Прогнози за събота, 20 януари 2018 година

Всичко необходимо за вашия успех в залагането на футболни мачове

0
145

Прогнози за 106 мача

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 106 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига и Трета Лига в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Висша Лига: Брайтън – Челси 2 (0:3), Арсенал – Кристъл Палас 1 (2:1), Бърнли – Манчестър Юнайтед 2 (0:4), Евертън – Уест Бромич Албион X (1:1), Лестър – Уотфорд 1 (2:1), Сток – Хъдърсфийлд 2 (1:2), Уест Хям – Борнемут 2 (0:1), Манчестър Сити – Нюкясъл 1 (3:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Барнзли X (1:1), Болтън – Ипсуич 2 (1:2), Фулъм – Бъртън Албион 1 (2:1), Лийдс – Милуол 2 (1:2), Норич – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Престън – Бирмингам 2 (1:2), Куинс Парк Рейнджърс – Мидълзбро 2 (0:3), Рединг – Брентфорд X (1:1), Съндърланд – Хъл Сити X (1:1), Улвърхямптън – Нотингам 1 (1:0), Шефилд Уензди – Кардиф 2 (0:1).

Лига 1: Уимбълдън – Блякпул 1 (1:0), Бристол Роувърс – Брадфорд 2 (0:1), Чарлтън – Уолсол X (1:1), Флийтууд Таун – Блякбърн 2 (0:2), Нортхямптън – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Оксфорд Юнайтед – Бери 2 (0:2), Питърбро – Олдъм 2 (1:2), Плимут – Уигън 2 (0:2), Рочдейл – Саутенд 2 (0:1), Родъръм – Портсмут 1 (2:0), Скънторп – Джилингам 2 (0:1), Шрюсбъри – Донкастър 1 (1:0).

Лига 2: Акрингтън – Порт Вейл 1 (2:0), Барнет – Линкълн Сити 2 (0:3), Колчестър – Гримзби Таун 1 (2:1), Ковънтри – Суиндън 2 (0:1), Крю – Уикъмб 2 (0:1), Форест Грийн – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:3), Лутън – Моркамб 1 (4:0), Мансфийлд – Челтнъм 1 (2:1), Нотс Каунти – Ексетър 2 (0:2), Стивънидж – Карлайл 2 (1:3), Йоувил – Честърфийлд 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Сътън – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Олдършот – Ебсфлийт 1 (2:1), Боръм Ууд – Дувър 1 (2:0), Честър – Гейтсхед 2 (1:3), Файлд – Макълсфийлд 1 (1:0), Гайзли – Бароу 2 (1:3), Халифакс – Лейтън Ориент 1 (1:0), Хартлипул – Рексъм 2 (0:1), Мейдстън – Ийстлий 2 (0:1), Солихъл Мурс – Уокинг 1 (1:0), Торки – Бромли 1 (1:0), Транмиър – Мейдънхед 1 (2:0).

Германия

Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Аугсбург 2 (0:2), Фрайбург – РБ Лайпциг 2 (0:1), Хофенхайм – Байер Леверкузен 1 (2:0), Майнц – Щутгарт 1 (2:1), Волфсбург – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:0), Хамбургер – ФК Кьолн X (0:0).

Трета Лига: Кемницер – Падерборн 2 (1:3), Фортуна Кьолн – Карл Цайс Йена X (1:1), Халешер – Аален X (1:1), Карлсруе – Унтерхахинг 1 (1:0), Шпортфройнде Лоте – Цвикау 2 (1:2), Зоненхоф Гросаспах – Ханза Рощок 2 (1:2), Веен – Оснабрюк 1 (2:1).

Италия

Серия B: Асколи – Читадела 2 (0:1), Кремонезе – Парма 2 (0:2), Емполи – Тернана 1 (3:0), Фоджа – Пескара X (0:0), Фрозиноне – Про Верчели 1 (3:1), Новара – Карпи 2 (1:2), Перуджа – Виртус Ентела X (1:1), Салернитана – Венеция 2 (0:1), Специя – Палермо X (1:1), Чезена – Бари 2 (0:1).

Серия C, група A: Арцакена – Робур Сиена 2 (0:1), Пиаченца – Олбия 1 (2:1).

Серия C, група B: Губио – Местре 2 (1:2), Басано Виртус – Сантарканджело 1 (1:0), Фералпи Сало – Самбенедетезе 1 (2:1), Фермана – Судтирол 1 (2:1), Порденоне – Фано 1 (2:1), Терамо – Виченца 2 (1:2), Триестина – Равена 2 (0:1).

Серия C, група C: Сиракуза – Ренде X (1:1).

Испания

Ла Лига: Еспаньол – Севиля 2 (1:3), Атлетико Мадрид – Хирона 1 (3:0), Виляреал – Леванте 1 (3:1), Лас Палмас – Валенсия 2 (0:2).

Ла Лига 2: Валядолид – Севиля Б 1 (2:1), Кордоба – Албасете Баломпи 2 (0:1), Реал Овиедо – Алмерия 1 (2:1), Ла Хоя Лорка – Уеска 2 (1:3), Луго – Спортинг Хихон 1 (1:0).

Приятелски мачове

Клубни отбори: Несебър – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Левски 2007 1 (2:1), Витоша Бистрица – Струмска слава 2 (1:2), Вихрен Сандански – ЦСКА-София 2 (0:3), Локомотив София – Хебър Пазарджик 1 (1:0), Поморие – Созопол X (2:2), Септември Симитли – Септември София 2 (1:2), Борислав Първомай – Оборище Панагюрище 1 (3:1), Лудогорец – Шахтьор Донецк 2 (0:1).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.