Прогнози за събота, 21 октомври 2017 година

0
62

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 135 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.
[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Челси – Уотфорд 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Манчестър Юнайтед 2 (0:5), Манчестър Сити – Бърнли 1 (3:0), Нюкясъл – Кристъл Палас 2 (1:2), Сток Сити – Борнемут 1 (2:0), Суонси – Лестър 2 (0:2), Саутхямптън – Уест Бромич Албион 1 (2:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Фулъм 1 (1:0), Барнзли – Хъл Сити 1 (2:1), Болтън – Куинс Парк Рейнджърс X (1:1), Брентфорд – Съндърланд 2 (0:2), Бристол Сити – Лийдс X (1:1), Дарби – Шефилд Уензди X (0:0), Мидълзбро – Кардиф X (0:0), Нотингам – Бъртън Албион 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Рединг X (0:0), Улвърхямптън – Престън 1 (2:0), Милуол – Бирмингам 1 (2:1).

Лига 1: Уимбълдън – Плимут 2 (0:2), Блякбърн – Портсмут 1 (1:0), Блякпул – Уигън X (1:1), Брадфорд – Чарлтън 1 (2:1), Донкастър – Уолсол 1 (2:1), Джилингам – Нортхямптън X (0:0), Милтън Кийнс Донс – Олдъм X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Родъръм 2 (1:3), Рочдейл – Бристол Роувърс 1 (2:1), Скънторп – Питърбро 2 (1:2), Шрюсбъри – Флийтууд Таун 2 (0:1), Саутенд – Бери X (0:0).

Лига 2: Барнет – Йоувил 2 (0:2), Кеймбридж Юнайтед – Честърфийлд 2 (0:1), Карлайл – Нотс Каунти 2 (0:2), Челтнъм – Линкълн Сити 2 (0:3), Ковънтри – Колчестър 2 (0:1), Кроули Таун – Лутън 2 (0:1), Крю – Акрингтън Стенли X (1:1), Ексетър – Порт Вейл 1 (2:1), Моркамб – Гримзби Таун 1 (2:0), Нюпорт Каунти – Мансфийлд 2 (1:3), Стивънидж – Форест Грийн 2 (0:2), Суиндън – Уикъмб 2 (1:3).

Нейшънал Лига: Олдършот – Транмиър 2 (0:3), Бромли – Уокинг 1 (1:0), Честър – Боръм Ууд 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Рексъм 1 (2:0), Дувър – Мейдънхед 1 (1:0), Ийстлий – Гейтсхед X (1:1), Ебсфлийт – Бароу 2 (0:2), Файлд – Мейдстън 2 (1:2), Гайзли – Солихъл Мурс X (1:1), Халифакс – Торки 2 (0:1), Хартлипул – Сътън 1 (2:0), Лейтън Ориент – Макълсфийлд X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Байер Леверкузен 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Аугсбург – Хановер 1 (1:0), РБ Лайпциг – Щутгарт 1 (1:0), Хамбургер – Байерн 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Бохум 1 (1:0), Холщайн Кил – Арминия Билефелд 1 (3:0), Юнион Берлин – Гройтер Фюрт 1 (2:1).

Трета Лига: Рот-Вайс Ерфурт – Халешер 1 (2:0), Магдебург – Унтерхахинг 1 (1:0), Мепен – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Падерборн – Аален 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Карлсруе 2 (0:1), Вердер Бремен II – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Веен 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Любек – Германия Егесторф-Лангредер X (0:0), Еутин – Реден 2 (0:1), Йедело – Вайше Фленсбург 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Германия Халберщад 2 (0:2), Херта Берлин II – Мойселвиц 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Вуперталер 2 (1:2), Ерндтебрюк – Кьолн II X (1:1), Рьодингхаузен – Ватеншайд 1 (3:1), Виктория Кьолн – Вегберг-Беек 1 (3:0).

Регионална Лига Югозапад: ФСВ Франкфурт – Хесен Касел 2 (0:1), Майнц II – Елверсберг 1 (2:0), Саарбрюкен – Щутгарт II 1 (1:0), Айнтрахт Щадталендорф – Шот Майнц 1 (1:0), Щутгартер Кикерс – Рьохлинг Вьолклинген X (1:1), Кобленц – Хофенхайм II X (1:1), Астория валдорф – Щайнбах 2 (0:2).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Унтерфьоринг X (1:1), Инголщад II – Айхщад 1 (4:1), Нюрнберг II – Вакер Бургхаузен 2 (0:2), Розенхайм – Байройт 1 (2:0), Зелингенпортен – Пипинсрид 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Кротоне 1 (1:0), Наполи – Интер 1 (3:1).

Серия Б: Чезена – Фоджа 2 (1:2), Палермо – Новара 1 (2:1), Парма – Виртус Ентела 2 (0:1), Пескара – Авелино 1 (1:0), Про Верчели – Карпи X (1:1), Салернитана – Фрозиноне 2 (0:3), Специя – Перуджа 1 (1:0), Тернана – Асколи 1 (2:1), Венеция – Емполи X (1:1).

Серия C, група C: Акрагас – Юве Стабия X (0:0), Монополи – Реджина 1 (2:1), Ренде – Паджанезе 2 (0:2), Фиделис Андрия – Фонди 2 (0:1), Касертана – Сиракуза X (0:0), Козенца – Бишелие X (1:1), Катания – Сикула Леонцио 1 (4:1), Матера – Лече 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Леванте – Хетафе X (0:0), Реал Бетис – Алавес 2 (1:2), Валенсия – Севиля 1 (2:1), Барселона – Малага 1 (3:0).

Ла Лига 2: Уеска – Кадис 2 (0:2), Нумансия – Гранада 2 (0:1), Лорка – Тенерифе 2 (0:3), Севиля Б – Реал Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Левски – ЦСКА-София 2 (1:3), Локомотив Пловдив – Черно море 1 (1:0).

Втора Лига: Лудогорец II – Ботев Враца 2 (0:2).

Югозападна Трета Лига: Септември Симитли – Банско 1 (2:1), Ботев Ихтиман – Елин Пелин 1 (1:0), Вихрен – Германея 1 (3:0), Беласица – Пирин Разлог X (1:1), Свобода Пещера – Чавдар Етрополе 2 (1:2), Рилски спортист – Хебър 2 (1:3), Пирин Гоце Делчев – Балкан Ботевград 1 (2:1), Марек – Сливнишки герой 1 (1:0).

Югоизточна Трета Лига: Ямбол 1915 – Гигант Съединение 1 (2:0), Карнобат – Евроколеж X (0:0), Верея II – Арда 2 (0:3), Раковски 2011 – Димитровград 2 (1:2), Борислав Първомай – Розова долина 1 (2:1), Асеновец – Атлетик Куклен X (1:1), Свиленград – Сокол Марково 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.