РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, А група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_2″]България[/handle]
[handle to=“tab_3″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Карлсруе X (1:1), ФСВ Франкфурт – РБ Лайпциг 2 (0:2), Санкт Паули – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Кемницер X (1:1), Ерцгебирге Ауе – Оснабрюк X (1:1), Динамо Дрезден – Щутгарт Ам 1 (3:0), Ханза Рощок – Вердер Бремен Ам 1 (2:1), Холщайн Кил – Майнц Ам 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Зоненхоф 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Фортуна Кьолн 1 (3:0), Веен – Вюрцбургер Кикерс 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Госларер – Хамбургер Ам 1 (2:1), Волфсбург Ам – Дрохтерсен/Асел 1 (3:0), Реден – Хавелсе X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Люкенвалде – Херта Берлин Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Нюрнберг Ам X (1:1), Аугсбург Ам – Виктория Ашафенбург 1 (2:1), Илертисен – Гройтер Фюрт Ам 1 (1:0), Унтерхахинг – Ян Регенсбург 2 (0:2), Рейн ам Лех – Вакер Бургхаузен 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]А група: Монтана – Ботев Пловдив 2 (1:2), Левски – Литекс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Клубни отбори: Брентфорд – Сток Сити 2 (0:2), Барнет – Милтън Кейнс Донс 2 (1:2), Бромли – Кеймбридж Юнайтед 2 (1:2), Бъртън Албион – Бирмингам 2 (1:2), Чарлтън – Уест Хям 2 (0:1), Челтнъм – Бристол Роувърс X (0:0), Честърфийлд – Бърнли 2 (0:2), Донкастър – Мидълзбро 2 (0:2), Ийстлий – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Флийтууд – Килмарнък X (1:1), Гейтсхед – Хартлипул X (1:1), Гримзби – Нотс Каунти X (0:0), Хайд – Халифакс 2 (1:2), Мансфийлд – Лестър 2 (0:2), Нантуич – Филде X (1:1), Нотингам – Суонси 1 (2:1), Олдъм – Блякбърн X (1:1), Партик – Родъръм 2 (1:3), Питърбро – Ипсуич 2 (1:2), Рочдейл – Хъдърфсийлд X (0:0), Шросбъри – Уулвс 2 (1:2), Сейнт Джонстън – Блякпул X (1:1), Уолсол – Астън Вила 2 (0:2), Нант – Борнемут 1 (1:0), Норич – Аугсбург X (0:0), Вуперталер – Виктория Кьолн 2 (0:2), Борусия Мьонхенгладбах – Бурсаспор 1 (3:0), Хофенхайм – Лийдс 1 (2:0), Фулъм – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:2), Палермо – Апоел Хайфа 1 (3:1), Галатасарай – Удинезе 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Ювентус X (1:1), Розеспор – Верона 2 (0:3), Цволе – Леванте 2 (1:2), Тулуза – Реал Сосиедад 2 (1:2), Албасете Баломпи – Райо Валекано 2 (1:2), Вердер Бремен – Севиля 2 (1:2).

Емиратс Купа: Волфсбург – Виляреал 1 (2:1), Арсенал – Олимпик Лион 1 (2:0).

Интернешънъл Чемпиънс Къп: Барселона – Манчестър Юнайтед 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.