РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 111 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига и Купа на Германия, Серия А в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига, Трета Лига и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker]
[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Сток Сити – Манчестър Сити 2 (0:2), Бърнли – Ливърпул 2 (0:3), Суонси – Хъл Сити 1 (3:1), Тотнъм – Кристъл Палас 1 (3:0), Уотфорд – Челси 2 (1:3), Уест Бромич Албион – Евертън X (1:1), Лестър – Арсенал 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Лийдс 1 (3:1), Бирмингам – Улвс X (1:1), Блякбърн – Бъртън Албион 1 (2:1), Бристол Сити – Нюкясъл 2 (1:2), Фулъм – Кардиф 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Барнзли 1 (3:1), Нотингам – Уигън X (1:1), Куинс Парк Рейнджърс – Престън 1 (2:1), Рединг – Брайтън 2 (1:2), Родъръм – Брентфорд 2 (1:2), Дарби – Астън Вила 1 (2:1).

Лига 1: Болтън – Флийтууд Таун 1 (2:0), Брадфорд – Ковънтри 1 (3:1), Бери – Олдъм 1 (2:0), Милуол – Шефилд Юнайтед 1 (1:0), Нортхямптън – Уимбълдън 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Питърбро X (0:0), Рочдейл – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Скънторп – Джилингам 1 (2:1), Шросбъри – Честърфийлд X (1:1), Саутенд – Бристол Роувърс X (1:1), Суиндън – Порт Вейл 1 (1:0), Уолсол – Чарлтън X (0:0).

Лига 2: Акрингтън – Ексетър 1 (2:1), Блякпул – Уикъмб 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Карлайл X (1:1), Челтнъм – Донкастър 2 (1:2), Кроули Таун – Барнет X (0:0), Гримзби – Лейтън Ориент 1 (1:0), Хартлипул – Нотс Каунти 1 (1:0), Нюпорт – Крю X (1:1), Плимут – Мансфийлд 1 (2:1), Портсмут – Колчестър 1 (3:1), Стивънидж – Лутън 2 (1:2), Йоувил – Моркамб 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Честър 1 (2:1), Брейнтрий – Олдършот 1 (1:0), Бромли – Гейтсхед 2 (1:3), Дувър Атлетик – Бароу 1 (2:0), Форест Грийн – Йорк 1 (3:1), Линкълн Сити – Саутпорт 1 (2:0), Норт Фериби – Торки 2 (1:2), Солихъл Мурс – Гайзли 1 (2:0), Сътън – Макълсфийлд 1 (2:0), Транмиър – Мейдстън 1 (3:0), Уокинг – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Рексъм – Ийстлий X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Регионална Лига Север: Хамбургер II – Лупо-Мартини Волфсбург 1 (2:0), Олденбург – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (3:1), Люнебургер Ханза – Шварц-Вайс Реден 1 (2:1), Мепен – Хилдесхайм 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Зиген 1 (2:1), Бонер – Верл X (1:1), Оберхаузен – Шалке II 1 (2:1), Шпрокхьовел – Борусия Дортмунд II 2 (0:3), Вайденбрюк – Алемания Аахен 2 (1:2), Вуперталер – Рот-Вайс Ален 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Хофенхайм II X (1:1), Кобленц – Теутония Ватценборн-Щайнберг 1 (2:1), Кайзерслаутерн II – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Инголщад II 1 (3:1), Нюрнберг II – Вакер Бургхаузен 1 (1:0), Швайнфурт – Бухбах 1 (3:0), Оберфранкен Байройт – Байерн II 2 (0:2).

Купа на Германия: Бабелсберг – Фрайбург 2 (0:3), БФК Пройсен – Кьолн 2 (0:3), Дрохтерсен-Асел – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:3), Вилинген – Шалке 2 (0:3), Халешер – Кайзерслаутерн 2 (1:2), Рот-Вайс Есен – Арминия Билефелд 2 (0:1), Динамо Дрезден – РБ Лайпциг 2 (1:2), Виктория Кьолн – Нюрнберг 2 (1:3), Вюрцбургер Кикерс – Айнтрахт Брауншвайг X (1:1), Хомбург – Щутгарт 2 (0:3), Ханза Рощок – Фортуна Дюселдорф X (1:1), 1860 Мюнхен – Карлсруе 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Волфсбург 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Удинезе 1 (2:0), Ювентус – Фиорентина 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Барселона – Реал Бетис 1 (3:0), Гранада – Виляреал X (1:1), Севиля – Еспаньол 1 (3:1).

Ла Лига 2: Алкоркон – Уеска 1 (2:1), Елче – Райо Валекано 2 (1:2), Майорка – Реус Депортиу 1 (3:1), Кордоба – Тенерифе 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Пирин Благоевград – ЦСКА София 2 (0:2), Лудогорец – Монтана 1 (3:0).

Втора Лига: Банско – Ботев Гълъбово 2 (1:2), Левски Карлово – Ботев Враца 2 (0:2), Оборище – Етър X (1:1), Септември София – Поморие 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Спартак Варна 2 (0:2), Черноморец Балчик – Добруджа X (1:1), Интер Добрич – Кубрат 1 (2:1), Септември Тервел – Доростол 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Елхово – Свиленград 1 (2:1), Миньор Раднево – Атлетик Куклен X (1:1), Ураган Бояджик – Гигант Съединение 2 (1:2), Раковски – Арда Кърджали 1 (2:0), Евроколеж Пловдив – Димитровград 1 (2:0), Марица Пловдив – Загорец 1 (2:1), Борислав Първомай – Верея II 1 (1:0).

Купа на България, квалификации: Кошарица – Черноморец Бургас 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.