РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете за Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига и Трета Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Норич – Ливърпул 2 (0:2), Кристъл Палас – Тотнъм 2 (1:2), Лестър – Сток Сити 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Саутхямптън 1 (2:0), Съндърланд – Борнемут X (1:1), Уотфорд – Нюкясъл 1 (1:0), Уест Бромич Албион – Астън Вила 1 (2:1), Уест Хям – Манчестър Сити 2 (0:2).

Чемпиъншип: Куинс Парк Рейнджърс – Улвс 1 (2:1), Бирмингам – Ипсуич X (0:0), Болтън – Милтън Кийнс Донс 1 (1:0), Брайтън – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Кардиф – Родъръм 1 (3:1), Чарлтън – Блякбърн 2 (1:2), Фулъм – Хъл Сити 2 (0:2), Лийдс – Бристол Сити 1 (2:1), Мидълзбро – Нотингам 1 (3:0), Престън – Брентфорд 1 (2:1), Рединг – Шефилд Уензди 1 (1:0).

Лига 1: Барнзли – Рочдейл X (1:1), Бъртън – Шросбъри 1 (3:0), Честърфийлд – Милуол 2 (1:2), Крю – Уигън 2 (0:3), Флийтууд Таун – Донкастър X (1:1), Джилингам – Питърбро X (1:1), Олдъм – Бери X (1:1), Порт Вейл – Брадфорд 2 (0:1), Скънторп – Колчестър 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Суиндън 1 (3:1), Саутенд – Ковънтри 2 (1:2), Уолсол – Блякпул 1 (2:0).

Лига 2: Бристол Роувърс – Плимут 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Хартлипул 1 (3:1), Карлайл – Йорк 1 (2:0), Екзитър – Акрингтън 2 (1:2), Мансфийлд – Лутън 1 (2:0), Нюпорт – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Нортхямптън – Моркамб 1 (3:1), Нотс Каунти – Уимбълдън X (0:0), Портсмут – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Стивънидж – Барнет X (1:1), Уикъмб – Лейтън Ориент X (1:1), Йоувил – Кроули Таун 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Ийстлий 2 (1:2), Бромли – Транмиър 2 (0:1), Честър – Саутпорт 1 (2:1), Форест Грийн – Брейнтрий 1 (2:0), Гримзби – Олтринкам 1 (3:0), Кидърминстър – Гизли X (1:1), Макълсфийлд – Олдършот 1 (2:0), Торки – Гейтсхед X (1:1), Уелинг – Бароу 2 (0:1), Уокинг – Халифакс 1 (2:0), Рексъм – Линкълн Сити 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хановер – Дармщад 1 (2:1), Херта Берлин – Аугсбург 1 (2:1), Хофенхайм – Байер Леверкузен 2 (0:2), Инголщад – Майнц 1 (2:1), Кьолн – Щутгарт 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – Борусия Дортмунд 2 (0:2).

Трета Лига: Ерфурт – Динамо Дрезден 2 (0:2), Майнц Ам – Веен X (1:1), Оснабрюк – Аален 1 (3:1).

Приятелски мачове: Санкт Гален – Фортуна Дюселдорф 2 (0:1), Уйпещ – Нюрнберг X (1:1), Арминия Билефелд – Грьодиг 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Пандурий 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фрозиноне – Аталанта 2 (1:2), Емполи – Милан 2 (0:1).

Серия Б: Асколи Пикио – Ланчано 1 (2:1), Бари – Виченца 1 (3:1), Каляри – Тернана 1 (3:0), Чезена – Виртус Ентела 1 (3:1), Модена – Авелино 1 (1:0), Новара – Кротоне 1 (2:1), Про Верчели – Специя 2 (1:2), Трапани – Латина 1 (1:0).

Лига Про, група А: Басано Виртус – Фералпи Сало 1 (2:1), Албинолефе – Порденоне 2 (1:2), Алесандрия – Кунео 1 (3:1), Читадела – Про Патрия 1 (3:0), Джана Ерминио – Ренате 1 (2:0), Про Пиаченца – Падова 2 (1:2).

Лига Про, група Б: Сантарканджело – Карарезе X (1:1), Спал – Римини 1 (3:0), Пиза – Терамо 1 (3:1), Тутокуойо – Чита ди Понтедера 1 (1:0), Анкона – Прато 1 (2:0).

Лига Про, група С: Мелфи – Касертана 2 (0:1), Монополи – Айрагас 1 (2:0), Козенца – Катания X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Барселона 2 (0:3), Еспаньол – Виляреал X (1:1), Гранада – Хетафе 1 (1:0), Райо Валекано – Селта Виго X (1:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Уеска 1 (2:0), Хирона – Атлетик Билбао Б 1 (3:0), Луго – Реал Овиедо 1 (1:0), Майорка – Алкоркон X (1:1), Леганес – Алмерия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: Черно море – Созопол 1 (2:0), Банско – Витоша Бистрица 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.