РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Нюкясъл 1 (3:0), Кристъл Палас – Астън Вила 1 (2:0), Лестър – Тотнъм X (1:1), Норич – Сток Сити 1 (2:1), Съндърланд – Суонси 2 (1:2), Уест Хям – Борнемут 1 (2:1).

Чемпиъншип: Лийдс – Шефилд Уензди X (1:1), Болтън – Нотингам X (1:1), Брайтън – Блякбърн 1 (2:1), Бърнли – Брентфорд 1 (1:0), Чарлтън – Хъл Сити 2 (1:2), Фулъм – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Мидълзбро – Бристол Сити 1 (3:0), Престън – Ипсуич 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Родъръм 1 (2:0), Рединг – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Кардиф – Уулвс X (0:0).

Лига 1: Барнзли – Брадфорд X (1:1), Бъртън Албион – Питърбро 1 (2:1), Честърфийлд – Рочдейл 1 (2:1), Крю – Бери 2 (1:2), Флийтууд – Колчестър 1 (1:0), Джилингам – Уигън X (0:0), Олдъм – Шросбъри X (1:1), Порт Вейл – Донкастър 1 (1:0), Скънторп – Милуол X (1:1), Шефилд Юнайтед – Блякпул 1 (3:0), Саутенд – Суиндън 1 (1:0), Уолсол – Ковънтри 1 (2:1).

Лига 2: Бристол Роувърс – Барнет 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Кроули 1 (3:1), Карлайл – Уимбълдън X (1:1), Екзитър – Йорк X (1:1), Мансфийлд – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Нюпорт – Лейтън Ориент 2 (0:2), Нортхямптън – Плимут 1 (1:0), Нотс Каунти – Акрингтън 1 (2:1), Портсмут – Моркамб 1 (2:0), Стивънидж – Хартлипул 1 (2:1), Уикъмб – Дагенам & Ребридж 1 (3:1), Йоувил – Лутън 2 (1:2).

Конфърънс: Брейнтрий – Саутпорт 1 (2:0), Челтнъм – Бароу 1 (2:0), Дувър – Олтринкам 1 (3:1), Ийстлий – Макълсфийлд 1 (3:0), Форест Грийн – Линкълн Сити 1 (2:0), Гейтсхед – Кидърминстър 1 (2:0), Гримзби – Торки 1 (3:0), Гизли – Олдършот 1 (1:0), Халифакс – Бромли 1 (2:1), Транмиър – Боръм Ууд 1 (2:0), Уокинг – Честър 1 (2:1), Рексъм – Уелинг 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург 1 (2:1), Хановер – Байер Леверкузен 2 (0:2), Хофенхайм – Байерн 2 (0:3), Кьолн – Волфсбург 2 (1:3), Шалке – Дармщад 1 (3:0), Хамбургер – Щутгарт X (1:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Фрайбург X (1:1), Карлсруе – Дуисбург 1 (3:1).

Трета Лига: Оснабрюк – Ханза Рощок 1 (2:1), Кемницер – Холщайн Кил 1 (2:1), Ерфурт – Пройсен Мюнстер X (0:0), Халешер – Веен 1 (1:0), Щутгарт Ам – Ерцгебирге Ауе X (1:1), Вюрцбургер Кикерс – Зоненхоф 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Госларер – Хавелсе 1 (2:0), Шилкзее – Хановер Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Нойстерлиц 1 (2:0), РБ Лайпциг Ам – Вакер Нордхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:2), Борусия Дортмунд Ам – Шпртфройнде Лоте 2 (1:2), Ерндебрюк – Велберт X (0:0), Кьолн Ам – Верл X (1:1), Край – Ален 1 (1:0), Оберхаузен – Алемания Аахен 1 (2:1), Рьодингхаузен – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0), Ватеншайд – Вегберг-Беек 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Кайзерслаутерн Ам 1 (2:0), Фрайбург Ам – Хомбург 2 (1:2), Шпилберг – Балингер X (1:1), Саар Саарбрюкен – Астория Валдорф 2 (1:3), Ворматия Вьормс – Хесен Касел X (1:1), Пирмасенс – Саарбрюкен 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Швайнфурт 1 (2:0), Вакер Бургхаузен – Меминген 1 (3:1), Илертисен – Ян Регенсбург 2 (1:2), 1860 Мюнхен Ам – Виктория Ашафенбург 1 (3:0), Рейн ам Лех – Гройтер Фюрт Ам X (1:1), Бухбах – Нюрнберг Ам 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Верона – Рома 2 (0:2), Лацио – Болоня 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Реал Сосиедад X (1:1), Еспаньол – Хетафе 1 (2:0), Атлетико Мадрид – Лас Палмас 1 (3:0), Райо Валекано – Валенсия 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Майорка 1 (2:1), Уеска – Алавес 1 (2:1), Лагостера – Осасуна X (1:1), Кордоба – Валядолид 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Монтана 1 (3:0), Берое – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Б група: Ботев Гълъбово – Добруджа 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Локомотив Мездра X (1:1), Оборище – Банско 1 (2:0), Нефтохимик Бургас – Верея 2 (1:2), Созопол – Пирин Разлог X (1:1), Поморие – Дунав Русе 1 (2:1).

Североизточна В група: Ботев Нови пазар – Две могили 1 (2:1), Калиакра – Шумен X (1:1).

Югоизточна В група: Загорец – Левски Карлово 1 (2:0), Розова долина – Карнобат 1 (3:0), Асеновец – Спартак Пловдив X (1:1), Ураган – Марица Пловдив 2 (1:2), Миньор Раднево – Борислав 1 (2:1), Гигант – Несебър 2 (1:2), Черноморец Бургас – Раковски 1 (2:1), Димитровград – Евроколеж 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.