РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Трета Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_1″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Кристъл Палас 1 (3:0), Астън Вила – Манчестър Юнайтед 2 (0:2), Хъл Сити – Суонси X (1:1), Куинс Парк Рейнджърс – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Саутхямптън – Евертън 1 (1:0), Тотнъм – Бърнли 1 (3:0), Уест Хям – Лестър 1 (3:0).

Чемпиъншип: Дарби – Норич 1 (2:1), Блякбърн – Чарлтън 1 (2:0), Блякпул – Борнемут 2 (0:3), Кардиф – Брентфорд X (1:1), Фулъм – Шефилд Уензди 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Бирмингам 1 (2:1), Ипсуич – Мидълзбро X (1:1), Рединг – Уотфорд X (0:0), Уигън – Родъръм 1 (3:1), Уулвс – Брайтън 1 (1:0), Нотингам – Лийдс 1 (2:0).

Лига 1: Барнзли – Лейтън Ориент X (1:1), Брадфорд – Скънторп 1 (2:0), Ковънтри – Флийтууд Таун 1 (2:1), Кроули Таун – Порт Вейл X (1:1), Крю – Бристол Сити 2 (1:3), Джилингам – Честърфийлд 2 (1:2), Милтън Кийнс Донс – Олдъм 1 (2:0), Питърбро – Престън X (0:0), Рочдейл – Нотс Каунти 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Уолсол 1 (2:0), Суиндън – Донкастър 1 (3:1), Йоувил – Колчестър 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Уикъмб 2 (1:2), Уимбълдън – Мансфийлд 1 (2:1), Бери – Йорк 1 (1:0), Карлайл – Нортхямптън X (1:1), Челтнъм – Портсмут X (0:0), Хартлипул – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Лутън – Нюпорт 1 (2:1), Плимут – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Шросбъри – Моркамб 1 (3:0), Стивънидж – Екзитър X (0:0).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Макълсфийлд 2 (1:2), Олтринкам – Дувър Атлетик X (0:0), Барнет – Честър 1 (2:0), Брейнтрий – Торки X (1:1), Халифакс – Нънийтън 1 (3:0), Кидърминстър – Линкълн 1 (2:0), Телфорд – Ийстлий 2 (0:2), Уелинг – Олдършот X (1:1), Уокинг – Саутпорт 1 (3:0), Рексъм – Дартфорд 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1), Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0), Шалке – Хамбургер 1 (2:0), Щутгарт – Падерборн 1 (3:0), Вердер Бремен – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Волфсбург – Кьолн 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Нюрнберг – Гройтер Фюрт X (1:1), Санкт Паули – Аален 1 (2:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Кемницер 1 (3:1), Динамо Дрезден – Оснабрюк 1 (2:1), Дуисбург – Майнц Ам 1 (2:0), Енерги Котбус – Пройсен Мюнстер X (1:1), Фортуна Кьолн – Халешер X (1:1), Ханза Рощок – Холщайн Кил 2 (0:1), Щутгартер Кикерс – Зоненхоф 1 (3:0), Щутгарт Ам – Ерфурт X (0:0), Унтерхахинг – Ян Регенсбург 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Чезена 1 (3:0), Рома – Милан 1 (2:0).

Серия Б: Бари – Латина 1 (3:1), Катания – Бреша 1 (2:0), Виртус Ентела – Ливорно 2 (1:2), Фрозиноне – Читадела 1 (3:0), Модена – Трапани 1 (2:0), Перуджа – Пескара 1 (1:0), Про Верчели – Тернана 1 (2:1), Варезе – Кротоне X (1:1), Виченца – Специя 2 (0:1).

Лига Про, група А: Лумецане – Фералпи Сало X (1:1), Порденоне – Реал Виченца 2 (0:2), Про Патрия – Венеция 2 (0:1), Джана Ерминио – Судтирол X (1:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Спал 1 (2:0), Гросето – Л`Акуила 1 (1:0), Про Пиаченца – Губио 2 (1:2), Сантарканджело – Прато X (1:1), Карарезе – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Тутокуойо – Пиза 2 (1:2).

Лига Про, група C: Савоя – Касертана 2 (1:2), Фоджа – Барлета 1 (3:1), Мартина Франка – Паджанезе X (1:1), Аверса Нормана – Лупа Рома X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Кордоба 1 (3:0), Леванте – Реал Сосиедад X (1:1), Ейбар – Валенсия 2 (1:2), Райо Валекано – Еспаньол 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Алавес 1 (2:0), Понферадина – Майорка 1 (2:1), Мирандес – Сарагоса X (1:1), Тенерифе – Сабадел 1 (2:0), Нумансия – Луго 1 (1:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.