РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 95 мача от Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 1, плейоф: Брадфорд – Милуол 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Дармшад 1 (2:0), Байерн – Фрайбург 1 (4:1), Борусия Дортмунд – Вердер Бремен 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – РБ Лайпциг 2 (0:1), ФК Кьолн – Майнц 2 (0:1), Хамбургер – Волфсбург 1 (2:1), Херта Берлин – Байер Леверкузен 2 (0:1), Хофенхайм – Аугсбург 1 (3:0), Инголщад – Шалке 1 (2:0).

Трета Лига: Кемницер – Ханза Рощок 1 (2:1), Дуисбург – Цвикау 1 (3:1), Ерфурт – Зоненхоф Гросаспах X (1:1), Холщайн Кил – Халешер 1 (3:1), Магдебург – Шпортфройнде Лоте 1 (3:1), Майнц II – Фортуна Кьолн 2 (0:1), Пройсен Мюнстер – Ян Регенсбург 2 (0:1), Вердер Бремен II – Аален X (1:1), Оснабрюк – Падерборн 2 (0:1), Веен – ФСВ Франкфурт X (1:1).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Брауншвайг II – Волфсбург II 2 (1:2), Реден – Любек 2 (0:2), Германия Егесторф-Лангредер – Хавелсе 1 (2:1), Айшеде – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:4), Вайше Фленсбург – Дрохтерсен-Асел 2 (0:1), Хановер II – Люнебургер Ханза 1 (2:0), Борусия Хилдесхайм – Санкт Паули II 2 (0:2), Лупо-Мартини Волфсбург – Мепен X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Бабелсберг – Ауербах 2 (0:1), Динамо Берлин – Карл Цайс Йена 2 (1:2), Локомотив Лайпциг – Херта Берлин II 2 (0:2), Мойселвиц – Будиса Бауцен 1 (2:1), Вакер Нордхаузен – Люкенвалде 1 (3:0), Оберлаусиц Нойгерсдорф – Енерги Котбус 1 (2:0), РБ Лайпциг II – Берлинер Анкараспор X (0:0), Шьонберг – Нойстерлиц 2 (1:2), Виктория Берлин – Юнион Фюрстенвалде 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Вуперталер 2 (1:2), Бонер – Виктория Кьолн 1 (2:1), Кьолн II – Алемания Аахен 1 (1:0), Оберхаузен – Рьодингхаузен 1 (2:1), Шалке II – Борусия Дортмунд II X (0:0), Шпортфройнде Зиген – Верл 1 (2:0), Шпрокхьовел – РВ Есен 2 (0:1), Ватеншайд – Ален 2 (0:3), Вайденбрюк – Фортуна Дюселдорф II 2 (0:1).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Валдхоф Майнхайм 2 (0:3), Нотинген – Кайзерслаутерн II 2 (1:3), Хофенхайм II – Щутгартер Кикерс 1 (1:0), Пирмасенс – Щайнбах X (1:1), Саарбрюкен – Хесен Касел X (0:0), Щутгарт II – Кикерс Офенбах 1 (2:1), Астория Валдорф – Улм 2 (0:1), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Хомбург 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Кобленц 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Байерн Хоф – Шалдинг-Хайнинг 2 (0:2), Гройтер Фюрт II – Илертисен 2 (0:1), Гархинг – Вакер Бургхаузен 1 (2:1), Меминген – Зелингенпортен X (1:1), Розенхайм – Бухбах 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Рома 2 (1:3), Наполи – Фиорентина 1 (2:0).

Лига Про, плейофи за промоция: Джана Ерминио – Порденоне 1 (2:1), Реджана – Юве Стабия X (1:1).

Супер Купа Лига Про: Фоджа – Кремонезе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Спортинг Хихон – Реал Бетис 2 (1:2), Депортиво Ла Коруня – Лас Палмас 1 (2:1), Леганес – Алавес 1 (1:0), Севиля – Осасуна 1 (3:1).

Ла Лига 2: Хирона – Алкоркон 2 (0:1), Майорка – Алмерия X (0:0), Реус Депортиу – Севиля Б 2 (0:2), Тенерифе – Леванте 1 (1:0), УКАМ Мурсия – Уеска 2 (0:2), Кадис – Кордоба 1 (2:0), Реал Овиедо – Реал Сарагоса 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига – Втора фаза, първа шестица: Лудогорец – ЦСКА-София 1 (1:0).

Първа Лига – Втора фаза, полуфинали за 7-10 място: Верея – Пирин Благоевград 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Чепинец 1 (3:0), Велбъжд – Струмска слава 2 (0:2), Балкан Ботевград – Свобода Пещера 1 (3:1), Сливнишки герой – Марек 1 (2:1), Вихрен – Германея X (1:1), Рилски спортист – Беласица 2 (1:2), Септември Симитли – Чавдар Етрополе 1 (3:1), Хебър – Ботев Ихтиман 1 (1:0), Миньор Перник – Пирин Разлог 1 (3:0).

Югоизточна Трета Лига: Марица Пловдив – Асеновец 1 (2:0), Евроколеж – Борислав Първомай 1 (2:1), Раковски – Верея II X (0:0), Любимец – Загорец 2 (0:2), Ураган Бояджик – Димитровград X (1:1), Елхово – Розова долина 2 (0:2), Карнобат – Гигант Съединение 1 (2:0), Свиленград – Атлетик Куклен 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.