РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 136 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Борнемут – Тотнъм 2 (0:2), Арсенал – Мидълзбро 1 (3:0), Бърнли – Евертън 2 (0:2), Хъл Сити – Сток Сити 2 (1:2), Лестър – Кристъл Палас 1 (1:0), Суонси – Уотфорд 1 (2:1), Уест Хям – Съндърланд 1 (2:0), Ливърпул – Уест Бромич Албион 1 (3:0).

Чемпиъншип: Астън Вила – Фулъм 1 (2:1), Брентфорд – Барнзли 1 (3:1), Бристол Сити – Блякбърн 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Дарби X (1:1), Нюкясъл – Ипсуич 1 (3:0), Норич – Престън 1 (3:1), Родъръм – Рединг 2 (1:2), Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Уигън – Брайтън 2 (1:2), Улвс – Лийдс 1 (2:1), Нотингам – Кардиф X (1:1).

Лига 1: Брадфорд – Шефилд Юнайтед X (1:1), Честърфийлд – Скънторп 2 (1:2), Ковънтри – Рочдейл X (1:1), Джилингам – Чарлтън 2 (0:1), Милуол – Флийтууд Таун 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Саутенд 1 (2:0), Олдъм – Бристол Роувърс X (1:1), Питърбро – Уимбълдън 1 (2:0), Порт Вейл – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Шрусбъри – Нортхямптън X (1:1), Суиндън – Уолсол 1 (1:0).

Лига 2: Блякпул – Донкастър X (0:0), Колчестър – Моркамб 1 (3:1), Кроули Таун – Акрингтън 2 (1:2), Крю – Йоувил 1 (2:1), Ексетър – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Гримзби – Челтнъм 1 (2:0), Хартлипул – Лейтън Ориент X (1:1), Лутън – Мансфийлд 1 (2:0), Нюпорт – Плимут 2 (0:1), Портсмут – Нотс Каунти 1 (2:0), Стивънидж – Карлайл 2 (1:2), Уикъмб – Барнет 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Борт Ферибай 1 (3:0), Дагенам & Редбридж – Макълсфийлд 1 (2:0), Дувър – Брейнтрий 1 (3:1), Форест Грийн – Гайзли 1 (3:0), Линкълн Сити – Ийстлий 1 (2:1), Мейдстън – Гейтсхед X (1:1), Солихъл Мурс – Транмиър 2 (0:2), Саутпорт – Сътън 2 (1:2), Торки – Олдършот X (1:1), Уокинг – Бароу 2 (1:2), Рексъм – Бромли 1 (2:0), Йорк – Честър X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Хофенхайм 1 (3:0), Дармщад – Волфсбург 2 (1:3), Фрайбург – Аугсбург 1 (2:1), Херта Берлин – ФК Кьолн X (1:1), Инголщад – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Байерн – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Хаденхайм – Динамо Дрезден 1 (2:1), Зандхаузен – Санкт Паули 1 (2:1).

Третa Лига: Дуисбург – Ханза Рощок 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Аален X (0:0), Шпортфройнде Лоте – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Магдебург – Кемницер X (1:1), Падерборн – Халешер 1 (1:0), Оснабрюк – Зоненхоф Гросаспах 1 (2:1), Веен – Холщайн Кил X (1:1), Цвикау – ФСВ Франкфурт X (0:0).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Хамбургер II 1 (2:0), Реден – Хавелсе 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Локомотив Лайпциг 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Борусия Мьонхенгладбах II X (0:0), Борусия Дортмунд II – Верл 1 (3:0), ФК Кьолн II – Рьодингхаузен 2 (0:1), Оберхаузен – Виктория Кьолн 2 (1:2), Шпрокхьовел – Вуперталер 2 (0:3), Вайденбрюк – Бонер 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Улм 1 (2:0), Пирмасенс – Елверсберг 2 (0:3), Щутгарт II – Хесен Касел 1 (3:1), Кобленц – Хофенхайм II 2 (1:3), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Валдхоф Майнхайм 2 (0:2).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Зелингенпортен 1 (2:0), Аугсбург II – Шалдинг-Хейнинг 1 (2:0), Байерн Хоф – Инголщад II X (1:1), 1860 Мюнхен II – Бухбах 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Дженоа X (1:1), Милан – Ювентус 2 (1:3).

Серия Б: Бари – Трапани 1 (2:0), Беневенто – Перуджа 1 (2:1), Латина – Пиза 1 (2:1), Новара – Авелино 1 (3:1), Салернитана – Виртус Ентела 1 (2:1), Спал – Карпи X (1:1), Тернана – Чезена X (0:0), Верона – Про Верчели 1 (3:0), Виченца – Фрозиноне X (1:1).

Лига Про, група Б: Лумецане – Форли 1 (2:0), Судтирол – Порденоне X (1:1), Терамо – Албинолефе 1 (2:0), Анкона – Губио X (1:1),Реджана – Макератезе 1 (3:1), Сантарканджело – Падова X (0:0), Басано Виртус – Самбенедетезе 1 (2:0), Фералпи Сало – Фано 1 (3:0), Модена – Венеция 2 (1:2), Парма – Мантова 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Еспаньол – Ейбар 1 (2:1), Валенсия – Барселона 2 (0:3), Реал Сосиедад – Алавес 1 (3:1), Гранада – Спортинг Хихон 1 (2:1).

Ла Лига 2: Елче – Кордоба 1 (2:1), Хетафе – Уеска 1 (1:0), Нумансия – Севиля Б 1 (2:1), Реус Депортиу – Луго 1 (2:1), Райо Валекано – Хирона 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Ботев Пловдив – Черно море 1 (2:1), Левски – Берое 1 (2:0), Лудогорец – Локомотив Горна Оряховица 1 (3:0).

Втора Лига: Ботев Гълъбово – Етър 2 (0:2), ЦСКА II – Локомотив София 1 (2:1), Царско село – Спартак Плевен 1 (2:0), Банско – Левски Карлово 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Калиакра – Хитрино 1 (3:1), Светкавица Търговище – Ботев Нови пазар 1 (2:1), Черноморец Балчик – Септември Тервел 1 (2:0).

Югозападна Трета Лига: Сливнишки герой – Чепинец Велинград 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Раковски 2011 2 (1:2), Евроколеж – Любимец 1 (2:0), Борислав Първомай – Миньор Раднево 1 (2:0), Загорец – Карнобат X (1:1), Димитровград – Свиленград 1 (1:0), Арда – Атлетик Куклен 2 (0:1), Розова долина – Гигант Съединение 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.