Прогнози за събота, 2 септември 2017 година

0
49

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 102 мача от Световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=”tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_6″]България[/handle]
[handle to=”tab_7″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Зона Африка: Замбия – Алжир X (1:1), Габон – Кот д`Ивоар 2 (0:2), Сенегал – Буркина Фасо 1 (3:0).

Зона Европа: Албания – Лихтенщайн 1 (3:0), Финландия – Исландия X (1:1), Грузия – Ейре 2 (1:2), Сърбия – Молдова 1 (3:0), Хърватия – Косово 1 (4:0), Израел – Македония 1 (2:1), Испания – Италия X (0:0), Украйна – Турция X (0:0), Уелс – Австрия 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Лига 1: Брадфорд – Бристол Роувърс 2 (0:2), Блякпул – Уимбълдън 2 (0:1), Бери – Скънторп 1 (2:0), Донкастър – Питърбро X (0:0), Джилингам – Шрюсбъри 2 (1:3), Милтън Кийнс Донс – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Олдъм – Чарлтън 2 (2:3), Саутенд – Рочдейл X (0:0), Уолсол – Плимут X (0:0).

Лига 2: Кеймбридж Юнайтед – Кочестър 2 (1:2), Карлайл – Мансфийлд 2 (0:3), Челтнъм – Стивънидж X (1:1), Честърфийлд – Ковънтри X (1:1), Кроули Таун – Йоувил 1 (2:1), Ексетър – Нюпорт X (1:1), Гримзби Таун – Крю 2 (0:2), Линкълн Сити – Лутън 2 (0:2), Моркамб – Акрингтън 1 (2:0), Порт Вейл – Нотс Каунти 1 (2:1), Суиндън – Барнет 2 (1:2), Уикъмб – Форест Грийн 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Солихъл Мурс 1 (3:1), Бароу – Боръм Ууд 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Гейтсхед 1 (2:0), Ебсфлийт – Ийстлий 2 (0:1), Халифакс – Файлд 1 (2:1), Хартлипул – Мейдстън 2 (0:1), Лейтън Ориент – Гайзли X (1:1), Макълсфийлд – Уокинг 2 (0:1), Сътън – Мейдънхед 2 (1:2), Торки – Честър 2 (0:2), Рексъм – Бромли 1 (2:0), Транмиър – Дувър 2 (0:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Регионална Лига Север: Хановер II – Йедело 2 (0:2), Еутин – Любек 2 (0:1), Реден – Вайше Фленсбург 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Оберхаузен 1 (1:0), Рьодингхаузен – Фортуна Дюселдорф II 1 (1:0), Виктория Кьолн – Ерндтебрюк 1 (3:0), Ватеншайд – ФК Кьолн II 2 (1:2), Вегберг-Беек – Бонер X (1:1), Вестфалия Ринерн – Юрдинген 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Кикерс Офенбах 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Валдхоф Майнхайм 2 (1:3), Хесен Касел – Щайнбах 2 (0:2), Рьохлинг Вьолклинген – Шот Майнц 1 (2:1), Ворматия Вьормс – Щадталендорф 2 (1:2), Щутгартер Кикерс – Щутгарт II 2 (0:1).

Регионална Лига Байерн: Илертисен – Зелингенпортен 1 (1:0), Шалдинг-Хайнинг – Гархинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Серия Б: Бреша – Палермо 1 (2:1).

Серия C, група А: Джана Ерминио – Арецо 1 (2:0).

Серия C, група C: Акрагас – Ренде 1 (2:1), Фонди – Монополи 2 (1:3), Сикула Леонцио – Матера X (1:1), Касертана – Катания 1 (2:1), Реджина – Катандзаро 2 (0:2), Бишелие – Виртус Франкавила 2 (0:2), Козенца – Паджанезе 1 (2:0), Лече – Трапани 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Ла Лига 2: Луго – Кадис 1 (1:0), Нумансия – Алмерия 2 (0:1), Химнастик де Тарагона – Спортинг Хихон 1 (1:0), Ла Хоя Лорка – Райо Валекано 2 (0:2), Осасуна – Уеска 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_6″]Североизточна Трета Лига: Добруджа – Септември Тервел 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Ботев Ихтиман – Миньор Перник 2 (0:2), Чавдар Етрополе – Хебър 2 (0:3), Пирин Разлог – Балкан Ботевград 1 (1:0), Германея – Банско 2 (1:3), Елин Пелин – Сливнишки герой 2 (0:1), Вихрен – Марек X (1:1), Беласица – Септември Симитли 1 (2:1), Свобода Пещера – Пирин Гоце Делчев X (1:1), ЦСКА 1948 – Рилски спортист 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Верея II 2 (1:2), Свиленград – Борислав Първомай 2 (1:2), Миньор Раднево – Карнобат X (1:1), Загорец – Арда X (1:1), Сокол Марково – Евроколеж 1 (2:1), Атлетик Куклен – Димитровград 1 (2:0), Розова долина – Гигант Съединение 1 (3:1).[/tab]
[tab name=”tab_7″]Клубни отбори: Дуисбург – Спелдорф 1 (2:0), Спарта Ротердам – Мепен 1 (2:0), Аталанта – Алесандрия 1 (3:0), Истра – Удинезе 2 (1:3), Септември София – Локомотив София X (1:1), ЦСКА-София – Марица Пловдив 1 (3:0), Славия – Царско село 1 (2:1), Витоша Бистрица – Локомотив Горна Оряховица 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар