РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия, Висша Лига, Чемпъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бунделсига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Рединг – Арсенал 2 (1:3).

Висша Лига: Кристъл Палас – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Евертън – Бърнли 1 (3:0), Лестър – Суонси 1 (2:1), Сток Сити – Саутхямптън 2 (1:2), Челси – Манчестър Юнайтед 1 (2:0).

Чемпиъншип: Уулвс – Ипсуич X (1:1), Блякбърн – Нотингам 1 (2:1), Блякпул – Фулъм 2 (0:2), Борнемут – Шефилд Уензди 1 (3:0), Брентфорд – Болтън 1 (3:0), Кардиф – Милуол 1 (1:0), Чарлтън – Лийдс 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Дарби 2 (1:2), Уотфорд – Бирмингам 1 (3:0), Уигън – Брайтън X (1:1).

Лига 1: Барнзли – Питърбро X (0:0), Бристол Сити – Ковънтри 1 (3:1), Колчестър – Скънторп X (1:1), Кроули Таун – Нотс Каунти X (1:1), Крю – Уолсол 2 (1:2), Донкастър – Флийтууд Таун 1 (2:0), Джилингам – Рочдейл X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Лейтън Ориент 1 (2:0), Олдъм – Честърфийлд 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Брадфорд 1 (3:1), Суиндън – Йоувил 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Стивънидж 2 (1:2), Уимбълдън – Уикъмб 2 (0:1), Кеймбридж Юнайтед – Мансфийлд 1 (2:1), Карлайл – Плимут 2 (1:2), Екзитър – Саутенд X (1:1), Лутън – Хартлипул 1 (2:0), Моркамб – Бъртън 2 (0:2), Нюпорт – Дагенам & Редбридж 1 (3:1), Нортхямптън – Челтнъм 1 (2:0), Портсмут – Бери 2 (1:2), Шросбъри – Йорк 1 (3:0), Транмиър – Оксфорд Юнайтед X (1:1).

Конфърънс Премиър: Линкълн Сити – Ийстлий 2 (1:3), Олдършот – Честър 1 (2:1), Олфритън – Уелинг X (1:1), Олтринкам – Телфорд 1 (2:0), Дувър Атлетик – Бристол Роувърс 2 (0:2), Гейтсхед – Форест Грийн 2 (1:3), Халифакс – Торки 1 (2:0), Кидърминстър – Барнет 2 (0:3), Макълсфийлд – Дартфорд 1 (3:0), Нънийтън – Уокинг 2 (1:2), Саутпорт – Гримзби 2 (0:2), Рексъм – Брейнтрий 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Хановер 1 (3:0), Борусия Дортмунд – Падерборн 1 (3:0), Фрайбург – Майнц X (1:1), Херта Берлин – Кьолн 1 (2:1), Хофенхайм – Байерн 2 (0:3), Аугсбург – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Аален – Айнтрахт Брауншвайг 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Бохум X (1:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Пройсен Мюнстер 1 (3:1), Кемницер – Ерфурт 1 (2:0), Дуисбург – Енерги Котбус 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Динамо Дрезден X (1:1), Майнц Ам – Веен 1 (2:1), Зоненхоф – Ян Регенсбург 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Щутгарт Ам 1 (2:0), Оснабрюк – Борусия Дортмунд Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Госларер – Айнтрахт Брауншвайг Ам X (1:1), Любек – Реден X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Край 1 (1:0), Фортуна Дюселдорф Ам – Верл X (1:1), Кьолн Ам – Рьодингхаузен X (1:1), РВ Есен – Зиген 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Ворматия Вьормс 2 (0:2), Елверсберг – Хомбург 1 (2:0), Нотинген – Пирмасенс X (1:1), Саарбрюкен – Айнтрахт Трир 1 (3:0), Цвайбрюкен – Некарелц 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхаузен – Инголщад Ам 1 (2:0), Хаймщетен – Аугсбург Ам 2 (1:2), Нюрнберг Ам – Зелингенпортен 1 (2:0), Шалдинг – Айнтрахт Бамберг 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Сампдория – Чезена 1 (3:0), Ювентус – Лацио 1 (2:0).

Серия B: Болоня – Специя 1 (1:0), Карпи – Бреша 1 (3:1), Кротоне – Ланчано 1 (2:1), Пескара – Модена 1 (1:0), Тернана – Перуджа X (1:1), Трапани – Бари X (0:0), Варезе – Авелино 2 (1:3).

Лига Про, група A: Комо – Арецо 1 (2:0), Венеция – Павия X (1:1), Кремонезе – Лумецане 1 (3:0), Фералпи Сало – Алесандрия 2 (0:1).

Лига Про, група B: Лукезе – Анкона 1 (3:0), Л`Акуила – Форли 1 (3:0), Чита ди Понтедера – Про Пиаченца 2 (1:2), Спал – Тутокуойо 1 (2:1).

Лига Про, група C: Месина – Иския Изолаверде 1 (2:1), Юве Стабия – Салернитана X (1:1), Матера – Беневенто X (0:0), Нуова Козенца – Мартина Франка 1 (1:0), Лупа Рома – Мелфи 1 (2:1), Паджанезе – Аверса Нормана 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Валенсия 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Реал Мадрид – Малага 1 (3:0), Атлетик Билбао – Хетафе 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Хирона – Леганес 1 (2:1), Спортинг Хихон – Алавес 1 (3:1), Понферадина – Осасуна 1 (2:1), Мирандес – Лас Палмас 2 (1:2), Албасете Баломпи – Рекреативо Уелва 1 (3:1), Расинг Сантандер – Луго 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Берое 1 (2:0).

Б група: Монтана – Созопол 1 (2:0), Септември Симитли – Бургас X (1:1), Ботев Враца – Пирин Разлог 1 (2:1), Добруджа – Локомотив Мездра 1 (1:0), Банско – Локомотив Горна Оряховица 2 (1:2), Верея Стара Загора – Пирин Благоевград 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.