Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Нейшънал Лига и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Арсенал X (1:1), Челси – Уест Хям 1 (3:1), Кристъл Палас – Лестър 2 (1:2), Уотфорд – Сток Сити 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Норич 1 (1:0), Суонси – Астън Вила 1 (3:0).

Чемпиъншип: Дарби – Нотингам 1 (3:0), Бирмингам – Фулъм 1 (2:1), Брентфорд – Блякбърн X (1:1), Бристол Сити – Болтън 1 (2:0), Бърнли – Улвс 1 (3:0), Ипсуич – Родъръм 1 (2:0), Лийдс – Хъдърсфийлд X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Брайтън 2 (1:2), Престън – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Рединг – Кардиф 1 (1:0), Шефилд Уензди – Чарлтън 1 (3:0).

Лига 1: Бери – Шросбъри X (1:1), Ковънтри – Суиндън 1 (2:0), Крю – Блякпул 2 (0:1), Донкастър – Питърбро X (0:0), Флийтууд Таун – Барнзли 2 (0:1), Милуол – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Олдъм – Рочдейл X (1:1), Порт Вейл – Бъртън 2 (1:2), Скънторп – Честърфийлд 1 (3:1), Саутенд – Джилингам X (1:1), Уолсол – Колчестър 1 (2:0), Уигън – Брадфорд 1 (2:0).

Лига 2: Нюпорт – Бристол Роувърс 2 (1:2), Уимбълдън – Йорк 1 (3:0), Барнет – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Кеймбридж Юнайтед – Йовуил 1 (2:1), Карлайл – Уикъмб X (1:1), Кроули Таун – Хартлипул X (0:0), Дагенам & Редбридж – Акрингтън 2 (0:2), Лейтън Ориент – Моркамб 1 (2:0), Мансфийлд – Портсмут 2 (1:2), Нотс Каунти – Екзитър X (1:1), Плимут – Лутън 1 (2:1), Стивънидж – Нортхямптън 2 (0:2).

Нейшънал Лига: Рексъм – Честър 1 (3:1), Олтринкам – Олдършот X (1:1), Бароу – Бромли 1 (1:0), Боръм Ууд – Макълсфийлд X (1:1), Брейнтрий – Челтнъм 2 (1:2), Гизли – Дувър Атлетик 2 (0:2), Линкълн Сити – Кидърминстър 1 (3:0), Торки – Саутпорт 1 (2:0), Транмиър – Форест Грийн X (1:1), Уелинг – Гейтсхед 2 (1:2).

ФА Трофи: Гримзби – Богнър Риджъс 1 (3:0), Халифакс – Нантуич 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Кьолн – Байерн 2 (0:3), Хамбургер – Хофенхайм 1 (2:1), Херта Берлин – Инголщад 1 (2:0), Вердер Бремен – Майнц X (1:1), Волфсбург – Дармщад 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Хановер 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Кайзерслаутерн X (0:0), Зандхаузен – Санкт Паули X (1:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Ханза Рощок 1 (2:0), Майнц Ам – Вердер Бремен Ам 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Аален 1 (2:1), Зоненхоф – Щутгартер Кикерс 1 (1:0), Веен – Енерги Котбус 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Дрохтерсен/Асел 1 (1:0), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Люнебургер Ханза – Хилдесхайм 1 (2:1), Реден – Волфсбург Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – РБ Лайпциг Ам X (1:1), Нойстерлиц – Цвикау 2 (0:3), Оптик Ратенов – Шьонберг 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – РВ Есен X (0:0), Край – Вайденбрюк 2 (1:2), Шпортфройнде Лоте – Ватеншайд 1 (2:0), Оберхаузен – Кьолн Ам 1 (2:0), Шалке Ам – Рьодингхаузен X (1:1), Верл – Велберт X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Саар Саарбрюкен 1 (3:0), Хомбург – Щайнбах X (0:0), Кайзерслаутерн Ам – Валдхоф Майнхайм 2 (0:3), Хесен Касел – Шпилберг 1 (3:0), Кикерс Офенбах – Пирмасенс 1 (3:1), Некарелц – Айнтрахт Трир 2 (0:3), Саарбрюкен – Елверсберг 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Амберг – Аугсбург Ам 1 (2:1), Вакер Бургхаузен – Гройтер Фюрт Ам 1 (3:1), Илертисен – Швайнфурт 1 (2:0), Рейн Ам Лех – Нюрнберг Ам 2 (0:2), Шалдинг-Хейнинг – Меминген X (1:1), Оберфранкен – Ян Регенсбург 2 (1:2), Бухбах – Виктория Ашафенбург 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Палермо 1 (2:0), Рома – Интер 1 (2:0).

Серия Б: Ланчано – Чезена 2 (1:2), Латина – Бреша 1 (2:1), Модена – Комо 1 (2:0), Новара – Бари 1 (2:1), Перуджа – Салернитана 1 (2:0), Про Верчели – Асколи Пикио 1 (2:1), Трапани – Ливорно 1 (1:0), Виченца – Каляри 2 (1:2).

Лига Про, група А: Судтирол – Джана Ерминио 1 (2:0), Кунео – Реджана X (0:0), Фералпи Сало – Албинолефе 1 (3:1), Кремонезе – Про Пиаченца 1 (2:0), Порденоне – Падова 1 (2:1).

Лига Про, група Б: Л`Акуила – Пиза X (1:1), Макератезе – Пистойезе 1 (2:0), Савона – Тутокуойо 1 (2:1), Арецо – Терамо 1 (1:0), Сантарканджело – Анкона X (1:1).

Лига Про, група С: Лупа Кастели Романи – Козенца 2 (1:2), Месина – Мелфи 1 (2:1), Паджанезе – Беневенто 2 (0:2), Фоджа – Иския Изолаверде 1 (3:0), Юве Стабия – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Спортинг Хихон – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Гранада – Райо Валекано 1 (2:1), Реал Сосиедад – Лас Палмас 1 (2:0), Депортиво Ла Коруня – Леванте 1 (3:1), Реал Бетис – Малага X (1:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Луго 1 (2:0), Албасете Баломпи – Осасуна X (1:1), Алкоркон – Реал Овиедо 1 (2:0), Валядолид – Лагостера 1 (3:0), Елче – Алмерия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Левски 2 (1:2), Берое – Лудогорец 2 (0:2).

Б група: Банско – Септември Симитли 1 (2:0), Оборище – Локомотив Мездра 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Добруджа 1 (3:0), Ботев Гълъбово – Дунав 2 (1:2), Поморие – Пирин Разлог 1 (2:0), Созопол – Верея 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Спартак Плевен 1 (1:0).

Североизточна В група: Ботев Нови пазар – Химик 1 (2:1), Кубрат – Калиакра 2 (0:2).

Югоизточна В група: Загорец – Сливен 1 (2:0), Карнобат – Асеновец X (1:1), Свиленград – Ураган Бояджик 1 (2:1), Спартак Пловдив – Миньор Раднево 1 (1:0), Марица Пловдив – Гигант Съединение 1 (2:0), Борислав – Черноморец Бургас 2 (1:2), Несебър – Димитровград 1 (2:1), Раковски – Евроколеж Пловдив 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.