Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете в Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Арсенал – Хъл Сити 1 (2:0), Рединг – Уест Бромич Албион X (1:1), Уотфорд – Лийдс 1 (3:1), Борнемут – Евертън 2 (1:2).

Чемпиъншип: Кардиф – Брайтън X (1:1), Болтън – Куинс Парк Рейнджърс X (0:0), Брентфорд – Дарби 2 (1:2), Бърнли – Родъръм 1 (3:0), Фулъм – Чарлтън 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Улвс 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Бристол Сити X (1:1), Престън – Шефилд Уензди X (1:1).

Лига 1: Барнзли – Донкастър 1 (2:1), Брадфорд – Рочдейл 1 (2:1), Бери – Колчестър 1 (1:0), Честърфийлд – Крю 1 (2:0), Флийтууд Таун – Скънторп X (1:1), Милуол – Питърбро 1 (2:1), Олдъм – Джилингам 2 (0:1), Шефилд Юнайтед – Порт Вейл 1 (2:1), Суиндън – Блякпул 1 (2:1), Уолсол – Уигън X (0:0).

Лига 2: Екзитър – Нюпорт 1 (2:1), Барнет – Уимбълдън 2 (1:2), Бристол Роувърс – Моркамб 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Йорк 1 (2:0), Карлайл – Стивънидж 1 (1:0), Кроули Таун – Плимут 2 (1:3), Лутън – Хартлипул 1 (2:0), Мансфийлд – Дагенам & Редбирдж 1 (2:0), Нортхямптън – Уикъмб 1 (2:1), Нотс Каунти – Лейтън Ориент X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Акрингтън 1 (2:0), Йоувил – Портсмут 2 (0:3).

Нейшънал Лига: Олтринкам – Гизли 1 (1:0), Бароу – Брейнтрий X (1:1), Боръм Ууд – Торки 1 (2:0), Бромли – Уокинг X (1:1), Форест Грийн – Ийстлий 1 (2:0), Гейтсхед – Олдършот X (1:1), Халифакс – Гримзби 2 (0:2), Кидърминстър – Честър X (1:1), Линкълн Сити – Саутпорт 1 (2:1), Макълсфийлд – Дувър X (1:1), Транмиър – Челтнъм X (0:0), Уелинг – Рексъм 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Кьолн 1 (2:1), Байерн – Дармщад 1 (3:0), Херта Берлин – Волфсбург X (0:0), Хофенхайм – Майнц X (1:1), Инголщад – Вердер Бремен 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Хайденхайм 1 (1:0), Карлсруе – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Енерги Котбус 1 (2:1), Вердер Бремен Ам – Пройсен Мюнстер X (1:1), Фортуна Кьолн – Веен 1 (2:1), Халешер – Зоненхоф 1 (1:0), Ханза Рощок – Ерцгебирге Ауе X (1:1), Майнц Ам – Щутгарт Ам 1 (2:0), Оснабрюк – Магдебург 1 (2:1), Кемницер – Динамо Дрезден 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Волфсбург Ам 2 (0:2), Санкт Паули Ам – Люнебургер Ханза 1 (1:0).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Шьонберг 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Виктория Кьолн 2 (1:3), Оберхаузен – Шалке Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Инголщад Ам X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Верона – Киево 1 (2:1), Интер – Сампдория 1 (3:0).

Серия Б: Асколи Пикио – Комо 1 (2:1), Каляри – Пескара 1 (3:0), Ливорно – Чезена 1 (1:0), Модена – Бреша 1 (2:1), Новара – Тернана 1 (3:1), Про Верчели – Виртус Ентела 1 (2:1), Специя – Ланчано 1 (2:0), Виченца – Авелино 1 (2:1).

Лига Про, група А: Басано Виртус – Джана Ерминио 1 (2:0), Про Патрия – Лумецане 1 (2:0), Ренате – Реджана X (1:1), Алесандрия – Про Пиаченца 1 (3:0), Павия – Албинолефе 1 (3:0), Кремонезе – Порденоне X (1:1).

Лига Про, група Б: Савона – Л`Акуила X (1:1), Лукезе – Пистойезе 1 (2:0), Римини – Чита ди Понтедера X (1:1), Тутокуойо – Пиза 2 (1:2), Карарезе – Арецо 1 (2:1).

Лига Про, група С: Матера – Месина 1 (3:1), Лече – Фоджа X (1:1), Паджанезе – Лупа Кастели Романа 1 (2:0), Касертана – Козенца 1 (2:1), Юве Стабия – Мартина Франка 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Лас Палмас – Барселона 2 (0:3), Еспаньол – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Реал Бетис – Спортинг Хихон 1 (1:0), Селта Виго – Ейбар 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Албасете Баломпи – Мирандес 1 (2:1), Алкоркон – Атлетик Билбао Б 1 (3:0), Луго – Леганес X (1:1), Майорка – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Понферадина – Кордоба 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив X (1:1), Берое – Пирин Благоевград 1 (3:1).

Югоизточна В група: Свиленград – Загорец 2 (1:2), Спартак Пловдив – Розова долина 2 (0:2), Марица Пловдив – Сливен 1 (2:0), Борислав Първомай – Асеновец 2 (1:2), Несебър – Ураган Бояджик 1 (2:0), Раковски – Миньор Раднево X (1:1), Eвроколеж Пловдив – Гигант Съединение 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.