РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 139 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъл Сити – Арсенал 2 (1:2), Лестър – Бърнли 1 (3:0), Манчестър Сити – Борнемут 1 (3:0), Уест Бромич Албион – Уест Хям X (0:0), Евертън – Мидълзбро 1 (2:0).

Чемпиъншип: Кардиф – Лийдс 1 (2:1), Барнзли – Рединг 1 (1:0), Блякбърн – Родъръм 1 (2:1), Брентфорд – Престън 1 (2:1), Бристол Сити – Дарби X (1:1), Бъртън Албион – Брайтън 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Ипсуич – Астън Вила X (1:1), Нюкясъл – Улвс 1 (3:0), Нотингам – Норич 2 (1:2), Уигън – Фулъм X (1:1), Бирмингам – Шефилд Уензди X (0:0).

Лига 1: Брадфорд – Бристол Роувърс 1 (3:1), Чарлтън – Уимбълдън 1 (2:0), Честърфийлд – Нортхямптън 1 (1:0), Ковънтри – Олдъм 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Порт Вейл – Джилингам X (1:1), Рочдейл – Флийтууд Таун X (1:1), Шефилд Юнайтед – Питърбро 1 (2:1), Шросбъри – Скънторп 2 (1:2), Саутенд – Милуол 2 (0:2), Суиндън – Бери X (0:0), Уолсол – Болтън 2 (1:2).

Лига 2: Ексетър – Плимут X (1:1), Акрингтън – Портсмут 2 (0:2), Барнет – Колчестър X (0:0), Блякпул – Карлайл X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Моркамб 1 (3:1), Челтнъм – Нотс Каунти 1 (1:0), Кроули Таун – Лутън 2 (0:2), Донкастър – Нюпорт 1 (3:0), Гримзби – Крю 1 (2:0), Хартлипул – Мансфийлд X (1:1), Лейтън Ориент – Йоувил 1 (3:1), Уикъмб – Стивънидж X (1:1).

Нейшънал Лига: Сътън – Транмиър 2 (1:2), Боръм Ууд – Торки 1 (2:1), Честър – Брейнтрий 1 (1:0), Дагенам & Редбридж – Норт Фериби 1 (3:0), Форест Грийн – Бромли 1 (3:0), Гейтсхед – Солихъл Мурс 1 (2:0), Линкълн Сити – Бароу 1 (3:1), Макълсфийлд – Ийстлий X (1:1), Мейдстън – Гайзли 1 (3:1), Саутпорт – Олдършот 2 (1:2), Уокинг – Рексъм X (1:1), Йорк – Дувър Атлетик X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Инголщад 1 (4:0), Борусия Дортмунд – Дармщад 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Байер Леверкузен 2 (1:2), Хамбургер – РБ Лайпциг X (1:1), Хофенхайм – Волфсбург 2 (1:2), Борусия Мьонхенгладбах – Вердер Бремен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Зандхаузен 1 (3:1), Хайденхайм – Фортуна Дюселдорф 1 (2:0), Кайзерслаутерн – Щутгарт X (1:1).

Трета Лига: Ерфурт – Падерборн X (1:1), Халешер – ФСВ Франкфурт 1 (2:1), Ханза Рощок – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Пройсен Мюнстер – Магдебург X (1:1), Ян Регенсбург – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Зоненхоф Гросаспах – Аален 1 (2:1), Вердер Бремен II – Майнц II X (1:1).

Регионална Лига Север: Люнебургер Ханза – Любек 1 (2:0), Лупо-Мартини Волфсбург – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Енерги Котбус X (1:1).

Регионална Лига Запад: Бонер – Кьолн II 1 (3:1), Фортуна Дюселдорф II – Алемания Аахен 2 (0:2), Шпрокхьовел – Ватеншайд 2 (0:3), Виктория Кьолн – Борусия Дортмунд II 1 (2:1), Вайденбрюк – Зиген 1 (3:1), Вуперталер – Шалке II 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Щутгарт II X (1:1), Елверсберг – Улм 1 (3:1).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Гархинг 1 (1:0), Байерн Хоф – Гройтер Фюрт II X (1:1), Вакер Бургхаузен – Бухбах 1 (2:0), Илертисен – Инголщад II 1 (3:1), Шалдинг-Хейнинг – Розенхайм 1 (2:0), Швайнфурт – 1860 Мюнхен II 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Лацио – Пескара 1 (3:0), Наполи – Болоня 1 (3:0).

Серия Б: Читадела – Новара 1 (1:0), Латина – Беневенто X (1:1), Перуджа – Тернана 1 (3:1), Пиза – Бреша 1 (1:0), Спал – Виртус Ентела 1 (2:1), Специя – Про Верчели 1 (3:1), Трапани – Асколи Пикио 1 (3:1), Верона – Авелино 1 (2:0).

Лига Про, група Б: Лумецане – Басано Виртус X (1:1), Самбенедетезе – Фано 1 (2:0), Сантарканджело – Терамо 1 (2:1), Анкона – Венеция 2 (1:2), Фералпи Сало – Губио 1 (2:0), Падова – Макератезе 1 (3:1), Албинолефе – Мантова X (1:1), Порденоне – Парма X (1:1), Судтирол – Форли 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Леганес – Барселона 2 (0:4), Атлетико Мадрид – Спортинг Хихон 1 (3:0), Ейбар – Севиля X (1:1), Лас Палмас – Малага 1 (2:1).

Ла Лига 2: Нумансия – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Кордоба – Леванте X (1:1), Елче – Луго 1 (2:0), Реус Депортиу – Кадис 1 (1:0), Валядолид – УКАМ Мурсия 1 (3:1), Саргоса – Акоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Ботев Пловдив – Локомотив Горна Оряховица 1 (3:1), Левски – Пирин Благоевград 1 (2:0), Лудогорец – Славия 1 (3:0).

Втора Лига: Етър – Поморие 1 (2:0), Ботев Враца – Септември София 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Спартак Плевен 1 (2:0), Витоша Бистрица – Левски Карлово 1 (2:0), Царско село – Несебър X (1:1), Созопол – Банско 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Суворово 1 (3:0), Черноморец Балчик – Светкавица Търговище 1 (2:1), Интер Добрич – Спартак Варна 1 (2:0), Септември Тервел – Калиакра 1 (2:1), Доростол – Добруджа X (1:1), Ботев Нови пазар – Кубрат 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Димитровград – Асеновец 2 (0:2), Арда Кърджали – Загорец 2 (1:2), Розова долина – Верея II 1 (2:0), Гигант Съединение – Борислав Първомай 2 (1:2), Атлетик Куклен – Марица Пловдив 2 (0:1), Свиленград – Евроколеж Пловдив 1 (2:0), Карнобат – Раковски 1 (2:0), Елхово – Любимец 1 (3:0), Миньор Раднево – Ураган Бояджик 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.