РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 92 мача от световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Kвалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Световни квалификации, зона Европа: Андора – Фарьорски острови 2 (1:2), Босна и Херцеговина – Гибралтар 1 (2:1), Кипър – Естония 1 (2:0), Швеция – Беларус 1 (1:0), Швейцария – Латвия 1 (2:0), Белгия – Гърция 1 (3:0), България – Холандия 2 (1:2), Люксембург – Франция 2 (0:3), Португалия – Унгария 1 (2:1).

Евроквалификация за младежи до 21 години: Ейре – Косово 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Суиндън – Милуол 2 (0:3), Уимбълдън – Саутенд 2 (1:3), Бери – Флийтууд Таун 2 (0:2), Честърфийлд – Рочдейл 2 (0:1), Ковънтри – Бристол Роувърс 2 (0:3), Джилингам – Питърбро 2 (1:3), Нортхямптън – Оксфорд Юнайтед 2 (1:3), Олдъм – Шефилд Юнайтед 2 (1:3), Порт Вейл – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Шрюсбъри – Болтън 2 (0:2).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Гримзби X (1:1), Барнет – Челтнъм 2 (0:2), Блекпул – Хартлипул 1 (3:1), Кеймбридж Юнайтед – Стивънидж X (0:0), Карлайл – Крю X (0:0), Колчестър – Лутън 1 (2:1), Кроули Таун – Лейтън Ориент 1 (3:0), Ексетър – Йоувил X (1:1), Моркамб – Мансфийлд 2 (2:3), Портсмут – Нюпорт 1 (1:0), Уикъмб – Нотс Каунти 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Линкълн Сити – Форест Грийн 1 (1:0), Бромли – Честър 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Йорк 1 (3:1), Ийстлий – Гейтсхед 2 (1:2), Гайзли – Дувър 2 (1:2), Макълсфийлд – Олдършот 2 (0:1), Солихъл Мурс – Бароу 2 (0:3), Саутпорт – Боръм Ууд 1 (2:1), Сътън – Норт Ферибай 1 (4:1), Транмиър – Брейнтрий 1 (3:0), Уокинг – Мейдстън 2 (1:2), Рексъм – Торки X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Трета Лига: Кемницер – Дусибург 1 (2:0), Рот-Вайс Ерфурт – Майнц II X (1:1), ФСВ Франкфурт – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Халешер – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Ханза Рощок – Падерборн 1 (2:0), Холщайн Кил – Магдебург 1 (2:0), Пройсен Мюнстер – Аален 1 (1:0), Ян Регенсбург – Оснабрюк X (0:0), Зоненхоф Гросаспах – Цвикау 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Любек – Олденбург 2 (1:2), Германия Егесторф-Лангредер – Айшеде 2 (0:1), Мепен – Хавелсе X (0:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Виктория Кьолн 1 (2:0), Рот-Вайс Оберхаузен – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:1), Шалке II – Вуперталер 1 (2:0), Шпортфройнде Зиген – Вайденбрюк 2 (0:3), Ватеншайд – Шпрокхьовел 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Елверсберг 1 (2:0), Пирмасенс – Нотинген 1 (2:1), Щутгарт II – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2), Кобленц – Кайзерслаутерн II 1 (1:0), Улм – Хомбург 1 (1:0), Астория Валдорф – Айнтрахт Трир 2 (0:1), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Хофенхайм II 1 (2:1), Ворматия Вьормс – Щутгартер Кикерс 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Байройт 1 (2:1), Байерн Хоф – Зелингенпортен 1 (2:1), Гройтер Фюрт II – Розенхайм X (1:1), Меминген – Гархинг 1 (2:1), Нюрнберг II – Бухбах 1 (2:0), Шалдинг-Хейнинг – Инголщад II 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Читадела – Специя 2 (0:1), Беневенто – Трапани 2 (0:2).

Лига Про, група А: Алесандрия – Расинг Рома 1 (2:0), Кремонезе – Понтедера 1 (3:0), Про Пиаченца – Лупа Рома X (1:1), Витербезе – Лукезе 1 (1:0), Прато – Ливорно 2 (0:2), Тутокуойо – Олбия 2 (0:2), Карарезе – Робур Сиена 2 (0:2), Джана Ерминио – Ренате 1 (2:1).

Лига Про, група Б: Порденоне – Лумецане 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Валядолид – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Алмерия – Алкоркон X (1:1), Нумансия – Райо Валекано X (0:0), Майорка – Леванте 2 (1:2), Реал Овиедо – Хирона 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Приятелски срещи: Верея Стара Загора – Септември София 1 (2:1), Славия – Царско село 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.