РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 133 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Арсенал X (1:1), Кристъл Палас – Манчестър Сити 2 (0:3), Евертън – Суонси 1 (3:0), Саутхямптън – Ливърпул 2 (1:2), Сток Сити – Борнемут 1 (2:1), Съндърланд – Хъл Сити 1 (1:0), Уотфорд – Лестър X (1:1), Тотнъм – Уест Хям 1 (2:0).

Чемпиъншип: Барнзли – Уигън X (0:0), Бирмингам – Бристол Сити 1 (1:0), Блякбърн – Брентфорд X (1:1), Кардиф – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Дарби – Родъръм 1 (3:0), Фулъм – Шефилд Уензди 1 (2:1), Престън – Улвс 1 (1:0), Куинс Парк Рейнджърс – Норич 2 (0:1), Рединг – Бъртън Албион 1 (2:1), Ипсуич – Нотингам 1 (2:1).

Лига 1: Уимбълдън – Бери 1 (2:0), Болтън – Милуол 1 (2:1), Бристол Роувърс – Милтън Кийнс Донс 1 (1:0), Чарлтън – Порт Вейл 1 (3:1), Флийтууд Таун – Честърфийлд 1 (2:0), Нортхямптън – Питърбро X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Ковънтри 1 (2:1), Рочдейл – Суиндън 1 (2:0), Скънторп – Олдъм 1 (3:1), Шефилд Юнайтед – Шрусбъри 1 (3:0), Саутенд – Брадфорд 2 (1:2), Уолсол – Джилингам 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Стивънидж 1 (2:0), Барнет – Крю X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Уикъмб X (1:1), Карлайл – Ексетър 1 (2:0), Челтнъм – Портсмут 2 (1:3), Донкастър – Хартлипул 1 (2:0), Лейтън Ориент – Блякпул X (1:1), Мансфийлд – Кроули Таун 1 (3:1), Моркамб – Лутън 2 (1:3), Нотс Каунти – Нюпорт 1 (2:1), Плимут – Гримзби 1 (2:0), Йоувил – Колчестър X (0:0).

Нейшънал Лига: Форест Грийн – Линкълн Сити 1 (2:0), Олдършот – Макълсфийлд X (1:1), Бароу – Солихъл Мурс 1 (3:1), Боръм Ууд – Саутпорт 1 (3:0), Брейнтрий – Транмиър 2 (0:2), Честър – Бромли 1 (2:0), Дувър – Гайзли 1 (2:0), Гейтсхед – Ийстли X (1:1), Мейдстън – Уокинг 1 (1:0), Норт Ферибай – Сътън 2 (0:2), Торки – Рексъм X (0:0), Йорк – Дагенам & Редбридж 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Фрайбург 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – ФК Кьолн 1 (2:1), Дармщад – Инголщад X (1:1), Аугсбург – Херта Берлин X (0:0), Волфсбург – Шалке X (1:1), Борусия Дортмунд – Байерн 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Ерцгебирге Ауе 1 (3:1), Карлсруе – Зандхаузен 1 (2:1).

Трета Лига: Кемницер – Холщайн Кил 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Дуисбург X (1:1), Халешер – Майнц II 1 (3:1), Ханза Рощок – Вердер Бремен II 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Падерборн 1 (2:1), Ян Регенсбург – Веен Висбаден 1 (1:0), Зоненхоф Гросаспах – Магдебург 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Любек – Реден 1 (3:1), Мепен – Лупо-Мартини Волфсбург 1 (3:0).

Регионална Лига Североизток: Шьонберг – Будиса Бауцен X (0:0), Енерги Котбус – Бабелсберг 1 (3:1).

Регионална Лига Запад: ФК Кьолн II – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Рьодингхаузен – Ален 1 (3:1), Шалке II – РВ Есен 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Хофенхайм II – Валдхоф Майнхайм X (1:1), Саарбрюкен – Кобленц 1 (3:0), Щутгартер Кикерс – Елверсберг 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Щутгарт II 1 (1:0).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Оберфранкен Байройт X (1:1), Байерн Хоф – Нюрнберг II 2 (1:3), Гройтер Фюрт II – Унтерхахинг 2 (0:3), Меминген – Инголщад II X (1:1), Розенхайм – 1860 Мюнхен II 2 (1:2), Швайнфурт – Илертисен 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Каляри 1 (3:1), Удинезе – Наполи 2 (0:2), Ювентус – Пескара 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Пиза 1 (2:1), Бари – Карпи 1 (1:0), Беневенто – Бреша 1 (2:0), Латина – Салернитана X (1:1), Про Верчели – Виченца 1 (2:1), Специя – Чезена 1 (2:1), Тернана – Виртус Ентела 2 (0:1).

Лига Про, група Б: Лумецане – Самбенедетезе X (1:1), Судтирол – Сантарканджело 1 (1:0), Фано – Губио X (0:0), Форли – Мантова 1 (1:0), Парма – Падова 1 (2:1), Реджана – Албинолефе 1 (3:1), Басано Виртус – Макератезе 1 (3:0), Фералпи Сало – Венеция 2 (0:1), Терамо – Анкона 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Депортиво Ла Коруня – Севиля 2 (1:2), Барселона – Малага 1 (4:0), Ейбар – Селта Виго 1 (2:1), Атлетико Мадрид – Реал Мадрид X (1:1).

Ла Лига 2: Нумансия – Валядолид 1 (2:1), Майорка – Севиля Б 1 (3:1), Реал Овиедо – Леванте X (1:1), Хирона – Луго 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Верея – Дунав Русе 2 (1:2), Славия – ЦСКА София 2 (0:2), Лудогорец – Берое 1 (2:0).

Втора Лига: Спартак Плевен – Левски Карлово 1 (2:0), Септември София – Банско 1 (3:0), Поморие – Несебър 2 (1:2), Етър – Созопол X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Доростол X (0:0), Септември Тервел – Ботев Нови пазар 1 (1:0), Черноморец Балчик – Калиакра X (1:1), Светкавица Търговище – Спартак Варна 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Ювентус Малчика – Литекс 2 (0:3).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Марица Пловдив 2 (1:2), Борислав Първомай – Евроколеж 1 (2:0), Загорец – Любимец 1 (3:0), Димитровград – Ураган Бояджик 1 (2:1), Арда – Миньор Раднево 1 (2:0), Розова долина – Елхово 1 (3:0), Гигант Съединение – Карнобат 2 (1:3), Атлетик Куклен – Свиленград X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.