Прогнози за събота, 25 ноември 2017 година

0
39

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 152 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Кристъл Палас – Сток Сити 1 (1:0), Манчестър Юнайтед – Брайтън 1 (5:1), Нюкасъл – Уотфорд 2 (0:2), Суонси – Борнемут 2 (1:2), Тотнъм – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Ливърпул – Челси 2 (0:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Лийдс X (1:1), Астън Вила – Ипсуич 1 (3:1), Бъртън Албион – Съндърланд 1 (2:0), Фулъм – Милуол 1 (2:0), Хъл Сити – Бристол Сити 2 (0:3), Мидълзбро – Дарби 2 (1:2), Норич – Престън 1 (2:1), Рединг – Шефилд Уензди 2 (0:2), Улвс – Болтън 1 (3:0), Шефилд Юнайтед – Бирмингам 1 (3:1).

Лига 1: Уимбълдън – Уолсол 2 (0:1), Блекбърн – Бристол Роувърс X (0:0), Донкастър – Милтън Кийнс Донс X (0:0), Флийтууд Таун – Блекпул 2 (1:2), Джилингам – Олдъм 1 (2:0), Нортхямптън – Бери 2 (0:1), Портсмут – Плимут 1 (1:0), Рочдейл – Питърбро 1 (2:0), Родъръм – Уигън 1 (2:0), Скънторп – Чарлтън X (0:0), Шрюсбъри – Брадфорд 2 (1:2), Саутенд – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2).

Лига 2: Мансфийлд – Честърфийлд 2 (0:2), Барнет – Гримзби Таун 1 (1:0), Кеймбридж Юнайтед – Стивънидж 2 (0:2), Карлайл – Моркамб X (0:0), Ковънтри – Кроули Таун 2 (1:2), Крю – Лутън 2 (1:2), Ексетър – Акрингтън Стенли 1 (2:0), Форест Грийн – Челтнъм 2 (1:2), Линкълн Сити – Порт Вейл 1 (2:1), Нотс Каунти – Колчестър 1 (2:0), Суиндън – Нюпорт Каунти 1 (2:1), Уикъмб – Йоувил 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Честър – Дагенам & Редбридж 2 (0:3), Олдършот – Рексъм 1 (2:1), Бароу – Бромли 2 (1:2), Боръм Ууд – Уокинг 1 (1:0), Дувър – Файлд 2 (0:1), Ебсфлийт – Хартлипул 1 (2:0), Гайзли – Сътън X (1:1), Халифакс – Ийстлий 1 (2:0), Мейдънхед – Макълсфийлд 2 (1:2), Солихъл Мурс – Гейтсхед 1 (2:0), Торки – Лейтън Ориент 2 (1:2), Транмиър – Мейдстън 2 (0:2).

Германия

Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Шалке 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Байер Леверкузен 1 (2:1), Аугсбург – Волфсбург 1 (1:0), РБ Лайпциг – Вердер Бремен X (1:1), Фрайбург – Майнц 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – Байерн 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Нюрнберг 1 (2:1), Холщайн Кил – Инголщад 2 (1:2), Ян Регенсбург – Дуисбург 2 (1:2).

Трета Лига: Аален – Унтерхахинг X (1:1), Ханза Рощок – Фортуна Кьолн X (1:1), Карл Цайс Йена – Оснабрюк 2 (0:1), Магдебург – Халешер 1 (3:0), Вердер Бремен II – Ерфурт 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Цвикау – Веен X (1:1).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Хановер II 2 (1:2), Реден – Олденбург 1 (1:0), Йедело – Волфсбург II 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц Нойгерсдроф – Нойстерлиц 1 (2:0), Алтглинике – Енерги Котбус 2 (0:2), Бабелсберг – Динамо Берлин 2 (0:1), Люкенвалде – Мойселвиц 2 (0:2), Виктория Берлин – Будиса Бауцен X (1:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – ФК Кьолн II 1 (2:0), Бонер – Рьодингхаузен 2 (0:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Валдхоф Майнхайм 1 (2:0), Хофенхайм II – Шот Майнц 1 (4:1), Хесен Касел – Саарбрюкен 2 (1:2), Майнц II – Ворматия Вьормс 2 (0:2), Рьохлинг Вьолклинген – Айнтрахт Щадталендорф 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Астория Валдорф 1 (1:0).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Швайнфурт 1 (2:1), Бухбах – Илертисен 1 (2:1), Вакер Бургхаузен – Зелингенпортен 1 (3:0), Меминген – Инголщад II 2 (0:3), Нюрнберг II – Шалдинг-Хайнинг 2 (0:1), Пипинсрид – Айхщад 2 (1:2), Байеройт – Гархинг 1 (1:0).

