РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Суонси X (1:1), Лестър – Кристъл Палас 1 (2:1), Норич – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Сток Сити – Уотфорд 1 (1:0), Уест Хям – Челси 2 (0:2), Арсенал – Евертън 1 (3:1).

Чемпиъншип: Блякбърн – Бърнли X (1:1), Фулъм – Рединг 2 (1:2), Болтън – Лийдс X (1:1), Брайтън – Престън 1 (3:1), Чарлтън – Брентфорд X (1:1), Хъдърсфийлд – Дарби 2 (1:2), Хъл Сити – Бирмингам 1 (2:0), Нотингам – Ипсуич X (1:1), Куинс Парк Рейнджърс – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Уулвс – Мидълзбро 2 (1:2).

Лига 1: Шефилд Юнайтед – Милуол 1 (2:1), Барнзли – Флийтууд 1 (2:1), Блякпул – Крю 1 (2:0), Брадфорд – Уигън X (1:1), Бъртън Албион – Порт Вейл 1 (2:0), Честърфийлд – Скънторп 1 (1:0), Колчестър – Уолсол 2 (1:2), Джилингам – Саутенд 1 (2:1), Питърбро – Донкастър 1 (2:1), Рочдейл – Олдъм 1 (2:0), Шросбъри – Бери X (1:1), Суиндън – Ковънтри 2 (0:2).

Лига 2: Акрингтън – Дагенам & Редбридж 1 (3:1), Бристол Роувърс – Нюпорт 1 (2:0), Екзитър – Нотс Каунти X (0:0), Хартлипул – Кроули 1 (2:1), Лутън – Плимут X (1:1), Моркамб – Лейтън Ориент 2 (0:2), Нортхямптън – Стивънидж 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Барнет 1 (3:1), Портсмут – Мансфийлд 1 (2:0), Уикъмб – Карлайл 1 (2:0), Йоувил – Кеймбридж Юнайтед 2 (1:2), Йорк – Уимбълдън X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Щутгарт 1 (3:1), Байерн – Кьолн 1 (3:0), Дармщад – Волфсбург 2 (1:3), Хановер – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Майнц – Вердер Бремен 1 (2:1), Инголщад – Херта Берлин X (1:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Нюрнберг 2 (1:2), Карлсруе – Кайзерслаутерн X (0:0), Унион Берлин – Падерборн 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Щутгарт Ам 1 (3:0), Енерги Котбус – Пройсен Мюнстер X (1:1), Фортуна Кьолн – Майнц Ам 2 (0:1), Ханза Рощок – Зоненхоф X (1:1), Холщайн Кил – Динамо Дрезден 2 (1:2), Магдебург – Веен 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:0), Оснабрюк – Ерфурт 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Хилдесхайм 1 (2:0), Госларер – Клопенбург 1 (2:1), Любек – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Мепен 2 (1:2), Реден – Хамбургер Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – РБ Лайпциг Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Ерндтебрюк – Край X (1:1), Вегберг-Беек – Шалке Ам 2 (0:3), Кьолн Ам – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (0:2), РВ Есен – Ален 1 (3:0), Велберт – Алемания Аахен 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Саарбрюкен 2 (0:3), Айнтрахт Трир – Щайнбах 1 (3:0), Елверсберг – Хомбург 1 (2:0), Хофенхайм Ам – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Кайзерслаутерн Ам – Хесен Касел X (1:1), Некарелц – Фрайбург Ам 1 (2:1), Саар Саарбрюкен – Шпилберг 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Шалдинг-Хейнинг 1 (2:0), Илертисен – Вакер Бургхаузен X (1:1), 1860 Мюнхен Ам – Бухбах 1 (2:0), Швайнфурт – Меминген X (1:1), Оберфранкен Байройт – Реайн ам Лех 1 (2:0), Унтерхахинг – Виктория Ашафенбург 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Емполи – Дженоа 1 (2:1), Карпи – Болоня 1 (1:0), Палермо – Интер 2 (1:2).

Серия B: Асколи Пикио – Кротоне X (1:1), Бари – Виртус Ентела 1 (3:1), Бреша – Ланчано 1 (2:1), Каляри – Трапани 1 (3:0), Комо – Латина X (1:1), Ливорно – Модена 1 (2:1), Салернитана – Чезена X (0:0), Специя – Авелино 1 (3:1), Тернана – Перуджа X (1:1).

Лига Про, група A: Кунео – Судтирол X (0:0), Падова – Мантова 1 (2:1), Албинолефе – Читадела 2 (0:2), Басано Виртус – Про Патрия 1 (3:0), Джана Ерминио – Павия X (1:1), Про Пиаченца – Фералпи Сало 2 (0:1).

Лига Про, група B: Сантарканджело – Лукезе X (1:1), Терамо – Прато 1 (2:0), Спал – Лупа Рома 1 (3:0), Чита ди Понтедера – Арецо 1 (2:1).

Лига Про, група C: Акрагас – Юве Стабия 1 (2:0), Иския Изолаверде – Касертана 2 (0:1), Мелфи – Лече X (1:1), Беневенто – Катандзаро 1 (3:0), Фоджа – Фиделис Андрия 1 (2:0), Месина – Лупа Кастели Романи 1 (2:0), Монополи – Паджанезе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Селта Виго – Реал Мадрид 2 (0:2), Гранада – Реал Бетис 1 (2:1), Севиля – Хетафе 1 (3:0), Малага – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Кордоба 1 (2:1), Алкоркон – Лагостера 1 (3:1), Атлетик Билбао Б – Уеска X (1:1), Елче – Леганес 1 (2:1), Хирона – Сарагоса 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Лудогорец – Монтана 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]
[/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.