РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уотфорд – Манчестър Юнайтед 2 (1:3), Челси – Норич 1 (3:0), Евертън – Астън Вила 1 (2:0), Нюкясъл – Лестър X (1:1), Саутхямптън – Сток Сити 1 (2:0), Суонси – Борнемут 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Арсенал 2 (1:2), Манчестър Сити – Ливърпул 1 (2:0).

Чемпиъншип: Бристол Сити – Хъл Сити 2 (1:2), Бирмингам – Чарлтън 1 (3:1), Брентфорд – Нотингам 1 (2:1), Дарби – Кардиф 1 (2:0), Ипсуич – Уулвс 1 (2:1), Лийдс – Родъръм 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Фулъм X (1:1), Престън – Блякбърн X (1:1), Рединг – Болтън 1 (3:0), Шефилд Уензди – Хъдърсфийлд 1 (2:0).

Лига 1: Bury – Бъртън Албион X (0:0), Ковънтри – Джилингам 1 (2:1), Крю – Питърбро 2 (1:3), Донкастър – Рочдейл X (1:1), Флийтууд Таун – Суиндън 1 (2:1), Милуол – Колчестър 1 (2:0), Олдъм – Барнзли X (1:1), Порт Вейл – Честърфийлд X (1:1), Скънторп – Брадфорд 1 (3:1), Саутенд – Блякпул 1 (2:0), Уолсол – Шефилд Юнайтед X (1:1), Уигън – Шросбъри 1 (2:0).

Лига 2: Уимбълдън – Уикъмб 1 (1:0), Барнет – Моркамб 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Акрингтън 2 (1:2), Карлайл – Портсмут 2 (1:2), Кроули Таун – Бристол Роувърс 2 (0:1), Дагенам & Редбридж – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Лейтън Ориент – Йорк 1 (3:0), Мансфийлд – Хартлипул 1 (2:0), Нюпорт – Йоувил 1 (2:1), Нотс Каунти – Нортхямптън X (1:1), Плимут – Екзитър 1 (3:1), Стивънидж – Лутън 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Рексъм 2 (0:2), Олтринкам – Боръм Ууд X (1:1), Брейнтрий – Кидърминстър 1 (3:1), Челтнъм – Форест Грийн 1 (2:0), Честър – Уокинг 1 (2:0), Дувър Атлетик – Бароу 1 (2:0), Ийстлий – Гримзби 2 (1:2), Гейтсхед – Халифакс 1 (2:0), Макълсфийлд – Бромли 1 (3:1), Торки – Линкълн Сити 2 (0:2), Транмиър – Гизли 1 (3:0), Уелинг – Саутпорт 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Хановер 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Байер Леверкузен 2 (0:2), Кьолн – Майнц 1 (2:1), Щутгарт – Аугсбург 1 (2:0), Волфсбург – Вердер Бремен 1 (3:1), Шалке – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – РБ Лайпциг 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Санкт Паули X (0:0).

Трета Лига: Ерцгебирге Ауе – Динамо Дрезден X (1:1), Вердер Бремен Ам – Оснабрюк 2 (1:2), Ерфурт – Ханза Рощок X (1:1), Халешер – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Майнц Ам – Аален 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Веен 1 (1:0), Зоненхоф – Магдебург 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Енерги Котбус 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Госларер 1 (3:1), Хановер Ам – Любек 2 (0:1), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Олденбург 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Шьонберг 1 (3:1), Херта Берлин Ам – Мойселвиц X (1:1), Нойстерлиц – Будиса Бауцен 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Балингер 1 (2:0), Хесен Касел – Хомбург 1 (2:1), Шпилберг – Айнтрахт Трир 2 (0:2), Щайнбах – Кайзерслаутерн Ам X (1:1), Ворматия Вьормс – Астория Валдорф X (0:0).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Аугсбург Ам X (1:1), Вакер Бургхаузен – Рейн ам Лех 1 (3:0), Гройтер Фюрт Ам – Илертисен X (1:1), Меминген – Оберфранкен Байройт X (1:1), Нюрнберг Ам – Амберг 1 (3:1), Шалдинг-Хейнинг – Бухбах X (1:1), Швайнфурт – Инголщад Ам 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Болоня – Рома 2 (1:3), Ювентус – Милан 1 (3:0).

Серия B: Кротоне – Тернана 1 (3:1), Виртус Ентела – Ланчано 1 (2:1), Латина – Салернитана 1 (1:0), Новара – Специя 1 (2:1), Перуджа – Бреша 1 (3:1), Про Верчели – Комо 1 (1:0), Трапани – Модена 1 (2:1), Виченца – Чезена 1 (1:0).

Лига Про, група A: Падова – Кунео 1 (2:0), Про Пиаченца – Албинолефе 1 (2:1), Лумецане – Судтирол X (1:1), Ренате – Кремонезе 2 (0:1), Мантова – Фералпи Сало 1 (1:0).

Лига Про, група B: Макератезе – Л`Акуила 1 (2:0), Римини – Терамо X (1:1), Прато – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Тутокуойо – Сантарканджело 1 (2:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Беневенто 2 (1:2), Юве Стабия – Фиделис Андрия 1 (2:0), Козенца – Монополи 1 (3:1), Касертана – Лупа Кастели Романа 1 (3:0), Катания – Фоджа 1 (2:1), Катандзаро – Месина X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Севиля X (1:1), Реал Мадрид – Барселона X (1:1), Еспаньол – Малага 1 (2:1), Валенсия – Лас Палмас 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Селта Виго 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Атлетик Билбао Б – Алмерия 1 (2:1), Уеска – Реал Овиедо 1 (2:1), Майорка – Луго 1 (1:0), Нумансия – Мирандес 1 (2:0), Елче – Алавес 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Лудогорец 2 (1:2), Берое – Литекс X (1:1).

Б група: Ботев Гълъбово – Септември Симитли 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Поморие 2 (1:2), Оборище Панагюрище – Созопол X (1:1), Банско – Нефтохимик Бургас 1 (2:1), Дунав Русе – Спартак Плевен 1 (2:0), Пирин Разлог – Верея 2 (1:2).

Югоизточна В група: Левски Карлово – Свиленград 2 (0:2), Карнобат – Спартак Пловдив 1 (2:0), Загорец – Марица Пловдив 1 (3:1), Розова долина – Борислав Първомай 1 (3:0), Асеновец – Раковски 1 (2:0), Ураган Бояджик – Евроколеж Пловдив 2 (1:2), Миньор Раднево – Димитровград X (1:1), Гигант Съединение – Черноморец Бургас 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.