РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Ливърпул X (1:1), Челси – Астън Вила 1 (3:0), Кристъл Палас – Уест Хям 1 (2:0), Евертън – Манчестър Юнайтед 2 (1:2), Манчестър Сити – Борнемут 1 (3:0), Саутхямптън – Лестър 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Съндърланд 1 (1:0), Уотфорд – Арсенал 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Хъл Сити X (1:1), Бирмингам – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Брентфорд – Родъръм 1 (2:1), Бърнли – Болтън 1 (3:1), Ипсуич – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Лийдс – Брайтън 2 (1:2), Мидълзбро – Фулъм 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Блякбърн X (1:1), Престън – Кардиф 1 (2:1), Рединг – Чарлтън 1 (3:0).

Лига 1: Бери – Рочдейл X (1:1), Ковънтри – Блякпул 1 (3:1), Крю – Джилингам 2 (1:3), Донкастър – Брадфорд X (1:1), Флийтууд – Бъртън Албион 2 (1:2), Милуол – Суиндън 1 (2:0), Олдъм – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Порт Вейл – Питърбро X (0:0), Скънторп – Шросбъри 1 (1:0), Саутенд – Барнзли 1 (2:1), Уолсол – Честърфийлд 1 (2:0), Уигън – Колчестър 1 (2:1).

Лига 2: Уимбълдън – Моркамб 1 (2:0), Барнет – Йорк 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Нортхямптън 2 (1:2), Карлайл – Екзитър X (1:1), Кроули – Лутън 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Хартлипул X (1:1), Лейтън Ориент – Оксфорд Юнайтед 1 (1:0), Мансфийлд – Бристол Роувърс X (0:0), Нюпорт – Портсмут 2 (0:2), Нотс Каунти – Йоувил 1 (3:1), Плимут – Акрингтън 1 (2:1), Стивънидж – Уикъмб 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Олдършот – Бромли X (1:1), Бароу – Уелинг 1 (3:1), Челтнъм – Ийстлий 1 (2:0), Честър – Халифакс 1 (3:0), Дувър Атлетик – Макълсфийлд 1 (2:1), Форест Грийн – Транмиър 1 (1:0), Гейтсхед – Олтринкам 1 (2:0), Гизли – Боръм Ууд X (1:1), Кидърминстър – Саутпорт 1 (2:1), Линкълн Сити – Брейнтрий 1 (1:0), Торки – Гримзби 2 (0:2), Уокинг – Рексъм 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Дармщад 1 (3:1), Хамбургер – Байер Леверкузен 2 (0:2), Шалке – Херта Берлин 1 (2:0), Вердер Бремен – Байерн 2 (0:3), Волфсбург – Хофенхайм 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1).

Втора Бундеслига: Нюрнберг – ФСВ Франкфурт 1 (3:1), Юнион Берлин – Санкт Паули X (1:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Енерги Котбус 1 (3:0), Ерфурт – Фортуна Кьолн 1 (3:1), Халешер – Вердер Бремен Ам 1 (2:0), Майнц Ам – Кемницер X (1:1), Зоненхоф – Аален 1 (2:1), Веен – Холщайн Кил 2 (0:1), Вюрцбургер Кикерс – Оснабрюк 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Госларер 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Хамбургер Ам X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Люкенвалде – Виктория Берлин 2 (0:1).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Верл 1 (2:1), Борусия Дортмунд Ам – Рьодингхаузен X (1:1), Оберхаузен – Ерндтебрюк 1 (3:0), Шалке Ам – Ватеншайд X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Балингер 1 (3:0), Фрайбург Ам – Айнтрахт Трир 2 (0:2), Хесен Касел – Астория Валдорф 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Некарелц 1 (3:0), Пирмасенс – Саар Саарбрюкен 1 (3:0), Шпилберг – Елверсберг 2 (0:3), Ворматия Вьормс – Валдхоф Майнхайм 2 (1:3).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Инголщад Ам X (1:1), Рейн ам Лех – Илертисен 2 (0:1), Шалдинг-Хейнинг – Аугсбург Ам 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Емполи 1 (3:0), Торино – Милан 1 (2:1).

Серия B: Кротоне – Ливорно 1 (2:1), Виртус Ентела – Салернитана 1 (1:0), Ланчано – Комо 1 (2:0), Модена – Асколи Пикио 1 (2:0), Новара – Каляри 2 (1:2), Про Верчели – Виченца X (1:1), Тернана – Бари 2 (0:1), Трапани – Пескара X (0:0).

Лига Про, група B: Тутокуойо – Л`Акуила 1 (1:0), Римини – Пистойезе X (1:1), Спал – Робур Сиена 1 (2:0), Лупа Рома – Чита ди Понтедера 2 (0:1), Лукезе – Анкона X (1:1), Арецо – Прато 1 (2:1).

Лига Про, група C: Фиделис Андрия – Месина 1 (2:1), Лупа Кастели Романи – Фоджа 2 (0:2), Лече – Иския Изолаверде 1 (3:1), Катандзаро – Мартина Франка 1 (2:0), Юве Стабия – Козенца X (1:1), Паджанезе – Акрагас X (0:0), Матера – Беневенто 1 (1:0), Монополи – Мелфи 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Леванте 1 (3:0), Ейбар – Севиля 2 (1:2), Барселона – Райо Валекано 1 (3:0), Валенсия – Малага 1 (2:0), Реал Бетис – Еспаньол 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Химнастик де Тарагона – Атлетик Билбао B 1 (2:1), Леганес – Хирона X (1:1), Мирандес – Майорка 1 (2:1), Реал Овиедо – Алкоркон 1 (2:1), Осасуна – Албасете 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Славия 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив X (1:1).

Б група: Поморие – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Оборище – Спартак Плевен 1 (2:1), Банско – Верея X (1:1), Локомотив Мездра – Пирин Разлог 2 (1:2), Добруджа – Дунав 2 (0:2), Созопол – Септември Симитли 1 (3:0).

Североизточна В група: Калиакра – Септември Тервел 1 (3:0), Шумен – Черноморец Балчик 2 (1:2).

Югоизточна В група: Ураган Бояджик – Левски Карлово 1 (2:0), Миньор Раднево – Асеновец 2 (1:2), Гигант Съединение – Сливен 1 (2:0), Черноморец Бургас – Розова долина 2 (0:2), Димитровград – Загорец 1 (2:1), Евроколеж Пловдив – Карнобат 1 (2:0), Раковски – Свиленград X (1:1), Несебър – Спартак Пловдив 1 (2:0), Борислав Първомай – Марица Пловдив 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.