Прогнози за събота, 18 май 2013 година

0
29

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 2, плейоф, финал на „Уембли“: Брадфорд – Нортхямптън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Гройтер Фюрт 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах – Байерн 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Хофенхайм 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург 1 (2:0), Фрайбург – Шалке X (1:1), Хамбургер – Байер Леверкузен 2 (1:2), Хановер – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Нюрнберг – Вердер Бремен X (1:1), Щутгарт – Майнц 1 (2:1).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Арминия Билефелд X (1:1), Кемницер – Унтерхахинг 1 (2:0), Дармщад – Щутгартер Кикерс X (1:1), Халешер – Саарбрюкен 1 (2:1), Ханза Рощок – Ерфурт 1 (2:1), Хайденхайм – Кикерс Офенбах 1 (3:0), Пройсен Мюнстер – Бабелсберг 1 (3:1), Щутгарт Ам – Борусия Дортмунд Ам 2 (0:2), Оснабрюк – Алемания Аахен 1 (3:0), Веен – Карлсруе X (0:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Виктория Хамбург 1 (2:0), Холщайн Кил – Хавелсе 1 (2:0), Олденбург – Госларер X (1:1), Санкт Паули Ам – Реден 1 (2:1), Волфсбург Ам – Хановер Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Байерн Алцнау – Айнтрахт Франкфурт Ам 2 (0:2), Айнтрахт Трир – Ешборн 1 (2:0), Елверсберг – ФСВ Франкфурт Ам 1 (2:0), Хофенхайм Ам – Пфюлендорф 1 (2:0), Кайзерслаутерн Ам – Хомбург 1 (1:0), Хесен Касел – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Зоненхоф – Майнц Ам X (1:1), Кобленц – Идар Оберщайн X (0:0), Улм – Фрайбург Ам X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Гройтер Фюрт Ам 1 (2:1), Аугсбург Ам – Фронлах 1 (2:0), Байерн Хоф – Бухбах 1 (3:1), Елтерсдорф – Инголщад Ам 1 (2:0), Меминген – Илертисен X (0:0), 1860 Мюнхен Ам – Розенхайм 1 (2:0), Рейн ам Лех – Исманинг 1 (3:0), Зелингенпортен – Байерн Ам 2 (0:2), Вюрцбургер Кикерс – Айнтрахт Бамберг 1 (1:0).
[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сампдория – Ювентус 2 (0:2).

Серия Б: Чезена – Про Верчели 1 (3:1), Гросето – Бари 2 (1:2), Специя – Модена 1 (2:1), Тернана – Падова 1 (2:1), Бреша – Варезе 1 (2:1), Читадела – Асколи 1 (1:0), Новара – Ланчано X (0:0), Сасуоло – Ливорно 1 (2:1), Верона – Емполи X (1:1), Виченца – Реджина 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Валенсия 2 (0:2), Гранада – Осасуна 1 (2:1), Севиля – Реал Сосиедад 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Барселона Б – Алкоркон X (1:1), Реал Мадрид Б – Луго 1 (2:0), Лас Палмас – Рекреативо Уелва 1 (3:0), Херес – Спортинг Хихон 2 (1:2), Понферадина – Нумансия 1 (3:1), Виляреал – Хирона 1 (3:0), Кордоба – Уеска 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Ботев Враца 1 (2:0), Черно море – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Монтана – Миньор Перник 2 (0:2), Славия – Етър 1 (3:0), Черноморец Бургас – Локомотив София X (1:1), Левски – Лудогорец 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.