Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лиаг, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Гемания, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Сток Сити X (1:1), Челси – Бърнли 1 (3:0), Кристъл Палас – Арсенал 2 (0:2), Хъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Съндърланд – Уест Бромич Албион X (1:1), Суонси – Манчестър Юнайтед 2 (0:2), Манчестър Сити – Нюкясъл 1 (3:0).

Чемпиъншип: Мидълзбро – Лийдс 1 (3:0), Блякбърн – Блякпул 1 (3:0), Брентфорд – Борнемут 2 (1:2), Брайтън – Бирмингам 1 (2:0), Дарби – Шефилд Уензди 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Кардиф 1 (1:0), Ипсуич – Рединг 1 (2:1), Милуол – Фулъм X (1:1), Нотингам – Болтън 1 (2:1), Уотфорд – Норич X (0:0), Уулвс – Родъръм 1 (2:0).

Лига 1: Барнзли – Крю 1 (2:1), Брадфорд – Уолсол 1 (2:0), Колчестър – Бристол Сити 2 (1:2), Флийтууд Таун – Нотс Каунти 1 (2:0), Лейтън Ориент – Олдъм X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Питърбро 1 (2:0), Порт Вейл – Динкастър X (1:1), Престън – Скънторп 1 (3:1), Рочдейл – Честърфийлд 1 (1:0), Шефилд Юнайтед – Ковънтри 1 (3:1), Суиндън – Кроули Таун 1 (3:0), Йоувил – Джилингам 1 (2:1).

Лига 2: Екзитър – Плимут X (1:1), Уимбълдън – Лутън X (1:1), Бери – Хартлипул 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Портсмут X (0:0), Карлайл – Уикъмб 2 (0:1), Дагенам & Редбридж – Бъртън Албион 2 (1:2), Нюпорт – Моркамб 1 (2:1), Нортхямптън – Йорк 1 (1:0), Оксфорд Юнайтед – Мансфийлд 1 (2:0), Стивънидж – Саутенд X (1:1), Транмиър – Шросбъри 2 (1:2).

Конфърънс Премиър: Нънийтън – Кидърминстър 2 (0:2), Олфритън – Олдършот X (1:1), Барнет – Гримзби 1 (2:1), Бристол Роувърс – Олтринкам 1 (3:1), Честър – Ийстлий X (1:1), Дартфорд – Гейтсхед 2 (0;2), Дувър Атлетик – Саутпорт 1 (2:0), Форест Грийн – Телфорд 1 (2:0), Халифакс – Брейнтрий 1 (3:1).

ФА Трофи: Бат Сити – Норт Ферибай X (1:1), Рексъм – Торки 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Байер Леверкузен 2 (1:2), Фрайбург – Хофенхайм 2 (0:1), Майнц – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Падерборн – Байерн 2 (0:3), Шалке – Вердер Бремен 1 (2:1), Кьолн – Хановер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Бохум 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Санкт Паули X (1:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Веен 1 (2:1), Дуисбург – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Енерги Котбус – Ян Регенсбург 1 (1:0), Ерфурт – Оснабрюк 1 (2:0), Ханза Рощок – Майнц Ам 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Холщайн Кил 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Арминия Билефелд X (1:1), Щутгарт Ам – Зоненхоф 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Ноймюнстер 1 (3:0), Волфсбург Ам – Мепен 1 (2:0), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Санкт Паули Ам 1 (1:0), Клопенбург – Хановер Ам X (1:1), Реден – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Бабелсберг X (1:1), Карл Цайс Йена – Херта Берлин Ам 1 (2:0), Вакер Нордхаузен – Плауен 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Ватеншайд 1 (3:0), Рьодингхаузен – Юрдинген 1 (2:0), Виктория Кьолн – Верл 1 (2:0), Вайндебрюк – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Алемания Аахен – Кьолн Ам 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Дженоа 1 (1:0).

Серия B: Бреша – Перуджа X (1:1), Карпи – Виртус Ентела 1 (2:0), Читадела – Болоня 2 (1:2), Фрозиноне – Про Верчели 1 (2:0), Специя – Модена 1 (2:1), Тернана – Латина 1 (1:0), Трапани – Варезе 1 (2:1), Виченца – Кротоне 1 (1:0), Бари – Ланчано 1 (2:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Ренате X (1:1), Судтирол – Алесандрия X (1:1), Кремонезе – Порденоне 1 (2:0), Венеция – Реал Виченца 1 (1:0), Комо – Фералпи Сало 1 (2:1), Мантова – Про Патрия 1 (2:0).

Лига Про, група B: Асколи Пикио – Савона 1 (3:0), Чита ди Понтедера – Пиза X (0:0), Гросето – Анкона 1 (2:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Савоя 1 (1:0), Юве Стабия – Паджанезе 1 (3:1), Нуова Козенца – Реджина 1 (1:0), Барлета – Лупа Рома 1 (2:0), Беневенто – Мелфи 1 (3:0), Матера – Касертана X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Малага 1 (3:0), Кордоба – Валенсия 2 (0:2), Атлетико Мадрид – Алмерия 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Селта Виго 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Расинг Сантандер – Леганес X (1:1), Майорка – Осасуна 1 (2:1), Алкоркон – Лас Палмас X (1:1), Бетис – Хирона 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България: Черно море – Локомотив Горна Оряховица 1 (3:0), Левски – Хасково 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.