РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия, полуфинал: Евертън – Манчестър Юнайтед 2 (1:2).

Висша Лига: Манчестър Сити – Сток Сити 1 (3:0), Астън Вила – Саутхямптън 2 (0:2), Борнемут – Челси 2 (1:2), Ливърпул – Нюкясъл 1 (2:0).

Чемпиъншип: Дарби – Шефилд Уензди 1 (2:1), Блякбърн – Бристол Сити 1 (2:1), Кардиф – Болтън 1 (3:0), Чарлтън – Брайтън 2 (0:2), Фулъм – Нотингам 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Бирмингам 1 (2:1), Хъл Сити – Лийдс 1 (3:0), Мидълзбро – Ипсуич 1 (3:0), Милтън Кийнс Донс – Брентфорд X (0:0), Куинс Парк Рейнджърс – Рединг 1 (2:1), Улвс – Родъръм 1 (2:1).

Лига 1: Шефилд Юнайтед – Барнзли X (1:1), Брадфорд – Уолсол 1 (2:1), Бери – Милуол 2 (0:2), Колчестър – Бъртън 2 (0:1), Донкастър – Ковънтри X (1:1), Флийтууд Таун – Блякпул 1 (3:1), Джилингам – Шросбъри 1 (2:0), Олдъм – Крю 1 (3:0), Питърбро – Скънторп X (0:0), Порт Вейл – Рочдейл X (1:1), Суинсън – Честърфийлд 1 (2:1), Уигън – Саутенд 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Йорк 1 (3:0), Уимбълдън – Лейтън Ориент 1 (1:0), Бристол Роувърс – Екзитър 1 (2:0), Кроули – Карлайл 2 (1:2), Лутън – Нюпорт 1 (2:0), Мансфийлд – Барнет 1 (2:1), Моркамб – Стивънидж X (1:1), Нотс Каунти – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Хартлипул 1 (3:0), Плимут – Дагенам & Редбридж 1 (3:0), Портсмут – Уикъмб 1 (3:1), Йоувил – Нортхямптън 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Олдършот – Саутпорт X (1:1), Олтринкам – Уелинг 1 (3:1), Боръм Ууд – Гизли 1 (1:0), Ийстлий – Транмиър X (1:1), Форест Грийн – Халифакс 1 (2:0), Гейтсхед – Бромли X (1:1), Гримзби – Честър 1 (3:0), Кидърминстър – Дувър 2 (0:2), Линкълн Сити – Уокинг 1 (2:0), Макълсфийлд – Челтнъм 2 (1:2), Торки – Бароу X (1:1), Рексъм – Брейнтрий 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Кьолн – Дармщад 1 (3:1), Херта Берлин – Байерн 2 (0:3), Инголщад – Хановер 1 (2:0), Щутгарт – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Волфсбург – Аугсбург 1 (2:0), Шалке – Байер Леверкузен 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Хайдесхайм – Падерборн X (1:1), Нюрнберг – Юнион Берлин 1 (2:0).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Веен 1 (3:0), Ерфурт – Аален 1 (2:1), Халешер – Оснабрюк X (1:1), Майнц Ам – Щутгартер Кикерс X (0:0), Зоненхоф – Холщайн Кил 1 (1:0), Вюрцбургер Кикерс – Ханза Рощок 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Госларер – Волфсбург Ам 2 (0:3), Реден – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:0), Шилкзее – Хилдесхайм 2 (0:3).

Регионална Лига – Североизток: Карл Цайс Йена – РБ Лайцпиг Ам X (1:1), Цвикау – Бабелсберг 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Ален – Верл X (1:1), Борусия Дортмунд Ам – Рьодингхаузен 1 (3:0), Край – Вегберг-Беек 1 (3:1), Шпортфройнде Лоте – Виктория Кьолн 1 (2:1), Оберхаузен – Велберт 1 (2:0), Вайденбрюк – Ерндтебрюк 1 (2:1), Шалке Ам – РВ Есен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Кайзерслаутерн Ам 1 (1:0), Хомбург – Шпилберг 1 (2:0), Хесен Касел – Некарелц 1 (3:0), Кикерс Офенбах – Айнтрахт Трир X (1:1), Пирмасенс – Елверсберг 2 (0:3), Саарбрюкен – Астория Валдорф 1 (3:0), Щайнбах – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Саар Саарбрюкен 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Бухбах 1 (2:0), Виктория Ашафенбург – Меминген X (1:1), Илертисен – 1860 Мюнхен Ам 1 (2:1), Оберфранкен Байройт – Унтерхахинг X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Интер – Удинезе 1 (3:0).

Серия Б: Бари – Модена 1 (3:1), Каляри – Ланчано 1 (3:0), Кротоне – Комо 1 (3:0), Пескара – Бреша 1 (2:0), Про Верчели – Авелино X (1:1), Тернана – Асколи Пикио 1 (2:1), Трапани – Чезена 1 (2:1), Виченца – Специя X (0:0).

Лига Про, група Б: Лукезе – Тутокуойо 1 (2:1), Лупа Рома – Анкона 2 (0:1), Макератезе – Пиза X (1:1), Пистойезе – Терамо 1 (2:0), Чита ди Понтедера – Карарезе 1 (2:1), Прато – Сантарканджело 1 (2:1), Римини – Л`Акуила 1 (1:0), Робур Сиена – Савона 1 (3:1), Спал – Арецо 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Малага 1 (3:0), Барселона – Спортинг Хихон 1 (3:0), Ейбар – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Албасете – Хирона X (1:1), Леганес – Понферадина 1 (3:0), Лагостера – Химнастик де Тарагона X (0:0), Реал Овиедо – Уеска 1 (3:1), Алавес – Елче 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Славия 1 (2:1), Левски – Лудогорец X (1:1).

Б група: Добруджа – Септември Симитли 1 (2:0), Локомотив Мездра – Дунав Русе 2 (0:2), Банско – Пирин Разлог X (1:1), Оборище Панагюрище – Верея Стара Загора 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Спартак Плевен 1 (2:0), Созопол – Нефтохимик Бургас 1 (2:1).

Североизточна В група: Калиакра Каварна – Интер Плачидол 1 (2:0).

Югоизточна В група: Спартак Пловдив – Несебър 2 (1:2), Асеновец – Миньор Раднево 1 (2:0), Розова долина – Черноморец Бургас 1 (3:0), Загорец – Димитровград 1 (2:1), Карнобат – Евроколеж Пловдив 2 (1:2), Свиленград – Раковски 1 (1:0), Марица Пловдив – Борислав Първомай 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.