РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс, ФА Трофи и Купа на Англия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Блякбърн – Суонси 2 (1:2), Бирмингам – Уест Бромич Албион 2 (0:1), Кардиф – Рединг X (1:1), Челси – Брадфорд 1 (3:0), Дарби – Честърфийлд 1 (2:0), Манчестър Сити – Мидълзбро 1 (3:1), Престън – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Саутхямптън – Кристъл Палас 1 (2:0), Съндърланд – Фулъм 1 (3:1), Тотнъм – Лестър 1 (2:0), Ливърпул – Болтън 1 (2:0).

ФА Трофи: Бат Сити – Олтринкам 2 (1:2), Брейнтрий – Ебсфлийт 1 (1:0), Дартфорд – Халифакс 2 (1:3), Фарнбъро – Норт Ферибай X (1:1), Хемел Хемпстийд – Торки 2 (0:2), Юнайтед ъф Манчестър – Филде X (1:1), Уокинг – Дувър 1 (2:1), Рексъм – Гейтсхед X (1:1).

Чемпиъншип: Норич – Брентфорд 1 (2:0), Уотфорд – Блякпул 1 (3:0), Уигън – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Уулвс – Чарлтън 1 (2:0).

Лига 1: Колчестър – Лейтън Ориент X (0:0), Флийтууд Таун – Кроули Таун 1 (3:1), Джилингам – Олдъм 2 (1:2), Милтън Кийнс Донс – Барнзли 1 (2:0), Нотс Каунти – Питърбро 2 (1:2), Порт Вейл – Крю 1 (2:0), Йоувил – Ковънтри X (1:1).

Лига 2: Уимбълдън – Акрингтън 1 (2:1), Бери – Карлайл 1 (2:0), Челтнъм – Лутън 2 (1:2), Мансфийлд – Уикъмб 2 (0:1), Нортхямптън – Нюпорт X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Екзитър X (1:1), Плимут – Моркамб 1 (2:0), Портсмут – Саутенд X (1:1), Шросбъри – Стивънидж 1 (2:0), Транмиър – Хартлипул 1 (3:1), Йорк – Бъртън Албион X (1:1).

Конфърънс: Олфритън – Форест Грийн 2 (0:2), Барнет – Саутпорт 1 (3:0), Честър – Кидърминстър X (1:1), Мансфийлд – Линкълн 1 (1:0), Нънийтън – Гримзби 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Серия А: Каляри – Сасуоло 1 (2:1), Лацио – Милан 1 (2:0).

Серия Б: Авелино – Читадела 1 (3:0), Кротоне – Латина 1 (2:1), Виртус Ентела – Болоня 2 (1:2), Фрозиноне – Специя 1 (1:0), Ливорно – Бреша 1 (2:0), Перуджа – Бари 1 (2:1), Пескара – Тернана 1 (2:0), Варезе – Карпи 2 (1:2), Виченца – Трапани 1 (2:1).

Лига Про, група A: Джана Ерминио – Басано Виртус 2 (1:2), Ренате – Кремонезе 1 (2:1), Павия – Монца Брианца X (1:1).

Лига Про, група B: Савона – Лукезе X (1:1), Сантарканджело – Спал 2 (1:2), Чита ди Понтедера – Анкона X (1:1), Реджана – Гросето 1 (3:1), Терамо – Форли 1 (2:0).

Лига Про, група C: Юве Стабия – Касертана X (1:1), Мелфи – Фоджа 2 (1:2), Нуова Козенца – Барлета 1 (1:0), Беневенто – Савоя 1 (2:0), Лече – Матера 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Примера Дивисион: Кордоба – Реал Мадрид 2 (0:3), Елче – Барселона 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Райо Валекано 1 (3:0), Реал Сосиедад – Ейбар 1 (2:0), Виляреал – Леванте 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Леганес 1 (2:1), Бетис – Сабадел 1 (3:1), Сарагоса – Рекреативо Уелва 1 (3:0), Тенерифе – Понферадина 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Клубни отбори: Теплице – Динамо Дрезден X (1:1), Арминия Билефелд – Алемания Аахен 1 (2:1), Халешер – Кемницер 1 (1:0), Ян Хисфелд – РВ Есен 2 (0:2), Хесен Касел – Вайденбрюк 1 (2:1), Мепен – Ерфурт 2 (1:2), Веен – Кьолн X (1:1), Падерборн – Санкт Паули 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – Сервет 2 (1:2), Инголщад – Грасхопърс 1 (1:0), Фортуна Дюселдорф – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Хановер – Вердер Бремен X (1:1), Кайзерслаутерн – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Рапид Виена – Шалке 2 (0:2), 1860 Мюнхен – Динамо Киев X (1:1), Берое – Ботев Пловдив 1 (2:1), Левски – Карабах 2 (2:0), Монтана – Беласица 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Спартак Плевен X (1:1), Пирин Благоевград – Верея 1 (3:0), Добруджа – Несебър 1 (2:1), Созопол – Ботев Гълъбово X (0:0), Септември – Германея 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.