РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 114 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Нейшънал Лига, Чектарейд Трофи и Купа на Англия, Първа Лига, Втора Лига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трерта Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Челси – Нюкасъл 1 (2:0), Брайтън – Ливърпул 2 (1:5), Евертън – Хъдърсфийлд 2 (0:1), Лестър – Бърнли 1 (2:0), Сток Сити – Суонси 2 (0:2), Уотфорд – Тотнъм 2 (0:1), Уест Бромич Албион – Кристъл Палас 2 (1:2), Арсенал – Манчестър Юнайтед 2 (1:3).

Чемпиъншип: Болтън – Барнзли X (0:0), Брентфорд – Фулъм 1 (2:0), Дарби – Бъртън Албион 1 (2:1), Ипсуич – Нотингам 1 (1:0), Милуол – Шефилд Юнайтед 1 (2:0), Престън – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Шефилд Уензди – Хъл Сити 2 (1:2), Съндърланд – Рединг 2 (0:1), Бристол Сити – Мидълзбро 1 (1:0).

Лига 1: Бристол Роувърс – Родъръм 1 (2:1), Саутенд – Олдъм 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Бромли – Дувър 2 (0:1), Халифакс – Бароу X (0:0), Хартлипул – Макълсфийлд 1 (1:0), Солихъл Мурс – Лейтън Ориент 2 (1:3), Сътън – Ийстлий 1 (2:0), Торки – Алдършот 1 (2:0), Рексъм – Мейдънхед 1 (2:0).

Купа на Англия: Нотс Каунти – Оксфорд Сити 1 (2:0), Брадфорд – Плимут X (1:1), Флийтууд Таун – Херефорд 1 (2:0), Форест Грийн – Ексетър X (1:1), Джилингам – Карлайл 2 (0:2), Милтън Кийнс Донс – Мейдстън 1 (4:1), Порт Вейл – Йоувил X (1:1), Шрюсбъри – Моркамб 1 (2:0), Стивънидж – Суиндън 1 (2:0).

Чекатрейд Трофи: Портсмут – Нортхямптън 1 (2:1), Уолсол – Бери 1 (1:0).

Германия

Първа Бундеслига: Майнц – Аугсбург X (0:0), Байер Леверкузен – Борусия Дортмунд 1 (1:0), Байерн – Хановер 1 (4:1), Хофенхайм – РБ Лайпциг 2 (0:1), Вердер Бремен – Щутгарт 2 (0:2), Шалке – ФК Кьолн 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Гройтер Фюрт 2 (1:2), Холщайн Кил – Фортуна Дюселдорф 1 (3:1), Нюрнберг – Зандхаузен X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Магдебург 1 (2:1), Ерфурт – Мепен 2 (0:2), Фортуна Кьолн – Цвикау 1 (2:1), Карлсруе – Аален 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Веен – Падерборн X (1:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Борусия Хилдесхайм 1 (5:1), Еутин – Йедело X (1:1), Реден – Любек 2 (1:3).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Виктория Берлин 2 (0:1), Будиса Бауцен – Алтглинике 2 (0:1), Динамо Берлин – Юнион Фюрстенвалде 1 (3:0), Херта Берлин II – Локомотив Лайпциг 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Верл 2 (0:1), Борусия Дортмунд II – Вегберг-Беек 1 (4:0), Фортуна Дюселдорф II – Ватеншайд 2 (1:2), Вайденбрюк – Кьолн II 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Улм 1 (2:1), Валдхоф Майнхайм – Рьохлинг Вьолклинген 1 (5:1), Саарбрюкен – Елверсберг X (0:0), Шот Майнц – Шайнбах 2 (0:2), Айнтрахт Щадталендорф – Фрайбург II 2 (0:3), Щутгарт II – Хесен Хасел 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Айхщат X (1:1), Гройтер Фюрт II – Байройт 1 (1:0), Гархинг – Меминген 1 (1:0), Илертисен – Розенхайм X (0:0), Инголщад II – Вакер Бургхаузен 1 (2:0), Пипинсрид – Нюрнберг II 1 (2:1), Зелингенпортен – Бухбах X (1:1).

Италия

Серия A: Торино – Аталанта 1 (2:0).

Серия B: Бреша – Салернитана 2 (1:2), Кремонезе – Специя 2 (1:2), Фоджа – Читадела 1 (1:0), Фрозиноне – Чезена 1 (3:1), Новара – Емполи 1 (2:1), Парма – Про Верчели 1 (2:0), Пескара – Тернана 2 (0:1), Палермо – Венеция 2 (1:2).

Серия C, група B: Ренате – Сантарканджело 1 (1:0), Фано – Триестина 2 (0:1), Ферлапи Сало – Судтирол 1 (2:1), Губио – Басано Виртус 2 (1:2), Самбенедетезе – Порденоне X (0:0), Виченца – Равена 1 (2:0), Реджана – Албинолефе 2 (0:1).

Испания

Ла Лига: Барселона – Селта Виго 1 (4:1), Атлетико Мадрид – Реал Сосиедад 1 (4:0), Севиля – Депортиво Ла Коруня X (1:1), Атлтик Билбао – Реал Мадрид 2 (1:4).

Ла Лига 2: Уеска – Кордоба 1 (2:1), Райо Валекано – Гранада 2 (0:1), Реус Депортиу – Барселона Б 1 (2:0), Ла Хоя Лорка – Реал Овиедо X (1:1).

България

Първа Лига: Черно море – Ботев Пловдив 2 (0:2), Левски – Пирин Благоевград 1 (4:0).

Втора Лига: Ботев Враца – Локомотив София X (1:1), Оборище – Марица Пловдив 1 (2:1), Лудогорец II – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Ботев Гълъбово – Черноморец Балчик 2 (1:2), Царско село – Поморие 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Литекс 1 (1:0), Созопол – Несебър 2 (1:2).

Североизточна Трета Лига: Калиакра – Бенковски Бяла 1 (3:0), Хитрино – Спартак Варна 1 (2:0), Светкавица Търговище – Добруджа 2 (0:2), Ботев Нови пазар – Локомотив Русе 2 (1:2), Септември Тервел – Кубрат 1 (2:1).

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.