РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 139 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Лестър 1 (2:0), Борнемут – Евертън 2 (0:2), Ливърпул – Хъл Сити 1 (3:0), Мидълзбро – Тотнъм 2 (0:1), Сток Сити – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Съндърланд – Кристъл Палас X (1:1), Суонси – Манчестър Сити 2 (0:3), Арсенал – Челси 1 (1:0).

Чемпиъншип: Брайтън – Барнзли 1 (3:1), Дарби – Блякбърн 1 (2:0), Фулъм – Бристол Сити 1 (2:1), Лийдс – Ипсуич 1 (2:1), Норич – Бъртън Албион 1 (3:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бирмингам X (1:1), Рединг – Хъдърсфийлд X (1:1), Родъръм – Кардиф 2 (0:1), Шефилд Уензди – Нотингам 1 (2:0), Улвс – Брентфорд 1 (2:1), Астън Вила – Нюкясъл X (0:0).

Лига 1: Уимбълдън – Шрусбъри 1 (2:1), Болтън – Брадфорд X (1:1), Бристол Роувърс – Порт Вейл 1 (2:0), Бери – Честърфийлд 1 (2:1), Флийтууд Таун – Милтън Кийн Донс X (0:0), Джилингам – Ковънтри 1 (2:1), Милуол – Рочдейл 1 (3:1), Нортхямптън – Саутенд 1 (2:0), Олдъм – Суиндън 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Чарлтън X (1:1), Питърбро – Уолсол 1 (2:0), Скънторп – Шефилд Юнайтед X (1:1).

Лига 2: Мансфийлд – Гримзби X (0:0), Карлайл – Уикъмб 1 (3:1), Колчестър – Акрингтън 1 (1:0), Крю – Блякпул X (1:1), Лутън – Донкастър 2 (0:1), Моркамб – Кроули Таун X (1:1), Нюпорт – Кеймбридж Юнайтед 2 (1:2), Нотс Каунти – Лейтън Ориент X (1:1), Плимут – Хартлипул 1 (3:1), Портсмут – Барнет 1 (3:0), Стивънидж – Ексетър X (0:0), Йоувил – Челтнъм X (1:1).

Нейшънал Лига: Рексъм – Честър 1 (2:0), Олдършот – Гейтсхед 1 (2:1), Бароу – Йорк 1 (2:0), Брейнтрий – Форест Грийн 2 (1:3), Бромли – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Дувър – Линкълн Сити X (1:1), Ийстлий – Сътън 1 (2:0), Гизли – Макълсфийлд 2 (1:2), Норт Фериби – Саутпорт X (0:0), Солихъл Мурс – Боръм Ууд 2 (1:2), Торки – Мейдстън X (1:1), Транмиър – Уокинг 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Бундеслига: Аугсбург – Дармщад 1 (3:1), Борусия Мьонхенгладбах – Инголщад 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Херта Берлин 1 (2:1), Хамбургер – Байерн 2 (0:3), Майнц – Байер Леверкузен X (1:1), Вердер Бремен – Волфсбург 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Кайзерслаутерн 1 (2:1), Карлсруе – Ерцгебирге Ауе 1 (1:0).

Трета Лига: Кемницер – Оснабрюк 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Аален 1 (2:1), Халешер – Шпортфройнде Лоте 1 (1:0), Холщайн Кил – Майнц II 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Вердер Бремен II 1 (2:1), Ян Регенсбург – Падерборн X (1:1), Зоненхоф Гросаспах – Фортуна Кьолн 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Брауншвайг II – Хавелсе X (1:1), Волфсбург II – Мепен 1 (2:1), Реден – Хановер II X (0:0).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц – Динамо Берлин X (1:1), Люкенвалде – Ауербах X (1:1), РБ Лайпциг II – Шьонберг 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Фортуна Дюселдорф II 1 (3:0), Кьолн II – Вуперталер X (0:0), Оберхаузен – Шпрьокхьовел 1 (3:0), Шалке II – Виктория Кьолн 2 (1:2), Зиген – Бонер 2 (1:2), Верл – Рьодингхаузен X (1:1), Ватеншайд – Вайденбрюк 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Астория Валдорф 1 (2:0), Елверсберг – Кикерс Офенбах 1 (3:1), Нотинген – Пирмасенс X (1:1), Хофенхайм II – Тевтония Ватцборн-Щайнберг 1 (2:0), Кайзерслаутерн II – Кобленц X (1:1), Щутгартер Кикерс – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Щайнбах – Хесен Касел 1 (3:0).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Шалдинг-Хеининг 1 (2:1), Гройтер Фюрт II – Байерн II 2 (0:2), 1860 Мюнхен II – Нюрнберг II 1 (2:0), Оберфранкен Байройт – Илертисен X (1:1), Унтерхахинг – Вакер Бургхаузен 1 (3:0), Инголщад II – Зелингенпортен 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Палермо – Ювентус 2 (0:3), Наполи – Киево 1 (3:0).

Серия Б: Бари – Беневенто 1 (3:1), Карпи – Виртус Ентела 1 (2:0), Читадела – Бреша 1 (3:1), Латина – Тернана 1 (2:1), Пиза – Асколи Пикио 1 (2:1), Про Верчели – Чезена 2 (1:2), Алернитана – Трапани 1 (1:0), Специя – Новара 1 (2:1), Виченца – Авелино 1 (1:0).

Лига Про, група Б: Анкона – Модена X (1:1), Басано Виртус – Сантарканджело 1 (2:0), Губио – Падова X (1:1), Макератезе – Порденоне 2 (0:1), Венеция – Лумецане 1 (3:1), Форли – Самбенедетезе X (0:0), Мантова – Фералпи Сало X (1:1), Парма – Албинолефе 1 (3:0), Терамо – Фано 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Ейбар – Реал Сосиедад X (1:1), Спортинг Хихон – Барселона 2 (0:4), Атлетик Билбао – Севиля 1 (2:1), Лас Палмас – Реал Мадрид 2 (0:3).

Ла Лига 2: Севиля Б – Алкоркон X (1:1), Алмерия – Луго 1 (2:1), Кордоба – Химнастик де Тарагона 1 (2:0), Валядолид – Уеска 1 (2:1), Елче – Леванте X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Нефтохимик Бургас – Локомотив Пловдив 2 (1:2), Дунав – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Добруджа – Ботев Нови пазар 1 (2:0), Калиакра – Доростол X (1:1), Спартак Варна – Локомотив Русе 1 (2:1), Светкавица Търговище – Интер Добрич 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Вихрен Сандански – Сливнишки герой 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Ураган Бояджик 2 (0:1), Любимец – Миньор Раднево 2 (1:2), Раковски – Елхово 1 (3:0), Евроколеж – Карнобат 2 (0:2), Марица Пловдив – Свиленград 1 (2:1), Загорец – Розова долина 2 (1:2), Димитровград – Арда 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.