Прогнози за събота, 2 ноември 2013 година

0
65

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Вече напълно безплатно без нужда да се изпращат SMS за достъп до прогнозите!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Челси 2 (0:2), Фулъм – Манчестър Юнайтед 2 (1:3), Хъл Сити – Съндърланд 1 (2:1), Манчестър Сити – Норич 1 (2:0), Сток Сити – Саутхямптън 2 (0:1), Уест Бромич Албион – Кристъл Палас 1 (3:1), Уест Хям – Астън Вила 1 (2:1), Арсенал – Ливърпул 1 (2:1).

Чемпиъншип: Уотфорд – Лестър 1 (1:0), Бирмингам – Чарлтън 1 (2:1), Блякбърн – Мидълзбро 1 (1:0), Борнемут – Болтън X (1:1), Донкастър – Брайтън 2 (1:2), Лийдс – Йоувил 1 (2:0), Милуол – Бърнли 2 (1:2), Нотингам – Блякпул 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Дарби 1 (2:0), Шефилд Уензди – Рединг X (1:1), Уигън – Хъдърсфийлд 1 (3:1).

Лига 1: Бристол Сити – Олдъм 1 (2:1), Ковънтри – Нотс Каунти 1 (3:1), Кроули – Брентфорд X (0:0), Крю – Брадфорд 2 (1:2), Джилингам – Карлайл 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Уолсол 1 (2:0), Питърбро – Лейтън Ориент 1 (2:1), Престън – Транмиър 1 (3:0), Родъръм – Колчестър 1 (2:0), Шросбъри – Шефилд Юнайтед X (1:1), Суиндън – Порт Вейл 1 (2:0), Уулвс – Стивънидж 1 (3:1).

Лига 2: Акрингтън – Уикъмб X (1:1), Бъртън Албион – Моркамб 1 (2:0), Бери – Торки 1 (2:0), Челтнъм – Йорк 1 (2:1), Честърфийлд – Скънторп 1 (3:1), Флийтууд – Нюпорт 1 (2:0), Хартлипул – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Бристол Роувърс 1 (2:0), Плимут – Нортхямптън 1 (1:0), Портсмут – Екзитър 1 (2:0), Рочдейл – Уимбълдън 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Халифакс X (1:1), Барнет – Кидърмиснтър X (0:0), Честър – Олдършот 2 (1:2), Форест Грийн – Дартфорд 1 (3:1), Гейтсхед – Лутън 2 (0:1), Хайд – Нънийтън 2 (0:2), Макълсфийлд – Рексъм X (1:1), Саутпорт – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:2), Тамуърт – Брейнтрий X (1:1), Уелинг – Линкълн 1 (1:0), Уокинг – Гримзби 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Байер Леверкузен 2 (0:2), Хамбургер – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:1), Херта Берлин – Шалке 1 (1:0), Хофенхайм – Байерн 2 (0:3), Нюрнберг – Фрайбург 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Гройтер Фюрт 2 (1:2), Кайзерслаутерн – Санкт Паули 1 (2:0).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Дармщад 2 (0;2), Дуисбург – Щутгартер Кикерс 1 (2:0), Елверсберг – Унтерхахинг X (1:1), Ерфурт – Кемницер 1 (2:1), Халешер – Саарбрюкен 1 (2:0), Холщайн Кил – Хайденхайм X (1:1), РБ Лайпциг – Борусия Дортмунд Ам 1 (3:1), Веен – Ян Регенсбург 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Виктория Хамбург – Санкт Паули Ам 2 (1:2), Вердер Бремен Ам – Хамбургер Ам 1 (2:0), Вайше – Госларер X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Берлинер Анкараспор 2 (0:2).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Оберхаузен X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Липщад 1 (3:0), Бохум Ам – Верл X (1:1), Зиген – Фортуна Кьолн 2 (1:2), Виктория Кьолн – Шалке Ам 1 (1:0), Байер Леверкузен Ам – Велберт 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Франкфурт Ам – Кайзерслаутерн Ам 2 (1:2), Хомбург – Некарелц 1 (2:1), Майнц Ам – Пфюлендорф 1 (3:0), Валдхоф Майнхайм – Хофенхайм Ам 1 (1:0), Улм – Ворматия Вьормс X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Гройтер Фюрт Ам 2 (1:2), Байерн Хоф – Шалдинг 1 (1:0), Байерн Ам – Вюрцбургер Кикерс 1 (3:0), Бухбах – Инголщад Ам 1 (2:1), Илертисен – Аугсбург Ам 1 (2:0), Рейн ам Лех – Хаймщетен X (1:1), Зелингенпортен – 1860 Розенхайм X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Парма – Ювентус 2 (0:2), Милан – Фиорентина 1 (2:1), Наполи – Катания 1 (3:0).

Серия Б: Сиена – Читадела 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Осасуна 1 (3:1), Алмерия – Валядолид 1 (2:1), Райо Валекано – Реал Мадрид 2 (0:3), Севиля – Селта Виго 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Ейбар – Реал Сарагоса X (1:1), Нумансия – Барселона Б 1 (2:0), Майорка – Луго 1 (2:0), Хирона – Еркулес Аликанте 1 (2:1), Лас Палмас – Алкоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Литекс X (1:1), Лудогорец – Славия 1 (3:0).

Б група: Банско – Раковски 1 (2:0), Ботев Враца – Хасково 2 (1:2), Монтана – Дунав 1 (2:0), Спартак Варна – Марек 2 (1:2), Ботев Гълъбово – Витоша Бистрица X (1:1), Добруджа – Калиакра 1 (2:1), Академик Свищов – Пирин Разлог X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.