Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 2, Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лига в Германия, Серия А в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Фулъм 1 (2:0), Астън Вила – Саутхямптън 2 (1:2), Кардиф – Сток Сити X (1:1), Нюкясъл – Суонси X (0:0), Уест Хям – Крисъл Палас 1 (2:1), Челси – Съндърланд 1 (3:0).

Чемпиъншип: Лестър – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Барнзли – Лийдс X (1:1), Мидълзбро – Милуол 1 (2:0), Нотингам – Бирмингам 1 (2:1), Уотфорд – Ипсуич 1 (1:0).

Лига 2: Бъртън Албион – Хартлипул 1 (3:1), Портсмут – Бристол Роувърс 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Честър – Рексъм 1 (2:1), Уелинг – Лутън 2 (0:2), Форест Грийн – Уокинг 1 (2:1), Халифакс – Макълсфийлд 1 (3:1), Нънийтън – Барнет X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Херта Берлин 1 (3:0), Айнтрахт Брауншвайг – Байерн 2 (0:3), Борусия Дортмунд – Майнц 1 (3:0), Фрайбург – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Вердер Бремен – Хофенхайм X (1:1), Хамбургер – Волфсбург 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Унион Берлин 1 (1:0), 1860 Мюнхен – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Ханза Рощок X (1:1), Дуисбург – Оснабрюк X (1:1), Елверсберг – Хайденхайм 2 (0:2), Халешер – Щутгартер Кикерс 1 (2:0), Холщайн Кил – Ян Регенсбург 1 (2:0), РБ Лайпциг – Дармщад 1 (1:0), Щутгарт Ам – Интерхахинг 1 (2:1), Веен – Кемницер 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Айшеде – Вердер Бремен 2 (0:2), Ноймюнстер – Вайше X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Оптик Ратенов 1 (3:0), Мойселвиц – Германия Халберщад 1 (2:1), Локомотив Лайпциг – Нойстерлиц 2 (0:2).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах – Верл 1 (3:1), Бохум Ам – Фортуна Кьолн 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Липщад 1 (3:0), Есен – Кьолн Ам 1 (2:1), Вайденбрюк – Велберт 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Кобленц 2 (1:2), Айнтрахт Франкфурт Ам – Хесен Касел X (1:1), Кикерс Офенбах – Фрайбург Ам X (1:1), Майнц Ам – Некарелц 1 (3:0), Цвайбрюкен – Хомбург 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Меминген X (1:1), Айнтрахт Бамберг – Илертисен 2 (0:2), Байерн Хоф – Зелингенпортен X (1:1), Гройтер Фюрт Ам – Хаймщетен 1 (2:0), Инголюад Ам – 1860 Розенхайм 1 (3:1), Шалдинг – 1860 Мюнхен Ам 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Милан – Ливорно 1 (3:0), Аталанта – Верона 1 (2:0), Катания – Сампдория 1 (2:1), Киево – Сасуоло 1 (1:0), Дженоа – Каляри 1 (2:1), Лацио – Торино 1 (2:0), Парма – Интер X (1:1), Удинезе – Наполи 2 (1:2), Ювентус – Болоня 1 (3:0), Фиорентина – Рома 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Осасуна – Валенсия X (1:1), Леванте – Хетафе 1 (2:1), Реал Сосиедад – Еспаньол 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Еркулес Аликанте – Кордоба 1 (2:1), Луго – Понферадина 1 (2:1), Реал Мадрид Б – Ейбар 1 (2:1), Барселона Б – Хирона 1 (1:0), Мирандес – Лас Палмас X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив 2 (1:2), Пирин Гоце Делчев – Локомотив София 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.