Прогнози за събота, 19 август 2017 година

0
48

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 121 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа, Втора и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Суонси – Манчестър Юнайтед 2 (1:5), Борнемут – Уотфорд 2 (0:1), Бърнли – Уест Бромич Албион X (0:0), Лестър – Брайтън X (1:1), Ливърпул – Кристъл Палас 1 (4:1), Саутхямптън – Уест Хям 1 (1:0), Сток Сити – Арсенал 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Юнайтед – Барнзли 1 (2:0), Астън Вила – Норич 2 (1:2), Болтън – Дарби 2 (0:2), Бристол Сити – Милуол X (0:0), Фулъм – Шефилд Уензди 1 (2:0), Ипсуич – Брентфорд 2 (0:1), Нотингам – Мидълзбро 2 (1:3), Престън – Рединг 1 (1:0), Куинс Парк Рейнджърс – Хъл Сити 1 (2:1), Улвс – Кардиф 2 (0:2), Съндърланд – Лийдс 1 (2:1).

Лига 1: Брадфорд – Блякбърн 1 (2:0), Бери – Бристол Роувърс X (0:0), Чарлтън – Нортхямптън 2 (0:1), Донкастър – Блякпул 2 (0:1), Флийтууд Таун – Уимбълдън X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Джилингам 1 (2:1), Олдъм – Уигън X (2:2), Питърбро – Родъръм 1 (2:0), Портсмут – Уолсол X (0:0), Скънторп – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Шрюсбъри – Рочдейл 2 (0:2), Саутенд – Плимут 2 (0:2).

Лига 2: Акрингтън – Мансфийлд 2 (0:1), Карлайл – Челтнъм 1 (2:0), Честърфийлд – Порт Вейл 1 (2:1), Ковънтри – Нюпорт 2 (1:2), Кроули Таун – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:2), Крю – Барнет 1 (2:0), Ексетър – Линкълн Сити 2 (1:2), Форест Грийн – Йоувил 2 (1:2), Лутън – Колчестър X (0:0), Моркамб – Суиндън 2 (1:2), Стивънидж – Гримзби Таун 2 (0:1), Уикъмб – Нотс Каунти 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Олдършот 1 (2:0), Бромли – Хартлипул 1 (1:0), Честър – Сътън 2 (1:3), Дувър – Бароу 1 (2:0), Ийстлий – Транмиър 1 (2:0), Файлд – Дагенам & Редбридж 2 (0:3), Гейтсхед – Макълсфийлд 1 (2:0), Гайзли – Торки 2 (0:2), Мейдънхед – Ебсфлийт 2 (1:2), Мейдстън – Рексъм 2 (1:2), Солихъл Мурс – Халифакс 2 (1:2), Уокинг – Лейтън Ориент 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Хановер 1 (1:0), Хамбургер – Аугсбург 1 (1:0), Херта Берлин – Щутгарт X (1:1), Хофенхайм – Вердер Бремен 2 (0:2), Волфсбург – Борусия Дортмунд 1 (2:1), Шалке – РБ Лайпциг 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Кайзерслаутерн X (1:1), Хайденхайм – Дуисбург X (1:1), Динамо Дрезден – Зандхаузен 2 (0:2).

Трета Лига: Кемницер – Оснабрюк X (1:1), Ерфурт – Падерборн 1 (2:0), Халешер – Унтерхахинг 2 (1:2), Пройсен Мюнстер – Магдебург 1 (2:1), Зоненхоф Госаспах – Аален 2 (0:2), Вердер Бремен II – Веен 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Любек 1 (2:0), Еутин – Дрохтерсен/Асел X (1:1), Реден – Алтона 1 (2:0).

Регионална Лига Северозток: Локомотив Лайпциг – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Фортуна Дюселдорф II 2 (1:2), Бонер – Вайденбрюк 2 (0:2), Рьодингхаузен – Оберхаузен 2 (0:2), Верл – Ерндтебрюк 2 (1:2), Виктория Кьолн – Алемания Аахен 1 (2:0), Вестфалия Ринерн – Борусия Дортмунд II 2 (0:3).

Регионална Лига Югозапад: Саарбрюкен – Рьохлинг Вьолклинген 1 (2:1), Шот Майнц – Улм 1 (2:0), Айнтрахт Щадталендорф – Щутгартер Кикерс 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Байерн II – Пипинсрийд 1 (3:1), Вакер Бургхаузен – Гройтер Фюрт II 1 (1:0), Нюрнберг II – Аугсбург II 1 (1:0), Байройт – Швайнфурт 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Каляри 1 (2:1), Верона – Наполи 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Селта Виго – Реал Сосиедад 1 (1:0), Хирона – Атлетико Мадрид 2 (0:5), Севиля – Еспаньол 1 (3:1).

Ла Лига 2: Алкоркон – Спортинг Хихон 1 (2:0), Осасуна – Севиля Б 2 (0:2), Кордоба – Кадис 1 (2:0), Нумансия – Уеска 1 (2:1), Валядолид – Барселона Б 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Верея – Локомотив Пловдив X (0:0), ЦСКА-София – Витоша Бистрица 1 (4:0).

Втора Лига: Царско село – Струмска слава 1 (2:0), Созопол – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Литекс 2 (0:2), Оборище – Черноморец Балчик X (1:1).

Североизточна Трета Лига: Калиакра – Светкавица Търговище 1 (2:1), Суворово – Ботев Нови пазар X (1:1), Добруджа – Локомотив Русе 2 (1:2).

Югозападна Трета Лига: Ботев Ихтиман – Хебър 2 (0:2), Миньор Перник – Балкан Ботевград 1 (3:1), Чавдар Етрополе – Банско 1 (2:0), Пирин Разлог – Сливнишки герой 1 (2:0), Германея – Марек 2 (1:2), Елин Пелин – Септември Симитли 2 (0:2), Вихрен – Пирин Гоце Делчев 2 (0:1), Беласица – Рилски спортист 1 (2:1), Свобода Пещера – ЦСКА 1948 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Розова долина – Сокол Марково 1 (2:1), Гигант Съединение – Загорец X (1:1), Димитровград – Миньор Раднево 2 (0:2), Евроколеж – Левски Карлово X (1:1), Арда Кърджали – Тунджа Ягода 1 (3:0), Карнобат – Свиленград 1 (3:0), Раковски 2011 – Асеновец 1 (2:1), Ямбол 1915 – Борислав Първомай 1 (1:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.