РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Лестър – Нюкясъл 1 (2:0), Астън Вила – Евертън X (1:1), Ливърпул – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:0), Съндърланд – Саутхямптън 2 (1:2), Суонси – Сток Сити 1 (2:1), Уест Хям – Бърнли 1 (1:0), Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албион 1 (3:0).

Чемпиъншип: Блякбърн – Ипсуич 2 (1:2), Блякпул – Хъдърсфийлд 2 (1:3), Болтън – Бирмингам 1 (2:1), Брентфорд – Уигън 1 (3:0), Чарлтън – Борнемут 2 (0:2), Дарби – Рединг 1 (3:1), Лийдс – Родъръм X (1:1), Мидълзбро – Брайтън 1 (2:0), Норич – Фулъм 1 (3:0), Нотингам – Кардиф 1 (2:1), Уотфорд – Шефилд Уензди 1 (3:0), Уулвс – Милуол 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Мансфийлд X (1:1), Уимбълдън – Челтнъм 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Бъртън 2 (1:3), Карлайл – Хартлипул X (1:1), Екзитър – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Лутън – Стивънидж 1 (1:0), Моркаб – Саутенд 2 (1:3), Нюпорт – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Нортхямптън – Уикъмб X (1:1), Портсмут – Йорк 1 (1:0), Шросбъри – Плимут 1 (2:0), Транмиър – Бери 2 (0:3).

Конфърънс Север, плейофи: Бостън – Чорли 1 (2:1), Филде – Гизли 1 (3:1).

Конфърънс Юг, плейофи: Бейзингсток – Уайтхоук 1 (2:1), Боръм Ууд – Хавант & Уотърлувил 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Кьолн 1 (2:1), Фрайбург – Падерборн 1 (2:0), Хофенхайм – Борусия Дортмунд 2 (1:2), Шалке – Щутгарт 1 (2:0), Вердер Бремен – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Волфсбург – Хановер 1 (3:0), Байер Леверкузен – Байерн 1 (2:1).

Втори Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – ФСВ Франкфурт 1 (3:1), Дармщад – Кайзерслаутерн 2 (1:2).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Холщайн Кил 1 (2:0), Кемницер – Веен 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Ерфурт 1 (2:1), Халешер – Ян Регенсбург 1 (3:1), Майнц Ам – Зоненхоф 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Динамо Дрезден 1 (3:1), Унтерхахинг – Енерги Котбус X (1:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург – Вердер Бремен Ам X (1:1), Любек – Хановер Ам 1 (1:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Бабелсберг 1 (2:1), Берлинер Анкараспор – Динамо Берлин X (1:1), Херта Берлин Ам – Нордхаузен X (0:0).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Шалке Ам 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф Ам – Ватеншайд 1 (2:1), Кьолн Ам – Зиген 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Верл 1 (2:0), РВ Есен – Хенеф 1 (3:0), Юрдинген – Край 1 (2:1), Вайденбрюк – Рьодингхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Фрайбург Ам 2 (1:3), Елверсберг – Астория Валдорф 1 (3:0), Кайзерслаутерн Ам – Кикерс Офенбах X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Пирмасенс 1 (2:0), Саарбрюкен – Хесен Касел 1 (3:0), Цвайбрюкен – Хомбург 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхаузен – Зелингенпортен 1 (3:1), Хаймщетен – Илертисен 2 (1:2), Нюрнберг Ам – Гархинг 1 (2:0), Шалдинг – Гройтер Фюрт Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Ювентус 2 (1:2), Сасуоло – Палермо X (0:0).

Серия B: Бари – Читадела 1 (2:0), Катания – Ливорно 1 (3:1), Фрозиноне – Болоня X (1:1), Ланчано – Тернана 1 (2:1), Перуджа – Трапани 1 (3:1), Про Верчели – Кротоне 1 (1:0), Специя – Бреша 1 (2:0), Варезе – Латина 2 (1:2), Виченца – Ентела 1 (2:0).

Лига Про, група B: Асколи – Анкона 1 (3:0), Губио – Про Пиаченца 1 (2:1), Л`Акуила – Гросето 1 (2:0), Лукезе – Реджана 2 (0:2), Пиза – Тутокуойо 1 (3:0), Чита ди Понтедера – Карарезе X (1:1), Прато – Сантарканджело 1 (2:1), Сан Марино – Форли X (1:1), Савона – Терамо 2 (0:2), Спал – Пистойезе 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Кордоба – Барселона 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Атлетик Билбао 1 (3:0), Севиля – Реал Мадрид 2 (1:2), Депортиво Ла Коруня – Виляреал 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Расинг Сантандер 1 (2:0), Нумансия – Алавес 1 (2:1), Бетис – Лагостера 1 (3:0), Хирона – Осасуна 1 (2:0), Лас Палмас – Сабадел 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Марек – Черно море 2 (1:2), Локомотив Пловдив – Славия X (1:1).

Б група: Черноморец Бургас – Банско 2 (1:2), Пирин Благоевград – Ботев Враца 1 (3:0), Локомотив Мездра – Септември Симитли X (1:1), Пирин Разлог – Монтана 2 (1:2), Ботев Гълъбово – Бургас 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.