РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 135 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Суонси 1 (2:0), Кристъл Палас – Мидълзбро 1 (2:0), Евертън – Съндърланд 1 (4:0), Хъл Сити – Бърнли 2 (0:2), Уест Бромич Албион – Борнемут 2 (0:2), Уотфорд – Уест Хям X (0:0).

Чемпиъншип: Лийдс – Шефилд Уензди 1 (2:0), Астън Вила – Дарби 2 (0:1), Барнзли – Хъдърсфийлд 2 (1:3), Брентфорд – Родъръм 1 (3:0), Кардиф – Фулъм X (1:1), Нюкясъл – Бристол Сити 1 (2:1), Престън – Куинс Парк Рейнджърс 1 (1:0), Уигън – Нотингам X (0:0), Брайтън – Рединг 1 (3:1).

Лига 1: Уимбълдън – Уолсол 1 (2:0), Бристол Роувърс – Скънторп 1 (2:0), Чарлтън – Бери 2 (0:1), Честърфийлд – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Ковънтри – Суиндън 1 (2:0), Флийтууд Таун – Нортхямптън X (1:1), Джилингам – Саутенд 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Шрюсбъри X (1:1), Олдъм – Милуол 2 (0:3), Питърбро – Рочдейл 2 (0:1), Порт Вейл – Брадфорд 2 (1:4), Шефилд Юнайтед – Болтън 1 (3:1).

Лига 2: Барнет – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Карлайл – Портсмут 1 (2:1), Колчестър – Хартлипул 1 (1:0), Крю – Стивънидж 2 (0:2), Донкастър – Акрингтън Стенли 1 (2:1), Ексетър – Блякпул 2 (0:2), Лейтън Ориент – Челтнъм 2 (0:3), Лутън – Плимут 2 (1:2), Мансфийлд – Нюпорт Каунти 2 (0:1), Моркамб – Гримзби 2 (0:1), Нотс Каунти – Йоувил 2 (0:1), Уикъмб – Кроули Таун 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Бромли 2 (0:1), Брейнтрий – Мейдстън 2 (0:1), Дувър – Ийстлий 2 (0:2), Форест Грийн – Уокинг 1 (4:0), Гайзли – Норт Ферибай X (1:1), Солихъл Мурс – Рексъм 1 (2:0), Саутпорт – Честър 1 (2:1), Торки – Сътън 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Майнц 1 (3:0), Байерн – Хамбургер 1 (4:0), Дармщад – Аугсбург 1 (2:0), РБ Лайпциг – ФК Кьолн X (1:1), Фрайбург – Борусия Дортмунд 2 (0:4), Херта Берлин – Айнтрахт Франкфурт 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Хайденхайм 2 (1:2), Хановер – Арминия Билефелд 2 (0:2).

Третa Лига: Аален – Ян Регенсбург 2 (0:1), Фортуна Кьолн – Ерфурт 1 (1:0), ФСВ Франкфурт – Ханза Рощок 1 (1:0), Халешер – Зоненхоф Гросаспах X (0:0), Майнц II – Пройсен Мюнстер X (1:1).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Брауншвайг II – Айшеде 1 (3:0), Любек – Волфсбург II 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Люкенвалде – Виктория Берлин 2 (1:4), Енерги Котбус – Динамо Берлин 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Ален – Вуперталер 1 (2:1), Алемания Аахен – Вайденбрюк 1 (2:1), Борусия Дортмунд II – Шпрокхьовел 1 (5:0), Кьолн II – Ватеншайд 1 (2:0), РВ Есен – Фортуна Дюселдорф II 1 (1:0), Верл – Бонер 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Саарбрюкен – Хофенхайм II 1 (2:1), Щайнбах – Елверсберг 1 (2:0), Кобленц – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Улм – Щутгартер Кикерс 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Наполи – Аталанта 1 (2:1), Ювентус – Емполи 1 (3:0).

Серия Б: Асколи – Пиза 1 (2:0), Авелино – Виченца 1 (2:0), Чезена – Про Верчели 1 (3:1), Виртус Ентела – Карпи 2 (1:2), Фрозиноне – Верона X (0:0), Новара – Специя 1 (1:0), Спал – Перуджа X (0:0), Тернана – Латина 2 (0:1), Трапани – Салернитана 2 (1:2).

Лига Про, група А: Робур Сиена – Расинг Рома 1 (1:0).

Лига Про, група Б: Фано – Реджана 2 (0:3), Форли – Губио 2 (0:3).

Лига Про, група C: Акрагас – Фоджа 2 (1:2), Козенца – Фонди 2 (0:1), Лече – Вибонезе 1 (2:1), Матера – Сиракуза 1 (1:0), Мелфи – Паджанезе 2 (1:3), Таранто – Катандзаро 1 (2:1), Касертана – Виртус Франкавила 2 (0:1), Юве Стабия – Реджина 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Алавес – Валенсия 1 (2:0), Реал Бетис – Севиля X (2:2), Леганес – Депортиво Ла Коруня 2 (0:2), Ейбар – Малага 2 (1:2).

Ла Лига 2: Кордоба – Алкоркон X (1:1), Елче – Уеска 2 (1:2), Майорка – Тенерифе 1 (2:1), Мирандес – Хирона 2 (0:1), Хетафе – Райо Валекано 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Локомотив Пловдив – Нефтохимик Бургас 1 (4:0), Берое – ЦСКА София 2 (0:2), Левски – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0).

Втора Лига: Витоша Бистрица – Царско село 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Банско 1 (1:0), Ботев Враца – Левски Карлово 1 (3:0), Етър – Оборище Панагюрище 1 (2:0), Локомотив София – Спартак Плевен 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Суворово – Хитрино 1 (2:0), Светкавица Търговище – Черноморец Балчик 2 (0:2), Калиакра Каварна – Септември Тервел 1 (3:1), Добруджа Добрич – Доростол Силистра 1 (2:0).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Хебър Пазарджик 1 (2:0), Миньор Перник – Септември Симитли 1 (2:1), Пирин Разлог – Рилски спортист 2 (1:2), Ботев Ихтиман – Вихрен Сандански 1 (2:1), Чавдар Етрополе – Сливнишки герой 2 (0:2), Беласица Петрич – Балкан Ботевград 1 (2:0), Германея Сапарева баня – Велбъжд Кюстендил X (1:1), Марек – Чепинец 1 (3:0), Свобода Пещера – Струмска слава 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Борислав Първомай 1 (1:0), Марица Пловдив – Верея II 1 (3:0), Евроколеж Пловдив – Загорец 2 (0:2), Раковски – Димитровград 1 (2:1), Любимец – Арда Кърджали 1 (1:0), Ураган Бояджик – Розова долина 2 (0:2), Миньор Раднево – Гигант Съединение 2 (0:2), Елхово – Атлетик Куклен 2 (1:2), Карнобат – Свиленград 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.