Прогнози за събота, 2 февруари 2013 година

0
71

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1 и 2, Блу Скуеър в Англия, Първа, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Куинс Парк Рейнджърс – Норич 1 (2:1), Арсенал – Сток 1 (2:0), Еевртън – Астън Вила 1 (2:0), Нюкясъл – Челси 2 (1:2), Рединг – Съндърланд X (1:1), Уест Хям – Суонси 1 (2:1), Уигън – Саутхямптън 1 (2:1), Фулъм – Манчестър Юнайтед 2 (0:2).

Чемпиъншип: Бирмингам – Нотингам X (1:1), Блякбърн – Бристол Сити 1 (2:0), Блякпул – Барнзли 1 (3:1), Кристъл Палас – Чарлтън 1 (3:1), Дарби – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Ипсуич – Мидълзбро X (1:1), Лийдс – Кардиф 2 (1:2), Милуол – Хъл X (1:1), Питърбро – Бърнли X (1:1), Шефилд Уензди – Брайтън X (0:0), Уотфорд – Болтън 1 (2:1).

Лига 1: Бери – Донкастър X (1:1), Крю – Скънторп 1 (2:1), Хартлипул – Нотс Каунти 2 (1:2), Милтън Кийнс Донс – Борнемут 1 (2:1), Портсмут – Колчестър 2 (0:1), Престън – Шросбъри 1 (2:0), Стивънидж – Лейтън Ориент 1 (2:1), Транмиър – Карлайл 1 (2:0), Уолсол – Олдъм 1 (1:0), Йоувил – Брентфорд X (1:1), Кроули – Суиндън 2 (1:2).

Лига 2: Уимбълдън – Бъртън X (1:1), Челтнъм – Торки 1 (2:0), Екзитър – Алдършот 1 (2:1), Флийтууд – Брадфорд X (1:1), Плимут – Дагенам & Редбридж 1 (1:0), Порт Вейл – Акрингтън 1 (3:0), Рочдейл – Честърфийлд X (1:1), Родъръм – Нортхямптън 1 (2:0), Саутенд – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Йорк – Моркамб 1 (2:1).

Блу Скуеър – Премиър: Бароу – Лутън 2 (0:2), Брейнтрий – Линкълн 1 (1:0), Форест Грийн – Рексъм 1 (2:0), Гримзби – Алфритън 1 (3:1), Херефорд – Саутпорт 1 (2:0), Мансфийлд – Дартфорд 1 (3:1), Стокпорт – Нънийтън 1 (2:1), Тамуърт – Гейтсхед X (1:1), Телфорд – Кембридж Юнайтед 2 (1:2), Уокинг – Хайд 1 (2:1), Нюпорт – Кидърминстър 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Щутгарт 2 (1:2), Хофенхайм – Фрайбург X (1:1), Майнц – Байерн 2 (0:3), Шалке – Гройтер Фюрт 1 (3:0), Волфсбург – Аугсбург 1 (2:0), Хамбургер – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Кьолн – Ерцгебирге Ауе 1 (3:1), Падерборн – Айнтрахт Брауншвайг 2 (1:2).

Трета Лига: Бабелсберг – Хайденхайм X (1:1), Кемницер – Ханза Рощок 1 (2:0), Дармщад – Вакер Бургхаузен X (1:1), Ерфурт – Оснабрюк 2 (1:2), Карлсруе – Арминия Билефелд 1 (2:0), Кикерс Офенбах – Алемания Аахен X (1:1), Пройсен Мюнстер – Веен 1 (2:0), Щутгартер Кикерс – Щутгарт Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Мепен 1 (3:1).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Хюлс 1 (3:1), Бохум Ам – Фортуна Кьолн 2 (0:2), Дусбург Ам – Байер Леверкузен Ам X (1:1), Виктория Кьолн – Край 1 (3:0), Вайденбрюк – Шалке Ам 2 (1:2), Вуперталер – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Сампдория 1 (1:0), Наполи – Катания 1 (3:1).

Серия Б: Бреша – Специя 1 (2:1), Читадела – Кротоне 1 (2:0), Гросето – Падова X (1:1), Ливорно – Про Верчели 1 (2:0), Новара – Чезена 1 (2:0), Сасуоло – Емполи 1 (3:1), Тернана – Бари X (1:1), Варезе – Модена 1 (2:1), Виченца – Юве Стабия X (0:0).

Лига Про 1Б: Есперия Вияреджо – Карарезе 2 (1:2).

Лига Про 2А: Кастилионе – Про Патрия X (1:1).

Лига Про 2Б: Аверса Нормана – Мартина Франка 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Осасуна – Селта Виго 1 (2:1), Хетафе – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Еспаньол – Леванте 1 (2:1), Гранада – Реал Мадрид 2 (0:3).

Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Расинг Сантандер 1 (2:0), Депортиво Гуадалахара – Виляреал 2 (1:2), Сабадел – Барселона Б X (1:1), Лас Палмас – Елче X (1:1), Еркулес Аликанте – Алкоркон X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: Хесен Касел – Карл Цайс Йена X (1:1), РБ Лайпциг – Бухбах 1 (2:1), Литекс – Карпати 1 (2:1), Славия – Нефтохимик 1 (2:0), Улм – Меминген X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.