РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Тотнъм 1 (3:0), Арсенал – Хъл Сити 1 (2:0), Бърнли – Уест Хям X (1:1), Кристъл Палас – Челси 2 (0:3), Евертън – Астън Вила 1 (2:0), Нюкясъл – Лестър 1 (2:1), Саутхямптън – Съндърланд 1 (3:1).

Чемпиъншип: Кардиф – Нотингам X (1:1), Бирмингам – Болтън 1 (2:1), Борнемут – Чарлтън 1 (2:0), Брайтън – Мидълзбро 1 (1:0), Фулъм – Норич 2 (0:1), Хъдърсфийлд – Блякпул 1 (2:0), Ипсуич – Блякбърн 1 (2:1), Милуол – Уулвс X (1:1), Рединг – Дарби 2 (1:2), Шефилд Уензди – Уотфорд 1 (2:1), Уигън – Брентфорд 1 (2:0).

Лига 1: Честърфийлд – Олдъм 1 (2:1), Ковънтри – Бристол Сити 2 (1:2), Флийтууд Таун – Донкастър 1 (2:1), Лейтън Ориент – Милтън Кейнс Донс X (1:1), Нотс Каунти – Кроули Таун 1 (2:1), Питърбро – Барнзли 1 (2:0), Престън – Порт Вейл 1 (3:1), Рочдейл – Джилингам 1 (2:0), Скънторп – Колчестър X (1:1), Уолсол – Крю 1 (3:0), Йоувил – Суиндън 2 (1:2), Брадфорд – Шефилд Юнайтед X (0:0).

Лига 2: Бъртън Албион – Моркамб 1 (2:0), Бери – Портсмут 1 (1:0), Челтнъм – Нортхямптън X (1:1), Дагенам & Редбридж – Нюпорт X (0:0), Хартлипул – Лутън 2 (1:2), Мансфийлд – Кеймбридж Юнайтед 1 (1:0), Оксфорд Юнайтед – Транмиър 1 (2:1), Плимут – Карлайл 1 (2:1), Саутенд – Екзитър 1 (2:0), Стивънидж – Акрингтън 1 (2:1), Уикъмб – Уимбълдън 1 (2:1), Йорк – Шросбъри X (0:0).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Брейнтрий 2 (0:1), БРостол Роувърс – Форест Грийн X (1:1), Честър – Олфритън 1 (2:1), Дартфорд – Олдършот 2 (1:2), Ийстлий – Нънийтън 1 (3:1), Гейтсхед – Барнет X (1:1), Халифакс – Кидърминстър 1 (2:1), Линкълн – Рексъм X (0:0), Макълсфийлд – Дувър 1 (2:1), Саутпорт – Уелинг 2 (1:2), Торки – Гризмби 1 (2:1), Уокинг – Телфорд 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Вердер Бремен 1 (3:0), Фрайбург – Волфсбург 2 (1:2), Хановер – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Кьолн – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Майнц – Аугсбург 1 (2:1), Щутгарт – Байер Леверкузен 2 (0:1), Шалке – Херта Берлин 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Гройтер Фюрт 1 (1:0), Унион Берлин – Зандхаузен 1 (2:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Оснабрюк X (1:1), Динамо Дрезден – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Енерги Котбус – Дуисбург 1 (2:1), Ерфурт – Кемницер X (1:1), Ханза Рощок – Унтерхахинг 1 (2:1), Холщайн Кил – Халешер 1 (2:0), Ян Регенсбург – Зоненхоф 1 (1:0), Щутгарт Ам – Щутгартер Кикерс 2 (1:2), Веен – Майнц Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Мепен 1 (2:0), Клопенбург – Нордерщед 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Хавелсе 1 (2:1), Волфсбург Ам – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Унион Берлин Ам X (1:1), Цвикау – Динамо Берлин 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Алемания Аахен X (1:1), Край – Бохум Ам X (0:0), Оберхаузен – Юрдинген 1 (3:1), Рьодингхаузен – Кьолн Ам X (1:1), Шалке Ам – Вайденбрюк 1 (2:1), Верл – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0), Ватеншайд – Хенеф 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Баунатал 1 (3:0), Хомбург – Цвайбрюкен 1 (3:1), Хесен Касел – Саарбрюкен 2 (1:2), Некарелц – Кобленц 1 (2:0), Астория Валдорф – Елверсберг 2 (1:3), Ворматия Вьормс – Нотинген 1 (3:1).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Вюрцбургер Кикерс 2 (1:3), Гархинг – Вакер Бургхаузен X (1:1), Илертисен – Швайнфурт 1 (2:0), Инголщад Ам – 1860 Мюнхен Ам X (1:1), Зелингенпортен – Бухбах 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Киево 1 (3:0), Сасуоло – Ювентус 2 (0:3).

Серия Б: Болоня – Варезе 1 (2:0), Бреша – Про Верчели 1 (2:1), Карпи – Латина X (1:1), Фрозиноне – Модена 1 (1:0), Ланчано – Перуджа 1 (2:1), Специя – Катания X (1:1), Тернана – Ливорно 1 (1:0), Трапани – Кротоне 1 (2:1).

Лига Про, група А: Ренате – Албинолефе 1 (2:1), Басано Виртус – Лумецане 1 (2:0), Алесандрия – Порденоне 1 (2:0), Павия – Арецо 1 (2:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Асколи Пикио 2 (1:2), Прато – Спал 1 (1:0), Терамо – Карарезе 1 (2:1), Сан марино – Про Пиаченца X (1:1), Губио – Чита де Понтедера X (1:1).

Лига Про, група C: Матера – Нуово Козенца 1 (3:0), Месина – Вигор Ламеция X (1:1), Фоджа – Савоя 1 (2:0), Паджанезе – Мелфи 1 (2:1), Мартина Франка – Аверса Нормана 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетик Билбао – Селта Виго 1 (2:1), Барселона – Ейбар 1 (3:0), Кордоба – Малага 2 (1:2).

Сегунда Дивисон: Валядолид – Понферадина 1 (3:1), Алавес – Луго 1 (2:1), Мирандес – Албасете Баломпи X (1:1), Сарагоса – Расинг Сантандер 1 (2:1), Осасуна – Тенерифе 1 (2:0), Сабадел – Хирона X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Левски 2 (1:2), ЦСКА – Литекс 1 (2:0).

Б група: Созопол – Бургас 2 (1:2), Ботев Гълъбово – Монтана 2 (0:2), Пирин Разлог – Септември Симитли 1 (2:0), Локомотив Мездра – Спартак Варна 1 (3:1), Локомотив Горна Оряховица – Ботев Враца X (1:1), Пирин Благоевград – Добруджа Добрич 1 (3:1), Раковски – Банско 2 (0:2), Черноморец Бургас – Верея Стара Загора 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.