РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Уест Бромич Албион 1 (3:0), Астън Вила – Суонси 1 (2:1), Нюкясъл – Арсенал 2 (1:2), Саутхямптън – Бърнли 1 (3:0), Сток Сити – Кристъл Палас 1 (2:1), Тотнъм – Лестър 1 (3:1), Уест Хям – Съндърланд 1 (2:0).

Чемпиъншип: Борнемут – Мидълзбро 1 (2:0), Брентфорд – Милуол 1 (2:0), Блякбърн – Брайтън 1 (2:1), Блякпул – Лийдс 2 (0:2), Кардиф – Бирмингам 1 (2:1), Чарлтън – Рединг X (1:1), Хъдърсфийлд – Фулъм 1 (1:0), Норич – Нотингам 1 (2:0), Родъръм – Шефилд Уензди X (1:1), Уотфорд – Ипсуич 1 (2:1), Уигън – Болтън 1 (2:1).

Лига 1: Барнзли – Престън 2 (0:1), Брадфорд – Флийтууд Таун 1 (2:0), Ковънтри – Донкастър X (1:1), Кроули Таун – Лейтън Ориент 2 (1:2), Крю – Олдъм 2 (0:1), Джилингам – Колчестър X (0:0), Милтън Кийнс Донс – Нотс Каунти 1 (3:0), Питърбро – Честърфийлд X (1:1), Рочдейл – Скънторп 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Порт Вейл 1 (3:1).

Лига 2: Акрингтън – Йорк X (1:1), Уимбълдън – Портсмут X (0:0), Бери – Нортхямптън 1 (2:0), Карлайл – Моркамб X (1:1), Челтнъм – Екзитър X (1:1), Хартлипул – Мансфийлд 1 (1:0), Плимут – Нюпорт 1 (2:1), Шросбъри – Оксфорд Юнайтед 1 (2:0), Саутенд – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:1), Стивънидж – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Транмиър – Бъртън Албион 2 (1:2).

Конфърънс: Олфритън – Честър X (1:1), Олтринкам – Халифакс 2 (1:2), Барнет – Уелинг 1 (3:0), Дувър – Гейтсхед 1 (2:1), Гримзби – Ийстлий 1 (2:0), Макълсфийлд – Нънийтън 1 (3:0), Саутпорт – Дартфорд 1 (2:0), Торки – Кидърминстър X (1:1), Уокинг – Форест Грийн X (1:1), Рексъм – Линкълн Сити 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Аугсбург 2 (0:1), Хановер – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Кьолн – Вердер Бремен 1 (2:1), Падерборн – Хофенхайм 2 (0:2), Щутгарт – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Шалке – Байер Леверкузен 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Инголщад X (1:1), Фортуна Дюселдорф – Дармщад X (1:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Дуисбург 2 (1:2), Динамо Дрезден – Халешер 1 (2:0), Енерги Котбус – Кемницер 1 (2:0), Ерфурт – Зоненхоф 1 (3:1), Ханза Рощок – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Холщайн Кил – Ян Регенсбург 1 (3:0), Пройсен Мюнстер – Майнц Ам 1 (3:1), Унтерхахинг – Щутгартер Кикерс 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Ноймюнстер 1 (2:1), Реден – Хамбургер Ам X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Магдебург – Цвикау 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Кьолн Ам 1 (3:0), Бохум Ам – Алемания Аахен 2 (0:3), Оберхаузен – Вайденбрюк 1 (2:0), Рьодингхаузен – Хенеф 1 (3:1), Зиген – Юрдинген 1 (2:0), Верл – Ватеншайд 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Баунатал 1 (2:0), Хесен Касел – Валдорф X (1:1), Некарелц – Хомбург 2 (0:1), Пирмасенс – Фрайбург Ам X (1:1), Ворматия Вьормс – Хофенхайм Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Гархинг – Айнтрахт Бамберг X (1:1), Нюрнберг Ам – 1860 Мюнхен Ам X (0:0), Шалдинг – Аугсбург Ам X (1:1), Гройтер Фюрт Ам – Зелингенпортен 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Киево – Палермо 1 (2:1), Милан – Каляри 1 (2:0).

Серия B: Авелино – Перуджа 1 (2:1), Кротоне – Бреша 1 (2:1), Виртус Ентела – Катания X (1:1), Латина – Специя 1 (1:0), Ливорно – Читадела 1 (2:0), Модена – Виченца 1 (2:1), Про Верчели – Ланчано 1 (1:0), Тернана – Карпи 2 (1:2), Трапани – Болоня 2 (0:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Монца Брианца X (1:1), Порденоне – Комо 2 (0:2), Албинолефе – Судтирол X (1:1), Басано Виртус – Про Патрия 1 (3:0), Кремонезе – Реал Виченца X (1:1), Джана Ерминио – Венеция 1 (1:0), Новара – Ренате 1 (3:0).

Лига Про, група B: Лукезе – Пиза 2 (0:1).

Лига Про, група C: Месина – Нуова Козенца X (1:1), Паджанезе – Савоя 1 (2:0), Матера – Вигор Ламеция 1 (3:1), Лече – Аверса Нормана 1 (3:0), Реджина – Мелфи X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Хетафе 1 (3:0), Райо Валекано – Малага X (1:1), Леванте – Селта Виго 2 (1:2), Атлетик Билбао – Алмерия 1 (3:0), Гранада – Ейбар 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Майорка – Лагостера 1 (3:1), Алкоркон – Барселона Б 1 (2:0), Бетис – Леганес 1 (3:0), Албасете Баломпи – Мирандес 1 (2:0), Нумансия – Лас Палмас X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: ЦСКА – Берое 1 (3:1), Славия – Локомотив Пловдив 1 (2:0).

Б група: Ботев Враца – Септември Симитли 1 (2:1), Добруджа – Монтана 2 (1:2), Банско – ПФК Бургас X (1:1), Верея Стара Загора – Ботев Гълъбово 2 (1:2), Черноморец Бургас – Пирин Разлог 2 (0:2), Пирин Благоевград – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.