Прогнози за събота, 23 септември 2017 година

0
181

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 137 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Тотнъм X (1:1), Бърнли – Хъдърсфийлд 2 (1:2), Евертън – Борнемут 2 (0:2), Манчестър Сити – Кристъл Палас 1 (5:0), Саутхямптън – Манчестър Юнайтед 2 (0:4), Сток Сити – Челси 2 (0:1), Суонси – Уотфорд 1 (2:0), Лестър – Ливърпул X (2:2).

Чемпиъншип: Болтън – Брентфорд 2 (0:1), Дарби – Бирмингам 2 (0:1), Фулъм – Мидълзбро 1 (2:0), Лийдс – Ипсуич 1 (3:0), Норич – Бристол Сити 1 (2:0), Престън – Милуол 1 (1:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бъртън Албион 1 (3:1), Рединг – Хъл Сити 2 (1:2), Съндърланд – Кардиф 2 (0:3), Улвърхямптън – Барнзли 1 (3:0), Астън Вила – Нотингам 1 (2:1).

Лига 1: Бристол Роувърс – Блякпул 2 (0:2), Чарлтън – Бери 1 (2:0), Флийтууд Таун – Саутенд 1 (2:1), Нортхямптън – Брадфорд X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Уолсол 1 (1:0), Питърбро – Уигън 2 (0:1), Плимут – Донкастър 2 (0:3), Рочдейл – Джилингам 2 (0:1), Родъръм – Олдъм 1 (2:0), Скънторп – Портсмут 2 (0:2), Шрюсбъри – Блякбърн 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Челтнъм 1 (2:0), Барнет – Кроули Таун X (0:0), Колчестър – Уикъмб 1 (2:0), Ковънтри – Ексетър 1 (1:0), Крю – Карлайл X (0:0), Лутън – Честърфийлд 1 (3:0), Мансфийлд – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Нюпорт – Гримзби Таун 2 (1:2), Нотс Каунти – Линкълн Сити X (1:1), Стивънидж – Моркамб 2 (1:2), Йоувил – Порт Вейл 2 (0:2).

Нейшънал Лига: Олдършот – Лейтън Ориент X (0:0), Боръм Ууд – Ебсфлийт X (0:0), Честър – Мейдънхед 2 (1:2), Файлд – Уокинг 1 (3:0), Гайзли – Дувър X (2:2), Халифакс – Бромли 1 (2:1), Хартлипул – Ийстлий 1 (2:0), Мейдстън – Гейтсхед 1 (2:0), Солихъл Мурс – Дагенам & Редбридж 2 (1:3), Сътън – Бароу 2 (0:2), Торки – Макълсфийлд 2 (0:3), Транмиър – Рексъм 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Херта Берлин 1 (2:1), Хофенхайм – Шалке 2 (0:2), РБ Лайпциг – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Вердер Бремен – Фрайбург 1 (3:0), Щутгарт – Аугсбург 1 (2:1), Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Хайденхайм 2 (0:2), Ян Регенсбург – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), Санкт Паули – Фортуна Дюселдорф X (0:0).

Трета Лига: Фортуна Кьолн – Шпортфройнде Лоте 1 (2:1), Халешер – Кемницер 1 (1:0), Карл Цайс Йена – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Унтерхахинг – Мепен 1 (3:1), Оснабрюк – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:1), Веен – Зоненхоф Гросаспах 2 (1:2), Цвикау – Вердер Бремен II 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Санкт Паули II 2 (1:2), Волфсбург II – Хавелсе 2 (1:2), Еутин – Хановер II X (1:1), Борусия Хилдесхайм – Реден X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Енерги Котбус 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Ерндтебрюк – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:1), Рьодингхазуен – ФК Кьолн II 1 (3:0), Верл – Бонер X (0:0), Виктория Кьолн – Юрдинген 1 (2:0), Ватеншайд – Вайденбрюк 1 (2:0), Вестфалия Ринерн – Вегберг-Беек 2 (0:2), Борусия Мьонхенгладбах II – РВ Есен 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Елверсберг 2 (2:3), Саарбрюкен – Астория Валдорф 1 (4:0), Щайнбах – Фрайбург II X (1:1), Улм – Рьолинг Вьолклинген 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Пипинсрид – Бухбах 2 (0:1), Аугсбург II – Вакер Бургхаузен 2 (0:1), Байерн II – Меминген 1 (3:0), Айхщад – Розенхайм 2 (0:1), Гархинг – Зелингенпортен 1 (2:0), Инголщад II – Нюрнберг II 1 (2:1), Унтерфьоринг – 1860 Мюнхен 2 (0:5).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Рома – Удинезе 1 (3:1), Спал – Наполи 2 (0:4), Ювентус – Торино X (1:1).

Серия Б: Бари – Тернана 2 (1:2), Бреша – Фоджа 2 (0:1), Кремонезе – Пескара X (1:1), Емполи – Читадела X (0:0), Виртус Ентела – Карпи 1 (2:1), Новара – Авелино 1 (2:1), Перуджа – Фрозиноне 1 (2:0), Салернитана – Специя X (0:0), Венеция – Парма 1 (2:1).

Серия C, група C: Фонди – Реджина 2 (0:2), Бишелие – Сикула Леонцио 1 (2:0), Касертана – Акрагас 1 (1:0), Ренде – Виртус Франкавила 1 (2:0), Сиракуза – Козенца 1 (1:0), Катания – Фиделис Андрия 1 (4:1), Катандзаро – Лече 1 (2:1), Монополи – Матера 2 (1:2), Паджанезе – Юве Стабия X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Ла Лига: Атлетико Мадрид – Севиля X (1:1), Алавес – Реал Мадрид 2 (1:3), Малага – Атлетик Билбао 2 (0:1), Хирона – Барселона 2 (0:4).

Ла Лига 2: Реус Депортиу – Осасуна 1 (1:0), Спортинг Хихон – Ла Хоя Лорка 1 (2:0), Гранада – Кордоба 2 (0:1), Тенерифе – Алкоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Първа Лига: Славия – Витоша Бистрица 1 (2:0), Пирин Благоевград – Верея X (1:1), Черно море – Етър 1 (1:0).

Североизточна Трета Лига: Ботев Нови пазар – Кубрат 2 (1:2), Светкавица Търговище – Локомотив Русе X (1:1), Хитрино – Добруджа 2 (0:2), Калиакра – Спартак Варна 1 (3:1).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Септември Симитли – Рилски спортист 1 (2:0), Марек – ЦСКА 1948 2 (1:2), Сливнишки герой – Свобода Пещера 1 (2:1), Банско – Беласица 1 (1:0), Балкан Ботевград – Вихрен Сандански 2 (1:3), Хебър – Елин Пелин 1 (3:0), Миньор Перник – Германея 1 (3:1), Чавдар Етрополе – Пирин Разлог 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар