка 1 (2:1), Спортинг Хихон – Луго 1 (3:1), Депортиво Ла Коруня – Понферадина 1 (3:0), Кордоба – Мирандес 1 (2:1), Лас Палмас – Барселона Б 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Левски 1 (2:1), Локомотив София – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Черноморец Бургас – Пирин Гоце Делчев 1 (2:0).

Б група: Академик Свищов – Ботев Враца 2 (1:2), Монтана – Банско 1 (2:1), Спартак Варна – Раковски 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Хасково 2 (0:2), Добруджа Добрич – Дунав Русе 1 (2:0), Пирин Разлог – Марек Дупница 2 (1:2), Калиакра Каварна – Витоша Бистрица X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.