Ландспокал: Ян Динслакен-Хисфелд – Вуперталер 2 (0:1), Олпе – Хордел 1 (2:1), Юрдинген – Оберхаузен 1 (2:1), Дуисбург – Шерпенберг 2 (0:1).

Италия

Серия A: Болоня – Сампдория X (1:1), Киево – Спал 1 (1:0), Сасуоло – Верона 1 (3:1), Каляри – Интер X (1:1).

Серия B: Асколи – Кремонзе 1 (2:1), Авелино – Палермо 2 (1:2), Карпи – Парма X (1:1), Читадела – Салернитана 2 (0:1), Про Верчели – Виртис Ентела 2 (0:1), Специя – Пескара X (0:0), Венеция – Новара 2 (0:1).

Серия C, група B: Албинолефе – Падова X (0:0).

Серия C, група C: Фиделис Андрия – Трапани 2 (0:2), Козенца – Сикула Леонцио 2 (0:2), Фонди – Лече 2 (0:3), Монополи – Юве Стабия 2 (0:2), Реджина – Бишелие 1 (2:1), Касертана – Ренде 1 (2:1), Матера – Виртус Франкавила 2 (0:2), Катания – Акрагас 1 (4:1), Сиракуза – Катандзаро 1 (2:1).

Испания

Ла Лига: Алавес – Ейбар 2 (0:3), Реал Мадрид – Малага 1 (2:0), Реал Бетис – Хирона X (0:0), Леванте – Атлетико Мадрид 2 (0:5).

Ла Лига 2: Кадис – Валядолид 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Ла Хоя Лорка 2 (0:1), Реал Овиедо – Нумансия X (0:0), Алкоркона – Сeвиля Б X (1:1), Реал Сарагоса – Реус Депортиу X (0:0).

България

Първа Лига: Септември София – Ботев Пловдив 2 (0:1), Берое – Славия 2 (1:2), Левски – Верея 1 (2:0).

Втора Лига: Струмска слава – Литекс 2 (0:2), Поморие – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), Черноморец Балчик – Созопол 1 (3:1), Локомотив София – Лудогорец II 1 (2:0), Марица Пловдив – Ботев Враца 2 (0:3), Монтана – Оборище Панагюрище 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Добруджа – Ботев Нови пазар 1 (2:0).

Югозападна Трета Лига: Балкан Ботевград – Ботев Ихтиман 1 (1:0), Хебър – Банско 1 (2:1), Миньор Перник – Сливнишки герой X (1:1), Чавдар Етрополе – Марек X (1:1), Пирин Разлог – Септември Симитли 2 (1:2), Германея – Пирин Гоце Делчев 2 (1:2), Елин Пелин – Рилски спортист X (0:0), Вихрен Сандански – ЦСКА 1948 2 (1:2), Беласица Петрич – Свобода Пещера 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Сокол Марково – Верея II 1 (3:1), Атлетик Куклен – Загорец 2 (1:2), Розова долина – Миньор Раднево X (1:1), Гигант Съединение – Левски Карлово 2 (0:2), Димитровград – Тунджа Ягода 1 (3:0), Евроколеж – Свиленград 1 (2:1), Карнобат – Борислав Първомай 2 (0:1), Раковски – Ямбол 2 (1:2).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.