РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 110 мача от Купа на Англия, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Бърнли – Линкълн Сити 1 (5:0), Хъдърсфийлд – Манчестър Сити 2 (0:2), Мидълзбро – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Милуол – Лестър 2 (0:1), Улвс – Челси 2 (1:4).

Чемпиъншип: Барнзли – Брайтън 2 (0:2), Бирмингам – Куинс Парк Рейнджърс 2 (0:1), Бъртън Албион – Норич 2 (1:2), Кардиф – Родъръм X (1:1), Ипсуич – Лийдс 2 (0:1), Нотингам – Шефилд Уензди 2 (0:3), Уигън – Престън 2 (0:2).

Лига 1: Брадфорд – Болтън 2 (0:1), Честърфийлд – Бери X (0:0), Ковънтри – Джилингам 2 (1:2), Милтън Кийнс Донс – Флийтууд Таун 1 (2:1), Порт Вейл – Бристол Роувърс 1 (2:1), Рочдейл – Чарлтън 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Скънторп 1 (3:0), Шрюсбъри – Уимбълдън 0:0), Саутенд – Нортхямптън X (1:1), Суиндън – Олдъм 1 (2:0), Уолсол – Питърбро 1 (2:0).

Лига 2: Акрингтън – Колчестър 1 (2:1), Барнет – Портсмут 1 (2:1), Блякпул – Крю 2 (0:2), Кеймбридж Юнайтед – Нюпорт Каунти 1 (2:0), Челтнъм – Йоувил 2 (0:2), Кроули Таун – Моркамб 1 (1:0), Донкастър – Лутън 1 (2:1), Ексетър – Стивънидж 1 (1:0), Гримзби – Мансфийлд 1 (2:0), Хартлипул – Плимут X (2:2), Лейтън Ориент – Нотс Каунти 1 (2:0), Уикъмб – Карлайл 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Бароу – Торки X (1:1), Боръм Ууд – Йорк 1 (2:0), Бромли – Солихъл Мурс 2 (0:2), Дагенам & Редбридж – Гайзли 2 (1:2), Ийстлий – Транмиър 1 (2:0), Гейтсхед – Форест Грийн 1 (2:0), Макълсфийлд – Брейнтий 2 (0:1), Мейдстън – Честър X (1:1), Норт Ферибай – Дувър 2 (0:2), Уокинг – Саутпорт 2 (0:2), Рексъм – Олдършот 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Вердер Бремен 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Волфсбург 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Инголщад 1 (2:1), Херта Берлин – Байерн 2 (0:5), Хофенхайм – Дармщад 1 (2:0), Хамбургер – Фрайбург X (0:0).

Втора Бундеслига: Бохум – Вюрцбургер Кикерс X (0:0), Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Аален 1 (2:1), Рот-Вайс Ерфурт – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Холщайн Кил – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Магдебург – Оснабрюк 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Зоненхоф Гросаспах 1 (2:1), Ян Регенсбург – ФСВ Франкфурт 2 (0:1), Вердер Бремен II – Падерборн 2 (0:1), Веен – Цвикау 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Санкт Паули II 1 (1:0), Мепен – Германия Егесторф-Лангредер 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Ален – Бонер 2 (1:3), Борусия Мьонхенгладбах II – Фортуна Дюселдорф II 1 (3:0), Виктория Кьолн – Рот-Вайс Есен 1 (2:1), Вуперталер – Рьодингхаузен 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Хомбург 1 (2:0), Нотинген – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Валдхоф Майнхайм – Щайнбах 1 (2:0), Пирмасенс – Ворматия Вьормс 1 (1:0), Саарбрюкен – Астория Валдорф 1 (4:0), Щутгартер Кикерс – Хесен Касел X (1:1), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Щутгарт II 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Кротоне 1 (5:0), Емполи – Лацио 2 (0:3).

Серия Б: Бари – Тернана 1 (2:1), Карпи – Бреша 2 (0:1), Читадела – Авелино 2 (0:1), Перуджа – Виртус Ентела 1 (2:0), Про Верчели – Беневенто 1 (2:0), Салернитана – Чезена 2 (0:2), Специя – Трапани 1 (2:0), Виченца – Асколи 1 (2:1).

Лига Про, група А: Расинг Рома – Комо 2 (0:3).

Лига Про, група Б: Венеция – Порденоне X (1:1).

Лига Про, група C: Катания – Таранто 1 (3:0), Фонди – Монополи 2 (0:1), Паджанезе – Месина 1 (1:0), Сиракуза – Мелфи 1 (2:1), Вибонезе – Юве Стабия X (2:2), Виртус Франкавила – Козенца X (1:1), Катандзаро – Акрагас X (0:0), Реджина – Лече 2 (2:3), Фиделис Андрия – Касертана 2 (1:2), Фоджа – Матера 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Спортинг Хихон – Атлетико Мадрид 2 (1:3), Реал Мадрид – Еспаньол 1 (5:1), Депортиво Ла Коруня – Алавес 2 (1:2), Севиля – Ейбар 1 (3:1).

Ла Лига 2: УКАМ Мурсия – Валядолид X (1:1), Химнастик де Тарагона – Нумансия X (0:0), Леванте – Кордоба 1 (1:0), Тенерифе – Алмерия X (0:0), Хирона – Майорка 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Нефтохимик Бургас – Монтана 1 (1:0), Пирин Благоевград – Левски 2 (1:3), Локомотив Горна Оряховица – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Приятелски мач: Септември София – Хебър Пазарджик 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.