РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 103 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Суонси 1 (3:0), Борнемут – Уотфорд 1 (3:1), Кристъл Палас – Евертън 2 (1:2), Мидълзбро – Уест Хям 1 (2:1), Сток Сити – Манчестър Юнайтед 2 (1:3), Уест Бромич Албион – Съндърланд 1 (2:0), Манчестър Сити – Тотнъм 1 (2:1).

Чемпиъншип: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм 2 (0:2), Астън Вила – Престън 1 (2:1), Блякбърн – Бирмингам 1 (1:0), Кардиф – Бъртън Албиън 1 (3:1), Дарби – Рединг 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Ипсуич 1 (3:1), Нюкясъл – Родъръм 1 (3:0), Норич – Улвс 1 (2:1), Нотингам – Бристол Сити X (1:1), Уигън – Брентфорд X (1:1), Барнзли – Лийдс 2 (1:2).

Лига 1: Брадфорд – Милуол 1 (2:1), Чарлтън – Скънторп X (1:1), Честърфийлд – Уимбълдън 2 (1:2), Ковънтри – Флийтууд Таун X (0:0), Милтън Кийнс Донс – Нортхямптън 1 (2:0), Рочдейл – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Джилингам 1 (3:0), Шрюсбъри – Олдъм X (1:1), Саутенд – Болтън 2 (0:1), Суиндън – Питърбро 2 (1:2), Уолсол – Бристол Роувърс X (1:1).

Лига 2: Актингтън Стенли – Карлайл X (1:1), Барнет – Нюпорт Каунти 1 (2:1), Блякпул – Йовуил 1 (3:1), Кеймбридж Юнайтед – Мансфийлд 1 (2:1), Челтнъм – Плимут 2 (1:2), Кроули Таун – Портсмут 2 (1:3), Донкастър – Крю Алекзандра 1 (3:0), Ексетър – Колчестър X (1:1), Гримзби – Нотс Каунти 1 (2:0), Хартлипул – Стивънидж 2 (0:1), Лейтън Ориент – Моркамб 1 (2:1), Уикъмб – Лутън X (1:1).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Солихъл Мурс 1 (3:1), Честър – Рексъм 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Бромли 1 (2:0), Форест Грийн – Брейнтрий 1 (3:0), Гейтсхед – Олдършот 1 (2:0), Макълсфийлд – Гайзли 1 (3:0), Мейдстън – Торки 1 (1:0), Саутпорт – Норт Ферибай 1 (3:1), Сътън – Ийстлий X (1:1), Йорк – Бароу 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Дармщад – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:2), Аугсбург – Хофенхайм X (1:1), Шалке – Инголщад 1 (3:1), Вердер Бремен – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Волфсбург – Хамбургер 1 (3:1), РБ Лайпциг – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Фиорентина 2 (1:2), Милан – Наполи 2 (1:2).

Серия Б: Бреша – Авелино 1 (1:0), Карпи – Виченца 1 (3:1), Читадела – Бари 1 (2:1), Виртус Ентела – Фрозиноне 1 (2:1), Латина – Верона 2 (0:1), Пиза – Тернана 1 (2:0), Спал – Беневенто 1 (2:1), Трапани – Новара X (1:1).

Лига Про, група Б: Мантова – Самбенедетезе 2 (1:2), Фералпи Сало – Судтирол 1 (2:1).

Лига Про, група C: Касертана – Паджанезе 1 (2:0), Козенца – Матера X (1:1), Юве Стабия – Монополи 1 (3:1), Лече – Мелфи 1 (3:0), Сиракуза – Таранто 1 (2:0), Виртус Франкавила – Месина 1 (3:1), Реджина – Акрагас 1 (2:1), Вибонезе – Фоджа 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Еспаньол – Гранада 1 (3:0), Реал Мадрид – Малага 1 (4:0), Алавес – Леганес 1 (2:1), Виляреал – Валенсия 1 (3:1).

Ла Лига 2: Реал Овиедо – Валядолид X (1:1), Уеска – Алкоркон 1 (2:1), Луго – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Райо Валекано – Елче 1 (3:1), Тенерифе – Кордоба 1 (2:0), УКАМ Мурсия – Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Борусия Мьонхенгладбах II – Фортуна Кьолн 2 (1:2), ФСВ Франкфурт – Елверсберг 1 (2:0), Хамбургер II – Вердер Бремен II 2 (1:3), Юнион Зандерсдорф – Мойселвиц X (2:2), Санкт Паули – Цюрих X (1:1), Хайденхайм – Зоненхоф Гросаспах 1 (3:1), Холщайн Кил – Вайше 1 (3:1), Карл Цайс Йена – Кемницер X (1:1), Пройсен Мюнстер – Бохум X (0:0), Верл – Нордерщад 1 (1:0), Оснабрюк – Арминия Билефелд 2 (1:2), Веен – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:1), Хановер – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Динамо Киев – Санкт Паули 1 (2:1), Санкт Гален – Карлсруе 2 (0:2), Лудогорец – Ягелония 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.